Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok miért vetik meg a...

Balasa Bence kérdése:

A muszlimok miért vetik meg a kutyát?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy Mohamed fiatal korában a nomád beduinok közt élt, ennek a sivatagi népnek viszont fontos volt a kutya a vadászatok során.


Akkor hogy tenyésztették ki az arab agár nevű kutyafajtát?



2022. júl. 15. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%

"És mindketten tudjuk hogy a Biblia igazolja is az iszlámot, csak te em akarod ezt elfogdni mert az egód nem engedi."

Igen, mint a hamis próféta vallását, valóban igazolja. Jézus figyelmeztette a keresztényeket, hogy óvakodjanak a hamis prófétáktól és tévtanítóktól, mint Mohamed.

2022. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
0%

"Ez, és az erőszakosság riasztott el hét évesen végleg a kereszténységtől, és mind a három vallástól,"


És hét évesen ismerted is az iszlámot, vagy csak keresztényektől ismerted meg akik biztos sok szép dolgot mondtak az iszlámról ?

2022. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
27%

"Igen, mint a hamis próféta vallását, valóban igazolja. Jézus figyelmeztette a keresztényeket, hogy óvakodjanak a hamis prófétáktól és tévtanítóktól, mint Mohamed."


Az igaz hogy Jézus figyelmeztetett a hamis prófétákra de ezt pont azt bizonyítja hogy Mohamed igazi próféta. Keresztények szerint Jézus után nem volt több próféta. Ez esetben Jézus azt mondta volna hogy utána már nem jön senki, de nem ezt mondta hanem elmagyarázta hogyan kell megkülönböztetni az igaz prófétát a hamistól. Ennek csak akkor van értelme ha azt akarta mondani még jönni fog utána próféta. Egyébként is az Ószövetség és maga Jézus is megjövendölte Mohamed próféta eljövetlét. Itt a kérdésem, ismerős?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..

2022. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
100%

"Szép kis mese de ezt már előadtad néhányszor és már ismerlek eléggé ahhoz hogy átlássak ezen."

Annyira ismersz, hogy meg sem tudsz különböztetni másoktól. Az enyém a #64 válasz és nem is írtam többet. Abban leírtam, amit még fontosnak éreztem.

2022. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok inklúzivista"

Ezt elírtam a 64-es válaszban. Exkluzivistát akartam írni. Ha valakinek feltűnt, ne lepődjön meg.

2022. júl. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
76%

"Az igaz hogy Jézus figyelmeztetett a hamis prófétákra de ezt pont azt bizonyítja hogy Mohamed igazi próféta."

Nem, ez pont azt bizonyítja, hogy óvakodni kell Mohamedtől, mert hamis próféta, sőt antikrisztus.

2022. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!