Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok, ti mit szoktatok...

Muszlimok, ti mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Bulizni járhattok?

Figyelt kérdés

Már régóta olvasgatok a vallásról és nagyon tetszik, hogy a muszlimok többsége (a keresztényekkel ellentétben) nagyon hithű emberek, és betartják a szabályokat és azok szerint is élnek.

Viszont ami érdekelne, nem unalmas néha?

Gondolok itt arra, hogy például maga az alkohol is tiltott. Tehát bulizni lehet egyáltalán így nektek? Vagy teljesen mást jelent egy party nektek? Mert ugye alapból nem is tudjátok milyen a mámorság érzése, így nincs mihez viszonyítani.

Ha például nem jártok bulizni, akkor mit csináltok helyette például pénteken vagy szombatonként este?

Persze most nem az alkoholra hegyezem ki a kérdést, hanem úgy an block mit csináltok szabadidőtökben?



2022. júl. 28. 12:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:

Mindketten tudjuk hogy igazam van. Ezért fáj neked ez annyira.


A Szentlelket sohasem becsmérelted például ?


Allahra esküszöm békét akarok Veled, de nem helyes amit teszel. Én értelmezem jól, hidd el.

2022. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
0%

"Ahhoz mit szolsz, kedves masfel pipas, hogy egy muszlim felhasznalo Koran idezeteket idezget be a gyakorira, es rendre 100%-ra van pontozva? Ilyenkor sem gondolkodsz el azon, hogy esetleg nem mindig minden van pont ugy, ahogyan te azt hiszed?"


Ha nem haragszol az a legkevésbé sem érdekel hogy ti hogyan pontoztok :) Azt pedig leírtam miért éretlmezte tévesen ezeket a Korán verseket.

2022. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nem tudjátok privátban vagy telefonon megbeszélni? Nem szokott érdekelni de már tényleg nagyon off :D
2022. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 anonim ***** válasza:
Mit értelmezek rosszul "sértegetni" vagy " becsmérelni" van a fordításokban. Talán nem ezt teszed ?
2022. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 anonim ***** válasza:

"Ha nem haragszol az a legkevésbé sem érdekel hogy ti hogyan pontoztok :)"

Pár órája még annyira érdekelt, hogy több hozzászólást is ennek szenteltél. De tényleg nem a pontozás a legfontosabb, viszont nagyon alacsony pontszám erősen utal valamire. Pedig rajtad kívül nem egy, hanem több muszlim fórumozó is van, volt aki talán 4 pipával, ahogy a napokban láttam.

2022. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 anonim ***** válasza:
23%

"Mindketten tudjuk hogy igazam van. Ezért fáj neked ez annyira."


Leírtam hogy miért értelmezed tévesen. Ezt tudod cáfolni?



"A Szentlelket sohasem becsmérelted például ?"


Leírtam hogy nem Isten. Szerinted nem kellett volna? :)



"Allahra esküszöm békét akarok Veled, de nem helyes amit teszel. Én értelmezem jól, hidd el."


Én sem akarok veled vitázni de akkor maradjunk abban hogy ebben nem értünk egyet. Megmagyaráztam miért értelmezed rosszul. Ahogy mondtam azt elfogadom hogy kedvesebben kellene, majd igyekszem ezen változtatni de a többit visszautasítom. Egyébként nem szertek keresztényekkel sem vitázni. Ezerszer leírtam miért teszem. Sokkal inkább vitatkoznák ateistákkal de sajons a keresztények azok akik támadják az iszlámot.

2022. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim ***** válasza:
0%

"Mit értelmezek rosszul "sértegetni" vagy " becsmérelni" van a fordításokban. Talán nem ezt teszed ?"


Egyáltalán nem. De ha elmondod mire gondolsz konkrétan akkor megbeszélhetjük. Ha a bálványimádás kritikára gondolsz mert mintha ezt róttad volna fel nekem akkor viszont nincs miről beszélnük. Az iszlám álláspontja egyéretlmű. A szentháromság tanítása bálványimádás. Nem csak az iszlám hanem a zsidó és a szentháromság tagadó keresztények is ezt mondják. Ez nem becsmérlés hanem az iszlám tanítása.

2022. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:

"a zsidó és a szentháromság tagadó keresztények is ezt mondják"

Érdekes, én még nem hallottam ezt se a zsidóktól (persze lehet náluk is ilyen buta szélsőséges nézet) és antitrinitáriusoktól sem.

2022. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem haragszol az a legkevésbé sem érdekel hogy ti hogyan pontoztok :)"

Ertem. Akkor biztosan ez is a muszlimellenes propaganda resze. Valami ujfele hadicsel lehet, a csunya keresztenyek altal 100%-ra pontozni Koran verseket, hogy igy fejezzek ki az iszlamgyuloletuket.

2022. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 anonim ***** válasza:

Fohászkodni fogok azért hogy minél több béke töltse el a lelkedet.


"

Leírtam hogy miért értelmezed tévesen. Ezt tudod cáfolni?"



Persze a 3. Szúra 140. csak részben kapcsolódott ide. De a többi annál inkább.

2022. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!