Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok, ti mit szoktatok...

Muszlimok, ti mit szoktatok csinálni szabadidőtökben? Bulizni járhattok?

Figyelt kérdés

Már régóta olvasgatok a vallásról és nagyon tetszik, hogy a muszlimok többsége (a keresztényekkel ellentétben) nagyon hithű emberek, és betartják a szabályokat és azok szerint is élnek.

Viszont ami érdekelne, nem unalmas néha?

Gondolok itt arra, hogy például maga az alkohol is tiltott. Tehát bulizni lehet egyáltalán így nektek? Vagy teljesen mást jelent egy party nektek? Mert ugye alapból nem is tudjátok milyen a mámorság érzése, így nincs mihez viszonyítani.

Ha például nem jártok bulizni, akkor mit csináltok helyette például pénteken vagy szombatonként este?

Persze most nem az alkoholra hegyezem ki a kérdést, hanem úgy an block mit csináltok szabadidőtökben?



2022. júl. 28. 12:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt kábé minden kérdéshez odaírod, mikor általánosságban beszélsz a keresztényekről, hiszen akkor minden keresztényre érted. De megint ezt kell magyarázni neked, mikor a napnál is világosabb, vagyis vagy tökhülye vagy, vagy ilyenkor hülyének tetteted magad. Akkor viszont ne csodálkozz, ha hülyének is néznek és úgy is kezelnek."


Újabb hazugság. Most is leírtam és máskor is hogy nem gondolom hogy minden keresztéy ilyen.



"Igen, és biztosan a gyakorin írogató keresztények támadták meg az összes muszlim országot, igaz? Miért tetteted megint hülyének magad?"


Nem. A gyakorin írogató keresztények hazudoznak az iszlámról és teljese3n ellenégesek, intoleránsak muszlimokkal szemben. Csak hogy felfogod, nem minden keresztény ilyen de sokan.



"Ilyenkor meg elegánsan elfeledkezel az évek óta tartó egyszemélyes hadjáratodról a keresztények ellen itt a gyakorin. Szerinted a gyakorin miért utálják a muszlimokat? Csak nem azért, mert az arrogáns, öntelt viselkedéseddel utálatot keltesz az emberekben? Elgondolkodhatnál ezen is néha egy kicsit."


Hát nem. Ha nem lennék itt ugyanez menne. Nézek más forumokat, videók alatti hosszászólásokat és mindenhol ugyanez megy. Ez nem hadjárat részemről csak szembesítem a keresztényeket az igazsággal.



"Más szemében a szálkát, igaz? Te is állandóan ugyanazokat az elcsépelt hazugságokat ismételgeted a kereszténységről, hiába bizonyítják neked, hogy nem úgy van. Akkor meg mi a bajod azzal, ha mások is ugyanewzt teszik veled szemben? Ja hogy neked szabad, másnak nem, tudjuk."


Én bizonyítom amit állítok a keresztények viszont nem így az hazugság marad. Szóval a kettő között van némi különbség :)



"Újra megkérdezem, már kábé századszorra: miért nem tartod be az iszlám előírásait? Vagy ha te szarsz rá, akkor miért fáj az neked, ha más emberek sem tartanak be mindent a vallásuk előírásaiból? Először tán a saját házad táján kellene söprögetned, mielőtt másokat akarsz kioktatni."


A keresztények esetében az a legkisebb baj hogy nem kedvesek. Tudod ha valaki tömeggyilkos az nagyobb probléma minth az hogy nem kedves. Szóval ha csak az a bajod valem hogy nem vagyok kedves akkor nyugodtan kiotathatom a keresztényeket mert ők ennél rosszabbakat tesznek.



"De a legjobb az lenne, ha tanulnál végre egy pici toleranciát, és egyáltalán nem piszkálnál másokat a vallásuk miatt."


A valláskritika nálad nem fér bele? Akkor mi keresel itt?



"Én nem erről a kérdésről beszéltem, ha megfigyelted a linkeket, amiket hoztam bizonyítékul."


Egy olyan kérdés linkeltél amihet csak Abdullah szolt hozzá senki más, meg egy másikat amihez alig többen :) Itt meg sok a hozzászoló és kapásból lepontozták Abdullah hozzászólásait amiben csak annyi volt hogy nem jár bulizni meg nem ül le ott ahol alkoholt isznak. Ennyit az elméletedről.



"Van itt egy Drakula nevű felhasználó is, ha jól tudom, ő is muszlim, mégsem pontozzák le őt. Vajon miért nem? Ez is azt bizonyítja, hogy hazudsz, amikor azt mondod, hogy a keresztények lepontozzák a muszlimokat."


Elég gyakran állít hülyeségeket. Olyasmkiet állított az iszlám világról amiket még keresztényektől sem hallottam. A drakula név is egy keresztény uralkodótól származik aki tömegesen gyilkolta a muszlimokat. Ezek mind nyilván szimatikussá teszik a kerseztények szemében.

2022. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 anonim ***** válasza:
0%

"Miulyen mellékelt ábra? Az általam beidézett két kérdés például? Már azt sem tudod, mit hazudj össze, kezdesz bekavarodni a hazugságaidba."


Tudsz számolni? Nézd meg hányan pontozták le Abdullah válaszait úgy hogy akkor még ott sem voltam. És belinkeltél két kérdést amit kb a alig néztek meg néhányan. Ja szóval te vagy a hazug.



"Ezt a hülye elcsépelt átlátszó hazugságot meg már igazán elfejethetnéd, kezd nagyon uncsi lenni. Te azért jössz ide, hogy ki tudd tölteni a mérgedet ismeretleneken, meg farokméregetésre tudd használni az iszlám vallást. Ennek semmi köze semmiféle igazsághoz. Ez nem igazság, hanem a te saját kis kicsinyes személyes bosszúhadjáratod a keresztények ellen."


A keresztények folytatnak iszlámellenes háborút fizikailag és propaganda szinten is. Én csak annyit teszek hogy szembesítem őket ezzel az igazsággal és megmtatom hogy mindaz amivel az iszlámot rágalmazzák az valójában keresztény tanítás. Ez nem bosszúhadjátar csak az igazság.

2022. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a kérdésben az a téma hogy muszlimok okozzák az európai erdőtüzeket:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes..


Biztos ez is miattam van :) Olyan szintű az iszlámellenesség hogy még ezt is a muszlimok nyakába akarják varrni de azért én vagyok ellenséges a keresztényekkel igaz? :)

2022. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 anonim ***** válasza:
100%

Testvérem !


Azzal ugye tisztában vagy hogy a Korán megtiltja nekünk hogy mások vallását becsméreljük ?

2022. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/129 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látod én becsméreltem a vallásukat? Pontosan mivel is?
2022. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/129 anonim ***** válasza:

Pejoratív módon bálványimádózod őket, had ne mondjam hogyan beszéltünk a Bibliáról..és ez rám is vonatkozik.


Miközben hagyni kéne őket a hitükben szabadon. A Korán külön kiemeli ha becsmérled őket ők is becsmérelni fogják az Iszlámot, és ezt mindenképpen el kell kerülni.

2022. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 anonim ***** válasza:
Mert amit tesznek az bálványimádás. A szentháromság tanítása bálványimádás. Ez nem becsmérlés hanem tény. A zsidók ugyanezt mondják, sőt a szentháromságot tagadó keresztény is. A szentháromság tanítása még a Bibliával is ellentétes.
2022. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ezt tenni mert pontosan az történik velünk folyamatosan amire a Korán figyelmeztet minket, egyre hevesebben támadják ők is az Iszlámot.


Ha kell megfogom keresni ezeket az ájákat. Már kerestem de még nincs meg.


Arról szólnak hogy a "más vallásúak" felindultságukban becsmérelni fogják Allah nevét.


Tudom hogy nagyon szeretsz vitázni, de én azt gondolom inkább ismeretterjesztő legyél mint vitázó.

2022. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/129 anonim ***** válasza:
0%

"Arról szólnak hogy a "más vallásúak" felindultságukban becsmérelni fogják Allah nevét."


Egyébként is becsmérlik. Ha nem szólok egy szót sem akkor is becsmérelni fogják, de így legaláb felhívom rá a figyelmüket hogy mit is tesznek, és talán ha nem is most de majd később elgondolkodnak rajta.

2022. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 anonim ***** válasza:

"Ez nem hadjárat részemről csak szembesítem a keresztényeket az igazsággal."


Akkor ugye nem haragszol, ha en is csak szembesitelek az igazsaggal ezentul? Hogy Mohamed egy aljas rablovezer volt, es az egesz iszlam vallas egy nagy hazugsag, amit Gabrieltol, a kepzeletbeli haverjatol hallott? :) Ha neked az a sok hazugsag es becsmerles az igazsag, akkor nekem meg ez lesz az igazsag. Es en is ellenallhatatlan kenyszert fogok erezni minden muszlimos kerdesnel, hogy ezt az orrod ala is dorgolhessem. Ezt is elerted :)

2022. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!