Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meg tudja védeni valaki a Hit...

Meg tudja védeni valaki a Hit Gyülekezetét az alábbi állításban?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos kundalini energiával teljesen hasonló dolgokat lehet produkálni mint amik a Hit Gyüliben Szent Szellemmel való betöltekezésnek mondanak. Összeesések, rángatózások, röhögés, nyálfolyás, remegések stb...


Általában Ázsiában csinálnak ilyet és teljesen ugyanazt csinálják mint a gyüliben kézrátétel stb...


A kérdésem nem provokáció.


Mocskolódók Zsidózók szektázók kíméljenek!


A válaszokat előre is köszönöm.



2012. szept. 9. 02:09
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
27%

Nekem fogalmam sincs ezekről a dolgokról, de nem értem miben kellene bárkit is megvédeni? Egyébként utánanéztem a szónak a google segítségével és semmi különöset nem látok benne, attól függetlenül, hogy ezek a dolgok mindíg különösek számomra.


Egy hasonlattal élve attól hogy létezik kínai kard, létezhet viking vagy másmilyen kard is nem? de!

2012. szept. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
32%

És most az a baj,hogy ez az energia esetleg sátántól való lenne,mert azt írja a Biblia/nem szó szerint írja csak emlitéseket tesz,arról,hogy az ilyen dolgok nem kedvesek Istennek/?


A véleményem az,hogy amíg valamit jó dologra használnak,addig az jó és kedves Istennek,ha valamit rosszra használnak akkor az eredetileg lehet bár mennyir is jó,nem lesz kedves Istennek!

A kérdés hogy mire használják?

De én azt gondolom,hogy nem érdemes ilyen dolgokkal foglalkozni!

2012. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Szerintem a Szent Szellemnek egy egyedi jelenségnek kéne lennie. De akik ezzel az energiával foglalkoznak közük nincs Istenhez vagy bármihez. Vádolták már meg Sándort hogy ő is ezeket az energiákat használja és ezzel téveszti meg a népet.


Vagy most ez is a Sátán megtévesztése lenne?? Mint például hogy Mózes csodáit is leutánozták a varázslók? Engem ez valahogy nem nyugtat meg.

2012. szept. 9. 09:15
 4/60 Pietrosol ***** válasza:
12%

Szia!


Németh Sándor a H.Gy. megalakítása előtt reiki beavatáson vett részt,így a keleti tanok által használt energiák működtetését megtanulta!Nem a reikivel és annak használatával van a probléma,hiszen tisztességes emberek azt gyógyításra használják!

A probléma ott kezdődik,hogy a H.Gy.tagjainak azt tanítja ezen energiákról,hogy a Sátán műve,használatuk okkultizmus és tilos,eközben a "Szent Szellem" erejévé konvertálva isteni csodaként tárja eléjük!


Ez nálam tökéletesen kimeríti a farizeizmus fogalmát!

2012. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
34%

Honnan veszed hogy ilyen beavatáson volt?? Egyáltalán nem okkult dolog a Szent Szellemmel való betöltekezés. Nemtudom hol olvasol ilyesmiket de gondolom nem hivatalos forrásból!! Ha nem tudsz valamit maradj csöndben!!


Kérdező

Ha valaki be van töltekezve Szent Szellemmel akkor vannak ilyen megnyilvánulások. De a biztos bizonyíték rá az a nyelveken szólás! Abban az energiában ilyen nincs! Szóval nem igaz!

2012. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 Pietrosol ***** válasza:
25%

Szia ma 11:23!


Alapvető szövegértési problémáid vannak!


Nem azt írtam,hogy a Szent Szellemmel való betöltekezés okkult manőver,hanem,hogy az általa okkultnak minősített reikiből,csinált Szent Szellemet és Isteni csodát!


Így már érthető?

2012. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 Pietrosol ***** válasza:
15%

Bocsánat!A kérdésed első felére nem válaszoltam!

Két embert is ismerek,akikkel együtt járt a beavatásokra!

2012. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
17%
A Szent Szellemmel való betöltekezésnek nemcsak a gyülekezetben vannak ilyen megnyilvánulásai. Egyrészt más istentiszteleten ugyanezt tapasztaltam, másrészt bibliatanítók jó része ugyanilyeneket ír le. Egyébként nem is mindenkinél zajlik le ugyanolyan módon - gyülekezetgen belül sem.
2012. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
5%
Nyers lesz: bolondok vagytok :D
2012. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 Pietrosol ***** válasza:
6%

Szia ma 12:42!


Azért,ezt illene részletezned!


Bolondok vagytok,mert...!


Te jössz!

2012. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!