Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták honnan vagytok...

Ateisták honnan vagytok biztosak e dologban?

Figyelt kérdés

Nagyon tudjátok kritizálni a keresztényeket és a bibliát/pl. nem hiszitek, hogy van pokol/, de kérdem én:mi van akkor,ha mégis nekünk van igazunk,ezen nem gondolkodtatok el??

Csupán csak kíváncsi vagyok tényleg.



2013. júl. 26. 20:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
88%
És mi van, ha nincs te pedig ezt a feltevést is gondold végig.
2013. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
81%
Ezért nem vagyok teljesen ateista, de nem omlana össze bennem semmi, ha kiderülne, hogy van Isten, pokol, menny, és minden egyéb. Egyszerűen elfogadnám, hogy akkor ez így van, és ennyi. Úgysem fogjuk biztosan tudni, csak ha meghaltunk.
2013. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
84%

Benne van a pakliban, de addig amíg személyesen nem látom, csak valami zavaros utalás van rá egy zűrös hátterű összeollózott könyvből, addig nem hiszek benne.

És te azon elgondolkoztál, hogy mi van ha nekünk van igazunk?

Vagy egyikünknek sem, és halálunk után ott állunk mind a ketten a Nagy Rózsaszín Unikornis előtt?

2013. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Volt aki már megjárta,és tanú vallomást tett,pont ti végetettek Isten vissza küldte! Jó tudom hogy most ez neked magas,de majd egyszer elhiszed! Itt megnézheted!!


[link]

2013. júl. 26. 20:36
 5/52 anonim ***** válasza:
18%
Onnan olyan biztosak, hogy drogoznak, isznak, paráználkodnak, lopnak. Ha te is ezt csinálnád, te se mernél hinni semmiben.
2013. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon keveset foglalkoztál a vallástörténelemmel! Nem csak az ateistákat támadtad meg! A vallás nem egyenlő a kereszténységgel! Keresztények azért vannak sokan, mert évszázadokon keresztül írtották azokat, (tűzzel, vassal, máglyával) akik nem akartak áttérni a kereszténységre. A kereszténység egyébként is csupán kifejlődött a sumer, majd az ó-egyiptomi vallásból. Szeretnék ugyan a keresztények bebizonyítani, hogy ők a legősibbek, de minden bizonyítékot nem tudtak megsemmisíteni.


Kicsit mélyedj el az ázsiai, a távolkeleti vallásokban is, az ősi indián vallásokban, hidd el, ők sokkal többen vannak, nem sikerült minden népet eltörölni a föld színéről!

2013. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
68%
Mivel még senki nem jött vissza, és nem mesélte el, hogy milyen meleg volt a pokolban, ezért biztos vagyok benne, hogy nincs. Olyan formában legalábbis biztos, ahogy a Bibliában le vagyon írva. Persze matematikai esély mindig van rá, de elég csekély. Mellesleg a Bibliát is emberek írták, szóval ami benne van annak maximum annyi valóságalapja lehet, mint a Harry Potternek.
2013. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
2013. júl. 26. 20:43
 9/52 A kérdező kommentje:
7-es éppen most küldtem hogy nézd meg!!
2013. júl. 26. 20:47
 10/52 anonim ***** válasza:
90%
Na és, mások meg azt állították, hogy előző életükben itt vagy ott éltek. ÉS?
2013. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!