Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták honnan vagytok...

Ateisták honnan vagytok biztosak e dologban?

Figyelt kérdés

Nagyon tudjátok kritizálni a keresztényeket és a bibliát/pl. nem hiszitek, hogy van pokol/, de kérdem én:mi van akkor,ha mégis nekünk van igazunk,ezen nem gondolkodtatok el??

Csupán csak kíváncsi vagyok tényleg.



2013. júl. 26. 20:20
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
2013. júl. 26. 20:51
 12/52 anonim ***** válasza:
92%
Egy haldokló ember halucinációi mit bizonyítanak? Egy egész életében bigott vallásos ember nyilván ördökről és angyalokról fog álmodni a halálos ágyán, nincs ebben semmi érdekes. Ha egyáltalán igaz.
2013. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

6-os nem foglalkoztam a vallás történelemmel,nem érdekel más vallás.

És nem támadtam meg senkit!!!!

Csupán kíváncsi vagyok! De te nem válaszoltál.

2013. júl. 26. 20:54
 14/52 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyunk biztosak, mint ahogyan ti sem.Itt senki sem lehet biztos, mindenki csak hisz.Ti egy Istenben, mi meg abban, hogy akiben ti hisztek, az nem létezik.

Senki sem jobb a másiknál, senki sem okosabb a másiknál ebből a szempontból.

Emiatt teljesen felesleges provokálni a másikat, és biztosan állítani azt, amiben hiszel(ez mindkét táborra vonatkozik természetesen).


Itt is olvastam ,ezt a drogozás, ivás, paráználkodás dolgot.Nyugi, keresztények is csinálják, ugyanis ez vallástól független dolog, provokálni és hazudozni pedig nem szép dolog.Akinek inge, vegye magára nyugodtan.

2013. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem keresztény, az mind ateista? Ezt eddig nem tudtam. Mik nem vannak.
2013. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy bigott vallásos volt az életében!
2013. júl. 26. 20:56
 17/52 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező: hagyd szegényeket, ők nem érzik. Ahogy meg van írva: vakok. Van aki szándékosan, van akit a bűn imádata vakított el. Imádkozni kell értük.
2013. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
69%

A vakság relatív.


Meglehet, hogy ti csak a mittomén' micsodátok miatt akartok hinni Istenben, és még sincsen igazatok.


Imádkoznánk értetek, ha lenne kihez.

2013. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
87%
Na és miért kellene elhinni akárki állítását? A nagymamám is visszajött a halálból. Tudod mit látott? Semmit.
2013. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 schocko ***** válasza:
88%
Én teljesen biztos vagyok, hogy sem Isten, sem lélek, sem pokol, sem ördög, se mennyország, se a többi hablaty nincser, mert egyszerűen semmivel sem lehet kimutatni létezésüket vagy ráhatásukat a dolgokra...
2013. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!