Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hány Jehova tanúja követi...

Hány Jehova tanúja követi jelen pillanatban az Őrtorony tanítását a világon?

Figyelt kérdés

Valós számokat szeretnék ha lehet mert érdekelnek ezek az adatok.

Nagyon köszönöm!

Ne priviben írjatok mert beszélgetés céljából tettem fel a kérdést csak saját kutatást végzek.

Mégegyszer köszi!



2013. szept. 24. 06:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/121 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Tehát a hibák elismerése az nem megy. Az alázat nehéz dolog elismerem. De amennyire lelkes voltál gondoltam hogy talán menni fog. Tévedtem!


Rágalmazol és félrevezetsz azt sugalva hogy olyan kijelentéseim vannak amelyek hamisak. Pedig visszaolvasva az írásaimat egyértelművé válik hogy ez nem így van veled ellentétbe.

Ellenőrizhető vissza kereshető ki mit írt. S amikor erre rámutattam egyből eltüntél mint szürke szamár a ködben. Nem vagyok tökéletese én sem bűnös ember vagyok aki hibázik. De képes vagyok belátni és az Úr Jézus kegyelméből békességem van. Neked is azt kívánom hogy békélj meg magaddal és vidd Isten elé azt amit tettél és kérd a bocsánatát. Részemről nincs harag.

2013. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!