Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ti tényleg csak...

Keresztények! Ti tényleg csak az esküvő után fekszetek le egymással?

Figyelt kérdés
+ Akivel először összejöttök, azzal jártok életetek végéig? Vagy jártatok már úgy, hogy szakítani kellett?

2013. dec. 31. 13:39
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/154 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek a heteróvá válásban, ne haragudj.


Egyébként eddig is mindig próbáltam Isten mellett lépkedni, amennyira csak tudtam, nem mindig sikerült, néha lemaradtam vagy elszaladtam. De így sikerült...


Úgyis úgy lesz ahogy Ő akarja, nem ahogy Én. Szóval ezen kár rágódni, én csak annyit akartam mondani, hogy teljesen jó választásnak érzem azt a fiút akit szeretek. Szóval nekem így megfelel. Ezen nem kell változtatnia, én nem kérem meg rá. Vannak más területek az életemben ahol viszont kellene, ott nem haladunk sehova.


Ha akar a beleegyezésem nélkül is tud változtatni. Viszont egyszerűen boldogsággal tölt el a Barátommal lenni. Szóval még mindig nem látok objektív okot a változtatásra. Azon kívül hogy neked nem tetszik hogy Vele vagyok, de ez nem hat meg különösebben. Isten nem emelt eddig kifogást ez ellen, ha Ő nem fog akkor pedig úgy veszem rendben. Az emberek véleménye nekem nem sokat szokott számítani. Már megszoktam hogy kizárnak maguk közül.

2014. febr. 4. 17:18
 152/154 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy te, kérdező?
2014. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/154 A kérdező kommentje:
A Barátommal a húszas éveink közepén járunk. De ez egyébként miért számít?
2014. febr. 4. 21:33
 154/154 skinzbox ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

Isten azt akarja hogy az esküvő után adjuk át egymásnak a testünket teljesen. Ha fontos valakinek Isten akarata, akkor ezt komolyan veszi.

2014. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!