Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem Istennek nem vagyok...

Úgy érzem Istennek nem vagyok elég fontos, és soha nem is voltam. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 18:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
59%

Te nem Istennek nem vagy elég fontos, hanem saját magadat nem tartod annak.

Mit tegyél? Gondold végig, milyen jó tulajdonságaid vannak, és milyen jó dolgok vannak az életedben. Ha kell, írd le őket. Tűzz ki célokat, és készíts tervet, hogyan tudnád őket elérni. Isten pedig segíteni fog, csak higgy benne.

2015. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:

Pont annyira vagy fontos Őneki, mint neked fontos Ő.

Hatás-ellenhatás.

2015. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

Màr megtettem 27 éven àt szerinted miért ìrtam ki?

Köszi a bìztatàst!:)Jòl esett!


2#

Istent mindig nagyon szerettem,keresztény vagyok,fontos nekem...de ez nem ìgy mûködik...én is azt hittem,de nem

2015. márc. 1. 18:59
 4/53 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, elsősorban saját magadat becsülöd le. Nem annyira istennel van bajod, mint inkább a környezeteddel, ott nem érzed, hogy fontosnak tartanak. Vizsgáld meg mitől alacsony a magabiztosságod, és mindenekelőtt higgy önmagadban. Nézd mások hogyan csinálják, és valóban, tűzz ki célokat és valósítsd meg. Ha nem hiszel benne, hogy képes vagy rá, akkor nem is fog sikerülni.
2015. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

Mit tettél meg 27 éven át? Bocsi, de nem értem :-)

Történt valami, ami miatt így gondolod?

2015. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Én szeretem magam nagyon,és szerettem volna mindig kihoznj magambòl a legtöbbet,de nem adatot meg...többször pròbàlkoztam,àldouatokat hoztam,de a vége mindig ugyanaz lett.Igazàbòl soha semmim nem volt,értsd hasznàlhatò lehetôség,ha volt rövid ideig,kapcsolatokban én húztam a rövidet,miközben mindig kerestem az okokat,magamat alakìtottam,de olyan körülmények nem adattak meg,ahonnan kitörhetnék.Gondolom ezzel vagyunk egy pàran ìgy...

Isten nagyon szeret elhiszem,van mikor érzem is,de nem kapok senkitôl,sehonnan egy gyökeres vàltozàst ahol igazàn bizonyìthatnék,pedig ismer tudja mindent megbecsülök...:(

2015. márc. 1. 19:08
 7/53 A kérdező kommentje:
Nagyon jòl esik,hogy elmondhsttam,itt vagytok és köszönöm,hogy nem kioktatò,bàntò a reakciò!!
2015. márc. 1. 19:10
 8/53 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj... Isten nem arra van hogy kinyalja a s*gged. Mindennek oka van. Végig kell járnod egy utat, akkor is ha fájdalmas, másképp nem válsz azzá aminek Ő szán téged. Senki sem igért békét, jólétet, vidámparkot meg vattacukrot, csak azt, hogy nem vár többet tőled mint amire képes vagy és hogy mindig veled lesz. Kapcsold ki a számítógépet és imádkozz, de normálisan, nem nyüszítve, nem vádaskodva! Válaszolni fog!
2015. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 |Orfeusz| ***** válasza:
Én ilyen problémámmal biztosan a papomhoz mennék, szerencsére ismerek egy nagyon okos és művelt plébánost, szerintem te is ezzel járnál a legjobban :)
2015. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!