Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem Istennek nem vagyok...

Úgy érzem Istennek nem vagyok elég fontos, és soha nem is voltam. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 18:51
1 2 3 4 5 6
 31/53 Peter__Griffin ***** válasza:
Verd meg, így kivívhatod a tiszteletét.
2015. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Egyenlôre még, ô ver engem:D:D
2015. márc. 1. 20:57
 33/53 Peter__Griffin ***** válasza:
Na, vágj vissza a szemétnek, ne hagyd magad!
2015. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Elég mélyre merültél az élményeidbe. Szentelj több figyelmet annak, aki mindezeket látja.

2015. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ennék több idôt,mindig tartjuk a kapcsolatot..tudod mintha telefonnàl lennénk;)vagy hogy érted?
2015. márc. 1. 21:03
 36/53 Pietrosol ***** válasza:
Te vagy az, aki észleled a saját gondolataid és érzelmeid egy történéssel kapcsolatban, ennélfogva nem a gondolat vagy az érzelem vagy, hanem annak a megfigyelője. Abban a pillanatban ki tudsz lépni a kínlódásból, amint a kínlódást okozó gondolat felmerül, csak "lépj hátra" és nézd meg azt a gondolatot. Amitől szenvedsz semmi egyéb csak egy gondolat.
2015. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez valòban egy segìtség:)

De én csak ìgy élem túl,hogy ìgy tekintek régòta a gondokra,gondolatokra màr nagyon régòta nem itt volnék ha nem ìgy lenne.Elfàradtam,ez borzasztò kimerìtô:(

Ezért nincs erôm màsra..vannak akik a jôvôjükre fektetik az energiàt,megtàmogatva valami hàttérsegìtséggel pl a szülei utjàt folytatja valamit

Én energiàimat arra megy el,hogy magamat rakom össze és nincs màsra energiàm és a csalàdomra...

2015. márc. 1. 21:20
 38/53 Pietrosol ***** válasza:

Szívesen!


Ugye látod, hogy amiket leírtál "önmagadról" azok is csak gondolatok és most a gondolataidon gondolkozol?


Azt a lépést senki nem fogja megtenni helyetted!

2015. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

:)

Ezek tények,emögött rengeteg màs gondolat van,de muszàj valahogy felvàzolnom a problémàmat,ez nem azt jelenti,hogy belesüppedek,de tény,hogy innen segìtség nélkül nem fogok tudni kilépni...szàmtalan falnak futottam màr,ez is elvette az energiàt...ha nem jutsz àt a falon milyen útra lépsz rà?Senkinek nem érdeke az elôrébbjutàsom,sôt ellenkezoleg...egy útra akkor tudsz ràlépni,ha vezet valahovà és nem zsàkutca,ha az utat sem làtod,hogyan?

2015. márc. 1. 21:46
 40/53 A kérdező kommentje:
Sok zsàkút van,amit nem gondolsz annak,és van mikor az út alatt vàlik zsàkúttà...régen voltam úton is ..és igen,ma màr lépni sem tudok...
2015. márc. 1. 21:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!