Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem Istennek nem vagyok...

Úgy érzem Istennek nem vagyok elég fontos, és soha nem is voltam. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 18:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

9#

A vattacukrot nem szeretem,vidàmparkba sose jàrtam...nem kérem,hogy a szavadat idézve ki....,és rengeteget imàdkozom,nem a kéréseim miatt,àmblok mindenért,és nem kerem,hogy megadjon mindent,csak a képességeimhez mérten becsüljön meg,okokat mindig tudom,és amin tudtam mindig is vàltoztattam érte,de vàlasz,vàltozàs nincs semmilyen..pedig különleges kapcsolatom van vele.Köszi!

2015. márc. 1. 19:18
 12/53 A kérdező kommentje:
Nincs papom,de ha ilyen jò..mond a cìmét!:D
2015. márc. 1. 19:20
 13/53 anonim ***** válasza:
Annyira vagy fontos Istennek, hogy egyszülött fiát adta érted mikor még meg sem születtél! Te is így gondoljál magadra!
2015. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:

Kilencedik vagyok...

Túl materiális a világnézeted. Az eredeti keresztény világkép nem ilyen.

Én megértem hogy mit érzel... jónéhányan vagyunk hasonló helyzetben, de emiatt Istent okolni alapvetően hibás, mert félreérted a kapcsolatod vele. Képletesen fogalmazva te egy olyan gyerek vagy aki csokit akar, Isten meg az anyukád aki azt mondja hogy főzelék lesz ebédre. Te azért érzed eltaszítva magad, mert nem tudsz érvényesülni a világban, Jézus meg azt mondta hogy tagadd meg a világi érvényesülés eszményét. Nehéz ezzel szembesülni.

2015. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Ezt az egyet èn is tudom érzem:)Ez az egy ami eddig mèg megtartott,ezért nem mentem a halàl felé,de azt nem tudom hogy itt miért vagyok:(

Annyi mindent leìrhatnék miben vagyok,min mentem keresztül,amit elfogadtam,de fogalmam sincs miértvelem történik,még azt sem mondhatom,hogy erosìt màr...

Mindig önkéntesek,édesanyàmnak segìtek takarìtani,egyébb tàrsasàgban,gyülekezeteknek segìtek,sosem volt munkahelyem,csak idoszakos,a legelhagyatottabb megyében élek a beteg csalàdommal egy tômblakàsba a vilàgtòl ingerektôl elzàrva ,tele gàtlàssal,egykor nagy önbizalommal,ami mamàr nincs,tovàbbtanulni nem tudok,sok kudarc és gondok miatt màr erôm sem,amit magamban értékeltem azokat màsok gòcnak làtnak..csakhogy kicsit vàzoljak is...

2015. márc. 1. 19:36
 16/53 A kérdező kommentje:

Kedves kilences!

Én seholnem hibàztattam Isten ,hol olvastas,azt kérdeztem most mi legyen?A tényeket vàzoltam és utoljàra ìrom nem kértem csokit!!Úgy làtom nem érted,hogyan is érthetnéd...

2015. márc. 1. 19:39
 17/53 A kérdező kommentje:
Érvényesülés nélkül,hogy élsz?Meg minek élsz?
2015. márc. 1. 19:40
 18/53 anonim ***** válasza:

Akkor most képzeld el hogy milyen ember lennél ha minden az öledbe hullott volna... gazdagság, siker, nők,... képzeld el, de előtte készítsd elő a vödröt a hányáshoz.

Egyébként képes voltál valaha is hinni abban hogy Isten segíteni fog éppen neked? Őszintén!

2015. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:

Érvényesülés nélül úgy élsz ahogy tudzs... És minek? Istennek!

Egyébként ez nem azt jelenti hogy nem érvényesülhetsz, csak azt hogy nem ez a fontos.

2015. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Miért kell a vödör?Nem értem...amúgy nô vagyok:)

Persze,nagyon,újra és újra...és újra,meg újra egészen mostanàig,amìg màr az utolsò làng is kialudt:(

2015. márc. 1. 19:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!