Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem Istennek nem vagyok...

Úgy érzem Istennek nem vagyok elég fontos, és soha nem is voltam. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 18:51
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
És hibáztattad Istent: "Úgy érzem Istennek nem vagyok elég fontos, és soha nem is voltam."
2015. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Persze tidom nem ez a fontos,nem is ragaszkodom hozzà,de azt sem gondolom,hogy aki ôt szereti csak az ajtòn kìvül foglalhat helyet,még akkor sem,ha ez a vilàg nem az övé...
2015. márc. 1. 19:54
 23/53 A kérdező kommentje:
Az nem hibàztatàs,ha leìrom hogy érze,nem vàdoltam,fogalmi zavarban vagy..csak ôszinte vagyok,amúgy is tudja az érzéseket,ne legyél te sem àllszent...
2015. márc. 1. 19:55
 24/53 anonim ***** válasza:

Te most tulajdonképpen mire vársz, mit írjak neked?

[link]

2015. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Kedves kilences!Megértem hogy védeni pròbàlod Istent,de nem bæntottam,nem is àll szàndékomban,az okokat keresem avgy vìgaszt valamit,ami elôre visz,de ez a kivesézés màr nem segìtség úgy érzem,nem gondolom,hogy nekem most erre vwn szükségem,hogy neked reagàljak kérlek,ha nem tudsz segìteni,akkor ne is szòlj hozzà!Köszönöm az eddigi segìtséget:)
2015. márc. 1. 20:04
 26/53 anonim ***** válasza:

(1János 5:3) 3 Mert az Isten szeretete azt jelenti, hogy megtartjuk a parancsolatait; a parancsolatai pedig nem megterhelőek,


Kérdés, hogy megtetted e azt amit Isten parancsolt valóban?

Mert a válaszaidból látom, sokszor nem is éltél Isten erkölcsi elvárásai szerint.

Akkor hogyan mondhatod hogy nem vagy fontos neki, és mindent megtettél?


Nem sértegetésként irtam, de valaki emlitette, hogy egy keresztény nem igy gondolkodik


Nem a Teremtőnek van szüksége ránk, hanem nekünk rá. S ha szeretjük akkor keresztény életet élünk minden területen, nem csak abban ami neked tetszik.

2015. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Dràga huszas!

"Mert a válaszaidból látom, sokszor nem is éltél Isten erkölcsi elvárásai szerint"


Ezt melyik vàlaszombòl szûrted le?Mert ìgy a messzirôl megìtélni azt akit nem ismersz ezek alapjàn plàne nem keresztényi hamàr ezzel a szòval élsz!

Arra kérlek mint a kilencest is,ha nen tudsz segìteni,ne gyere ide taposni köszönöm,


ami meg az én keresztény életemet illeti,azt bìzzuk a teremtôre és én ràm..csak hogy én is idézzek"ne ìtélj,hogy ne ìtéltess!"

2015. márc. 1. 20:13
 28/53 A kérdező kommentje:
Bocsi,huszanhatos!vagyis az utolsò:D
2015. márc. 1. 20:14
 29/53 anonim ***** válasza:

szia 26-os vagyok


Miből szürtem le? Idézem a mondatodat:


"ha volt rövid ideig,kapcsolatokban én húztam a rövidet,miközben mindig kerestem az okokat,magamat alakìtottam,de olyan körülmények nem adattak meg,ahonnan kitörhetnék"


Nos ebből és előre bocsátom nem taposni jöttem hanem segiteni,

S nem itélkezek, hanem mindössze a biblia vagy is Isten szava szerint leirtam Isten néző pontját, idézetekkel

2015. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

#26

Ennyibôl milyen mesét szöttél a fejedben?

Mert azt ìrtam rövid kapcsolataim?

Ebben baràtsàgok,ismerôsôk,szomszédokròl beszéltem,de az sem ördögtôl való,ha férfiakkal ismerkedem,a leendô férjem,tàrsam megtalàlàsàban?Erre céloztàl?


Ahogy leìrtad,magad is ràjöhettél màr ez egy butasàg,amit ìrsz.Nem is reagàlnék tovàbb rà.

2015. márc. 1. 20:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!