Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy érzem Istennek nem vagyok...

Úgy érzem Istennek nem vagyok elég fontos, és soha nem is voltam. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 18:51
1 2 3 4 5 6
 41/53 Szeressük egymást ***** válasza:

Zsolt 16:5 Az Úr az én osztályos részem és poharam; te támogatod az én sorsomat.


Ha az erzeseid helyett a legkilatastalanabb helyzetben is ezt monanad ami fentebb vagyon irva, akkor hamar feltamadna a Te vilagossagod es homalyossagod olyan lenne mint a del.

2015. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò!

Ez hangzik inkàbb lekezelôen,mint segìtségnek...màrcsak azét is mert màr ìrtam fentebb,hogy régòta figyelek rà, a szavaira,bizonyàra a igeverseket is ismerem,azzal hogy bemàsoltad ide ezt,nem lettem okosabb,de te annàl inkàbb...

Természetesen teljesen màs életben én is könnyen tudnék dobàlozni lazàn,de mivel azt sem vetted figyelembe,hogy nem ismeretlen elôttem a copyd és el sem olvasol,vagy fel sem fogod a szìveddel,ìgy nincs is mirôl beszélnünk...

2015. márc. 2. 12:01
 43/53 Szeressük egymást ***** válasza:

Nem akartam egyaltalan okosabbnak tunni.

De nem hinnem, hogy voltal vagy leszel is valaha olyan rossz helyzetben, mint az akitol szarmazik ez a zsoltar. Tenyleg nem tudtam segiteni es nincs mirol beszelnunk.

2015. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, the határozottan azért vagy itt, hogy letámadd a többieket, amiért ők hisznek, te meg már nem.
2015. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Kedves kilences!


Igen,tudom hogy te vagy ezt màr letisztàztuk,de úgy làtom hiàba...

Nagyon nem nyugszol,mivel üzenetben màr megbeszéltük,nem reagàlok ràd!

Ezúton megkérnélek,hogy csomagold össze a vattacukrodat,csokidat és tàvozz köszönöm!

2015. márc. 2. 14:01
 46/53 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mégegyszer moderàtort hasznàlni,ha megértesz...
2015. márc. 2. 14:04
 47/53 anonim ***** válasza:
Mond el neki imában, hogy mit érzel.
2015. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsò:)

Nagyon jòl esik,ezt mindig teszem

Köszönöm a megerôsìtést!!Isten àldjon!

Meg mindenkit itt!!

2015. márc. 3. 13:53
 49/53 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,, ha istennel van bajod, akkor vele beszéld ezt meg.
2015. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:
Neked szerintem jót tenne ha elolvasnád a A viskó című könyvet ;) . Szerintem segítene megértened hogy nagyon is fontos vagy Istennek ahogy mindenki más is :) .
2015. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!