Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Sátánhoz lehet imádkozni,...

A Sátánhoz lehet imádkozni, és meghallgat?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 10:26
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki nem érzékelte volna, ez inkább egy kétségbeesett ember segélykiáltása. Ne toszogassátok.
2015. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
33%
Akkor lehetne az ha a segítséget el is fogadná.
2015. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Kérdező. Lehet.

Hogy segít-e? Nem valószínű.

Akkor ki segít? Kívülről senki.

Magadba kell leásnod. Nincs más út.

2015. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
2015. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 KZitus ***** válasza:
34%

Nem kell Sátánhoz imádkozni. Mert mindenütt ott van a "világ szellemében".

Sátánt nem kell kérni, mert ő leskelődik minden ember után és alig várja, hogy lehetősget találjon a kísértésre, a támadásra, arra, hogy minnél több ember életét tönkretegye és tragédiákkal "fűszerezze"

Mind azt, ami miatt meg vagy keseredve, Sátán okozza közvetve, vagy közvetlenül, sokszor más embereket használva fel. Persze a saját gyengeségeinket is. Olykor a körülményeinket.

Az Ördög viselkedhet úgy, mint egy kígyó vagy egy ordító oroszlán, de akár úgy is, mint a világosság angyala 2Korintusz 11:3, 14; 1Péter 5:8.

Minden bajnak, amelyet a világ ma elszenved Sátán és a rendszere az okozója. Csak azért írom neked ezeket, mert lehet, nem halottál még erről. Különben nem jutott volna eszedbe(de lehet a kétségbeesésed mitt) az, hogy ahhoz forduljál segítségért, aki a keserűségedet okozza.


Lehet nehéz, és kilátástalan helyzetnek érzed a jelenlegi állapotodat. De hidd el van segítség, csak meg kell találni:-)

Figyeld, hogyan fordult Istenhez egy olyan, ókorban élt ember, akinek a tiedhez hasonló érzései voltak:

"Hiszen te látod a bajt és a nyomorúságot.

Figyelsz, hogy kezedbe vedd azokat.

Rád bízza magát a szerencsétlen, az apátlan fiú,

Te lettél segítsége." Zsolt10:14

2015. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Már meghallgatott a Sátán, mert Isten ellen lázadsz!

Tele vagy Isten ellen gyűlölettel, nem kell hozzá ima,

ez már az ő befolyása!Ez még mélyülni fog, ha ezt választod...


Térj vissza a Szeretethez, Isten a szeretet!

2015. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Na.. Kérdező!

Mire jutottál?

2015. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 aries 2 ***** válasza:
58%
Becsap téged. A pokol az ő birodalma, ami nem mese, hanem valóság. Rengetegen lelket kínoz ott a sátán. Ő mindenkit becsap, aki neki hitt, érte imádkozott. Az ilyen hívő halála után a poklora kerül, ahonnan aztán már Isten se menti ki a lelket. Ott aztán a sátán híve, imádója arcába röhög, hogy hitt neki. Aztán meg válogatott kínzásoknak teszi ki az embert, amikből nincs menekvés. Csak a sátán egy szolgája ezerszer erősebb az embernél. Milliónyian vannak. Gondolj bele... Ezt akarod?
2015. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
34%

Jé, mennyi sületlenség.

A kérdező már a pokolban érzi magát, pedig a kérdést még csak most tette fel. HELLÓÓÓ!

Nem a Sátánhoz imádkozott, most meg kakiban van, hanem fordult szerencsétlen már az Istenhez meg az összes szenthez, de a sorsa mégis szerencsétlenségbe torkollott.


Tegyen érte mi? :) És ha rákos, a doki meg közölte hogy 3 hónap? Azért aztán jó sokat tud tenni az ember, volt szerencsém látni ilyet. Jóember már egy kenyérpirítóhoz is imádkozna csak segítsen neki, ha valaki volt IGAZÁN (!)nagy bajban, az tudja milyen állapot ez.

2015. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Dehogy imádkoztam a Sátánhoz. De annyira meg van mérgezve a lelkem, hogy néha úgy érzem, már nem érdekel semmi, hogy bármire képes lennék. Ez volt tegnap is. Két ember is van az életemben, akiknek köszönhetem ezt a lelki állapotot. Mindkettő rettentően gonosz. És megbocsájthatatlan dolgokat tettek ellenem. Higgyétek el, nem túlzok. És, tegnap az egyikük fel idegesített annyira, hogy úgy éreztem hogy képes lennék bármit megtenni vele. Az Istent meg azért gyűlölöm, mert ő pontosan tudja, hogy ezek mennyit ártottak nekem, hisz mindent lát..., de attól tartok hogy nem érdekli őt mindez.

Nagyon régen már, de azt hiszem volt, mikor elég közel álltam az Istenhez. Azt hittem, hogy velem van.... Aztán az évek során nagyon erős negatív erők - az a bizonyos két illető - elkezdtek kegyetlenkedni velem. Hatalmas lelki sokkot idéztek elő nálam, én pedig nagyon féltem. Főleg az egyik. Tehetetlennek éreztem magam mert megfenyegetett, hogy agyon ver, ha nem hagyom magam neki. Ez éveken keresztül ment. Akartam imádkozni Istenhez, mármint akkor, de valamiért nem ment. Nem is lett volna értelme, mert ahogy ti is mondtátok, az embereknek szabad akaratot adott. Egyszerűen hagyta, hogy kegyetlenkedjenek velem. Hát én is elhagytam őt. Szerintem ez érthető.

Azóta nem keresem az Isten kegyeit, nem imádom, sőt, gyűlölöm, de ezt ő pontosan tudja. Ki is mondtam hangosan már vagy ezerszer, hogy mennyire. De fogalmam sincs, hogy ő mit gondol rólam.

Talán nem vagyok halálos beteg testileg, de lelkileg nagyon is. De még mindezek után is, képes lennék visszatérni az Istenhez, akkor, ha tudnám, hogy miért hagyott magamra. De semmit nem tudok.

2015. dec. 17. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!