Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én egy vérszomjas kannibál...

Ha én egy vérszomjas kannibál tömeggyilkos vagyok, de őszintén hiszek Krisztusban és az Úr Atyában, akkor a Mennybe kerülök?

Figyelt kérdés

Több kereszténytől is hallottam, hogy csak az üdvözül, aki hisz Istenben és Krisztusban. Vagyis az üdvözülésnak pusztán a hit a feltétele.


Tehár ha én egy pl egy emberkínzó sorozatgyilkos vagyok, de rendíthetetlenül hiszek Istenben és Krisztuban, akkor a Mennyországba fogok kerülni?



2018. febr. 18. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
0%

"Nem lehetett valami őszinte az a megbánás ha utána ötször megismétli. Így nyilván köze sem lesz a mennyországhoz.

Te tényleg valami nagyon fura világba képzelted bele magad. A valóság teljesen máshogy működik."


Na akkor mesélj. Te nem követted el életedben többször ugyanazt a bűnt? Őszintén válaszolj. Mert ha igen a válasz, akkor nekem van igazam és te élsz valamiféle álomvilágban.

2018. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
90%
nem bírom azokat a muszlimokat ( a muszlimoknak is árt ez), akik kereszténygyűlölők! húzzál már el vasporos pokolba
2018. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:

"Na akkor mesélj. Te nem követted el életedben többször ugyanazt a bűnt? "

Bármit is bántam meg életem során, azt soha többé nem követtem el újra.

A te mesevilágodban valami mást jelent a megbánás?

2018. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
5%

"Neked nagyon "keresztényüldözhetnéked" van, hogy ilyen agyament állításokat fogalmazol meg."


Dehogy. Mikor állítok valamit a keresztény vallással kapcsolatban, akkor azt a Biblia alapján teszem, vagy a keresztény tanítás alapján. Gondolod hogy a fenti állításom agyament? Na akkor jól figyelj:



Máté 6:14 "Mert ha az embereknek megbocsátjátok vétkeiket, nektek is megbocsát mennyei Atyátok.

Máté 6:15 Ha pedig nem bocsátotok meg az embereknek, Atyátok sem bocsátja meg a ti vétkeiteket."


Tehát a keresztény Biblia szerint kötelezően meg kell bocsátanod annak aki legyilkolt, meglopott, megerőszakolt, stb, különben neked sem lesznek megbocsátva a bűneid.



"Bár ennél már csak az a jobb, amikor 100 keresztényt felrobbantasz és egyből a paradicsomba jutsz, Allah pedig egy rakat szüzet is biztosít a háremhez."


Na ez a hülyeség, és sehol nem szerepel a Koránban. De semmi gond, próbálkozó csak.

2018. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
5%

"nem bírom azokat a muszlimokat ( a muszlimoknak is árt ez), akik kereszténygyűlölők! húzzál már el vasporos pokolba"


Nyugalom. Nem húzd fel magad. Nem gyűlöm a keresztényeket. Sok keresztény ismerőszöm van. Én a vallásról beszélek. Egyetlen gyűlölködő megjegyzését sem tetem, veled ellentétben.

2018. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:

"Na ez a hülyeség, és sehol nem szerepel a Koránban. De semmi gond, próbálkozó csak."


Pedig a valóság és a gyakorlat neked mond ellent.


Egyébként az sem szerepel a Bibliában, hogy nekem megevett hullaként valahogy tudtára kéne adnom a gyilkos kannibálnak, hogy megbocsájtok. Szerinted galamb postával tegyem, vagy palackban küldjek neki üzenetet? Esetleg morze jelekkel korgassam belülről a gyomrát?

2018. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:

azt rohadtul megbánnám, ha elhagynám a kereszténységet, elárulnám egy ravasz, gyerekkel is közösülő kereskedő ötlete miatt.

Mert nem lehet jóvátenni - ha letetted az esküt nem léphetsz vissza - mert lelőnek mint a kutyát. Marad az, hogy 0 tudással támadom azt amin a 2000 éves európai kultúra nyugszik.

2018. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
9%

"Bármit is bántam meg életem során, azt soha többé nem követtem el újra.

A te mesevilágodban valami mást jelent a megbánás?"


Te valamiféle szent ember lehetsz akkor. Nem is értem miért nem avattak még szenté. Ugye nem várod el hogy ezt elhiggyem. Minden ember követ el kisebb nagyobb bűnöket, többször is. Olyan nincs hogy valaki ne követne el semmit. Maradjunk annyiban hogy te élsz mesevilágban.

2018. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
6%

"Pedig a valóság és a gyakorlat neked mond ellent. "


Akkor ha te ebből indulsz ki én meg abból indulok ki hogy a a keresztény vallás támogatja a pedofíliát hiszen rengeteg pedofil pap van. Vagy abból indulok ki Hitler és a nácik a hitű igazi keresztények. Persze ez mind hülyeség, csak be akartam mutatni, te mit is állítasz.



"Egyébként az sem szerepel a Bibliában, hogy nekem megevett hullaként valahogy tudtára kéne adnom a gyilkos kannibálnak, hogy megbocsájtok."


Teljesen mindegy. A Bibliában az szerepel meg kell bocsátanod. Nyilván nem itt ha meggyilkoltak hanem a túlvilágon.

2018. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
9%

"azt rohadtul megbánnám, ha elhagynám a kereszténységet, elárulnám egy ravasz, gyerekkel is közösülő kereskedő ötlete miatt.

Mert nem lehet jóvátenni - ha letetted az esküt nem léphetsz vissza - mert lelőnek mint a kutyát. Marad az, hogy 0 tudással támadom azt amin a 2000 éves európai kultúra nyugszik."



Látom folytatod az iszlám vallás rágalmazását. Tőled csak ennyi telik. Téged minősít. Majd ha Isten előtt állsz kiderül az igazság. Csak szólok készülj fel arra az esetre ha nem lenne igazad.

2018. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!