Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én egy vérszomjas kannibál...

Ha én egy vérszomjas kannibál tömeggyilkos vagyok, de őszintén hiszek Krisztusban és az Úr Atyában, akkor a Mennybe kerülök?

Figyelt kérdés

Több kereszténytől is hallottam, hogy csak az üdvözül, aki hisz Istenben és Krisztusban. Vagyis az üdvözülésnak pusztán a hit a feltétele.


Tehár ha én egy pl egy emberkínzó sorozatgyilkos vagyok, de rendíthetetlenül hiszek Istenben és Krisztuban, akkor a Mennyországba fogok kerülni?



2018. febr. 18. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
90%
* Nem kötelező!! adott egy tanítás, amit, ha megért valaki, akkor megszívleli - talán.
2018. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:

Te jó ég, még mindig ezen pörögsz? Hihetetlen vagy...

Itt többünktől is elég konkrét választ kaptál. Hogy neked ez nem tetszik, és direkt játszod az ostobát csak hogy tovább kötekedhess, ez csak téged minősít.


Egészséges lelkiismeretű embereknél megbánni valamit azt jelenti hogy az ember nem isétli meg többször ugyanazg a hibát. Ennél konkrétabban ezt nem lehet leírni.


Legyél szíves nem tovább tettetni a hülyét! Vagy netán tényleg csak fanatizmusodban provokálsz?

2018. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 A kérdező kommentje:

Summa summarum a következőeket szögezhetjük le:

A keresztény vallásban a hit a lényeges és a hitből következnek a tettek. Míg az iszlámban a tettek az elsődlegesek és a tettekből következik a hit.

2018. febr. 20. 22:25
 84/85 anonim ***** válasza:
A kettő kizárja egymást. Ha rendíthetetlenül hiszel Istenben és Krisztusban, soha nem leszel sorozatgyilkos.
2018. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
Ha te egy Krisztushhivő ember vagy akkor alapból nem lehetsz vérszomjas tömeggyilkos mivel ezek nem éppen krisztusi erények amiket felsoroltál.De lehet hogy a vérszomjas tömeggyilkos is megtér elvégre szabad akaratot kapott Ő is,minden az Őszinteségen múlik.
2018. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!