Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Óriási hibát követtem el?

Óriási hibát követtem el?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, a vallás és a kereszténység vett körül. A szüleim, rokonok és a legtöbb barátom, keresztény.

Én alapból kerülöm a szeszes italokat, cigit, csúnya beszédet meg hasonló mocskos dolgokat.

Suli után szeretnék egy nagyon komoly döntést hozni, az Urat szeretném szolgálni= apáca szeretnék lenni( ne ítéljetek el!)

Még nem volt egy komoly kapcsolatom, 5 napja történt...


A barátikörömben megismertem egy igazán szimpatikus, udvarias, kedves fiút, igazából semmit sem tudtam róla, új fiú volt!

1 hónapig jártunk, nem olyan rég 5 napja lefeküdtem vele. Amit így utólag százszor megbántam.

A fiúról kiderül, hogy sátánista, amit én és a barátaim persze nem tudtunk.

Amint megtudtam szakítottam vele, és minden kapcsolatot próbáltam vele elkerülni, töröltem az ismerőseim közzül, nem beszélek vele.


Ez volt az első több értelemben is, első együttlét és első alkalom, hogy egy sátánistával voltam együtt.


Úgyérzem, hogy ez amit tettem megbocsáthatatlan, szégyellem akár elmondani egy papnak mindezt.

Főleg, hogy egy igazán szoros kapcsolat fűz a paphoz, persze nem olyan!

Ezzel úgyérzem, hogy minden elrontottam.

Persze tudtommal a szüzesség a fogadalom után lép érvénybe, de akkor is.


Engedtem a csábításnak, nem tudom, hogy mi ütött akkor belém, teljesen magamon kívül voltam, mármint az az érzés ami akkor elfogott, olyat még nem éreztem.


Kérlek adjatok néhány tanácsot, mit? Hogyan csináljak? Vagy mégis nézzek szembe a gonosszal? Mondjam el mindezt egy papnak?



2019. ápr. 26. 00:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem, ha megbántad amit tettél, akkor ez az egész történet, az elbukásod, majd a talpra állásod egy szép tanúságtevés Isten mellett. Igen, mivel ilyen esetben, aki megbánja a bűnét azt Isten mindig felemeli, és inkább ez által is erősödik a hite és nem pedig gyengül.


Gyónj meg a megbánásod jeléül, és amikor hallani fogod, hogy Isten megbocsátott, akkor lelkileg megerősödve tovább lépsz ezen. Így egy egészséges lelki fejlődésen is keresztül mentél amelyre az jellemző, hogy nem bűntudattal élsz tovább, hanem a történetre, mint tanulságul gondolsz majd vissza.

2019. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
38%

Leányom!

Erósz és a Vallás ugyanannak az energiának a két oldala (polarizációja), csak titkolják.

Az igazi rítusban Erószt a Vallással összeteszik és átélik,

a Létezést és az Istent így dicsőítik.

2019. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Ez vagy egy kitalált baromság, vagy csak a kőkeresztények szokásos életellenes (mindent tilos,ami felszabadítja az embert és örömöt okoz) agymosása.
2019. máj. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült már megbocsátanod magadnak?
2019. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!