Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most akkor hogy van Isten...

Most akkor hogy van Isten szeretete?

Figyelt kérdés
A kérdésem a kereszténység Istenére vonatkozik. Elvileg mindenkit szeret, de aki nem fogadja el, azt örökre a pokolban kínoztatja. Tudom, hogy ő nem akarja, hogy oda kerülj, nem az embernek készítette, meg bűnöztél stb. De szerintem nem igazán van arányban a paráználkodás és a végtelen kínzás. Akkor hogy lenne már igazságos? A kérdés nem provokáció, de tényleg nem értem...

2019. máj. 24. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:

Na erre mondom én azt, hogy az a büdös kurvą isten eltakarodik az univerzumból a szellemével együtt. Fucķ you holy spirit.


Te fogsz a gyehennában égni, te fasiszta, elmeháborodott szentlélek, te magad vagy a skizofrénia és az elmebetegség, te szőrcsuhában poshadó gonosz szellem.


A gyerekekkel példálózni meg olyan mint amikor sztálinról csinálták a képet hogy ölelgeti a kislanyt. Meg amikor a hasonmása, aki sajnos belerondít a családfámba, azt is kötelező volt megölelni amikor hazajött. Nem is tudom melyikhez hasonlított jobban, az istenhez vagy az ördöghöz, mondjuk elég nehéz különbséget tenni a kettő között.

2019. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:

szellem szorcsuhaban?

te beteg vagy...

2019. júl. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
Lehet Istent szidni, de ezzel az ember magának és a környezetének árt. Önpusztító tevékenység.
2019. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:

72 megfogtad a lényeget. Am érthető mire utal ez.


73 én ugyan nem ártok vele magamnak, sőt másnak se, azonban segít szabadulni a valláskárosultságtól.

2019. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
Nem vágysz békességre?
2019. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
74-es, egy cseppet sem látszik rajtad, hogy segítene szabadulni. Sőt. Az segítene szabadulni, ha messziről elkerülnéd a vallásos kérdéseket a gyk-n, nem pedig a gyűlölködés, és az utálatod odaokádása mindenféle hasonló kérdés alá.
2019. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:

75 de vágyok de nem ilyen kommunista békességre hogy feladsz mindent és akkor talán békén hagynak.

76 ha a vallás elkerült volna engem, én is elkerülném a vallást.

2019. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:

"akkor talán békén hagynak"

Ha mások tetteitől teszed függővé, sose fogod megtalálni a békességedet.

2019. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:

Nem mások, hanem az ott fönn.

Na mindegy is, a lényeg hogy megtagadom a megtérést, a vízkeresztséget és a szentlélekkeresztséget is. A sátántól volt mindegyik.

2019. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:

Egyébként ha te mondhatod hogy isten vagy pokol, akkor én is mondom azt amit.

Amúgy nem, nem érzem. Azt érzem hogy ez egy olyan lény, akitől meg kell szabadulni.

2019. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!