Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állítanak Jehova tanúi...

Miért állítanak Jehova tanúi valótlant a Szentháromságról?

Figyelt kérdés
Mégpedig azt, hogy azt jelenti, hogy három isten van. Miért teszik ezt? És amikor elmondja valaki nekik azt, hogy ez nem igaz, amit állítanak, akkor miért nem kérnek bocsánatot?
2020. júl. 6. 18:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/238 Kornikus00 ***** válasza:
52%
52-es. Te jehova tanuja vag.? És ha igen, ti a mózes törvényében hisztek és cselekedtek?
2020. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/238 tgt ***** válasza:
91%
Nem vagyok Jehova tanúja, csak kénytelen voltam beleszólni ebbe a beszélgetésbe, olyan ostobaságokat írtatok.
2020. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/238 anonim ***** válasza:
80%

59.Mindenki válaszolt csak te nem igazolod az állitásodat a bibliábol.Továbbá melletted egy fèlanalfabèta aki nem ismeri a Károlit,hülyesèget állit belőle.

Ennyi mesès köritès helyett mièrt nem idèzitek a Károlibol a Szentháromságot.Szègyen az Isten szavat hazugsággal kibővíteni.

Jelenèsek.22:18,19.

2020. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/238 Kornikus00 ***** válasza:
6%

Tehát mégegyszer felteszem a kérdést, lehetőleg tanuk válaszoljanak


Tanuk ti a mózes törvényében hisztek és cselekedtek?

2020. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/238 anonim ***** válasza:
79%
Igen,úgy mint te a szentháromságban.
2020. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/238 A kérdező kommentje:

"Mindenki válaszolt csak te nem igazolod az állitásodat a bibliábol."


Én a kérdező vagyok és nem az egyik válaszoló, legalább a számokat ismernéd, de még az sem megy.

Benne van a Bibliában, hogy a jehovista tanítás szerint mi három istenben hiszünk? Ezt kéne neked megmutatnom? Vagy hogy gondolod?


Vagy csak a kérdést nem tudod értelmezni? Akkor újra:

Miért hazudjátok azt, hogy mi három istenben hiszünk? Ez most neked szólt Edgár, válaszold meg. Miért?

2020. júl. 21. 21:39
 67/238 anonim ***** válasza:
79%

66.Ha valaki valamit állit azt kell igazolja,ha nem akkor az nem állitás hanem feltètelezès.Mivel a Biblia az igaz bíró így azzal igazold.Ha nem tudod igazolni az feltètelezès vagyis halott.

Nem kell ennyire kigombolkozni ès vergődni azèrt,hogy egy haazugságot bizonygass.

Esti mesère a koromtól fogva pedig nincs szüksègem.

2020. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/238 anonim ***** válasza:
0%
66.Ki az az Edgar,mert itt láttam Edgár2 is.
2020. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/238 A kérdező kommentje:

Edgár, egyenlőre te vagy az, aki már megint kikelt magából, nem én. Én türelmesen kérdezem újra és újra, hogy miért hazudjátok azt, hogy mi három istenben hiszünk.


Ezt írtad: "Ha valaki valamit állit azt kell igazolja,ha nem akkor az nem állitás hanem feltètelezès."


Erre a válaszom: már az elején bemásoltam az őrtoronyból a szöveget, amiben leírja ezt a hazugságot. Tehát én igazoltam azt, hogy ti azt hazudjátok, hogy mi három istenben hiszünk.


Ezt írtad:

"Mivel a Biblia az igaz bíró így azzal igazold.Ha nem tudod igazolni az feltètelezès vagyis halott."


A Bibliából nem tudom igazolni azt, hogy az őrtorony részvénytársaság tanítása az, hogy mi három istenben hiszünk, mivel ez nem található a Bibliában, ez csak szervezeti kiadványokban olvasható, amit már írtam, hogy én idemásoltam.


Újra kérdezem: miért hazudjátok azt, hogy mi három istenben hiszünk? Miért?

2020. júl. 21. 21:57
 70/238 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom kik az Edgárok,de a főkèrdèsed egy hamis állitás,amihez annyi a hozzászolásom,hogy törölhetô.

Te pedig,ha annyira ismered az Őrtornyot,ne kèrdezz.Habár az Őrtorony nem ír a hazug háromságrol de ír egyebütt.

2020. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!