Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Azért ennyire erős az iszlám,...

Azért ennyire erős az iszlám, mert az igazi vallás és Isten szava?

Figyelt kérdés

A keresztény vallás egy harmatgyenge semmi, amivel bármit meg lehet tenni.

Istent büntetlenül akárki káromolhatja, és a keresztények ezt hagyják.

Rájuk lett parancsolva hogy kötelező a melegeket imádni, még nekik is és ők úgy tesznek, pedig a bibliájuk teljesen mást mond.


Egy ilyen gyenge vallást én nem követek tovább.


Ezzel szemben a muszlimoknak van tartása, ők nem tűrik, hogy Allahot káromolják, nem tűrik hogy az iszlámot oly módon megalázzák mint ahogyan azt a keresztények teszik.



2023. márc. 25. 15:16
 111/152 anonim ***** válasza:
93%

Vidiripi


"De például tudok olyanról hogy ugyanazt az épületet használják muszlimok és zsidók is."


Én tudok olyan épületről amit használ keresztény, zsidó és muszlim is!


"De ha például zsidókat kérdeznéd hogy imádkozhatnak-e mecsetben és keresztény templomban, azt fogják mondani hogy mecsetben nyugodtan imádkozhatnak de be sem tehetik a lábukat keresztény templomba mert ott bálványimádás történik."


Hát azért nem egy életbiztosítás egy zsidónak mecsetben imádkoznia! Nem imádkozhatnak nyugodtan mecsetben a zsidók!

[link]


Aztán van itt egyéb érdekesség is!

[link]


[link]


"A mekkai politeisták voltak azok aki többször is hadserggel támadtak a muszlimokra. Amit a muszlimok tettek az önvédelem."


Az nem önvédelem hogy karavánokat gyilkolnak le és fosztanak ki! Vajon miért is támadhattak a muszlimokra?


"Sokkal több lehetne ha beengednének túristákat de nem engedik."


Hatalmas üzlet a zarándoklat, milliárdos bevétel!

https://www.youtube.com/watch?v=lpb-zBtzAHY


"Megjegyzem a Biblia szerint Jeruzsálem felé kellene imádkozni, de a keresztények erre is nagy ívben tesznek."


És ezt hol írja a Biblia?


"Mekkába vallási céllal mennek emberek. Minek mennél te oda ha nem vagy muszlim? Mi keresnivalód van ott? Ha érdekel az iszlám bármelyik mecsetbe bemehetsz és ha majd muszlim leszel mehetsz Mekkába is. Ha nem leszel muszlim, nincs ott keresnivalód, ahogy nekem sincs keresni valóm a Vatikánban."


Vallási céllal menne Mekkába! Azért hogy kiderüljön mennyire toleránsak a muszlimok más vallásokkal szemben!

Állítólag Magyarországon nincsenek mecsetek! Szóval akkor irány Mekka ha már mecsetről van szó!

De egy muszlim nyugodtan mehet a Vatikánba és nem kell elrejtenie hogy ő muszlim. Te is mehetsz a Vatikánba.

De egy nem muszlim sem turistaként sem vallási céllal nem mehet Mekkába.

2023. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/152 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: Magyarországon jó sok mecset van. Ne mondj badarságot. 1: egyik muszlim sem akarna a Vatikánba menni, 2: zsidók imatkozhatnak a mecsetben!
2023. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/152 anonim ***** válasza:
91%

Vidiripi


"Magyarországon jó sok mecset van."


Nem engem győz meg, hanem azt aki szerint nincs mecset Magyarországon!

- Egyébként csak hogy tiszta legyen azt írtam hogy állítólag nincs. Azért írtam mert van egy személy aki azt állítja hogy nincs!


"egyik muszlim sem akarna a Vatikánba menni"


Teljesen mindegy! A lényeg az hogy mehetne, nincs korlátozás!


"zsidók imatkozhatnak a mecsetben!"


De nem is arról volt szó hogy nem imádkozhatnak mecsetben a zsidók.

Én azt írtam hogy nem életbiztosítás mecsetben imádkoznia.

Egyébként a mekkai nagymecsetben nem mehet zsidó sem imádkozni, tilos neki. És nem a zsidó rabbik tiltják meg!

2023. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/152 anonim ***** válasza:
Értem, tehát muszlim Isten házába bármikor mehetek, de a szent kőbálványhoz Mekkába nem, mert az még szentebb egy muszlim számára. Értem.
2023. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/152 anonim ***** válasza:

Isten országába pedig mind betérhettek, amikor az írást olvassátok.

Hiszen csak az nem térhet be oda, aki nem Istent keresi, hanem a hatalmat.

Aki pedig istent keresi nem áll le vitatkozni a farizeusokkal. Az áll le vitatkozni a farizeusokkal, aki már isten gyermeke.

Aki pedig muszlimokkal vitatkozik, az nem Isten igazát keresi, hanem a saját igazságát. Isten gyermeke új bölcsességet ad mindenkinek.

Aki pedig keresztényekkel áll le vitatkozni, az nem Krisztus tanítványai. Hiszen arról ismerhetők fel Krisztus tanítványai, hogy szeretettel vannak egymás iránt.

A hamis prófétákat, báránybőrbe bújt farkasokat a gyümölcseikről, terméseikről ismerhetitek fel. Mert a jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa pedig rosszat.

2023. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/152 anonim ***** válasza:
53%

"Értem, tehát muszlim Isten házába bármikor mehetek, de a szent kőbálványhoz Mekkába nem, mert az még szentebb egy muszlim számára. Értem."


Na még egy hazug keresztény.

A Biblia szerint a Jeruzsálemi templomba nem mehetett be más vallású.

2023. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/152 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"A Biblia szerint a Jeruzsálemi templomba nem mehetett be más vallású."


Semmilyen vallású nem mehet be, hiszen nincs is templom. Csak templom hegy van. Oda meg minden megy!


- Másrészt viszont nem hazugság. Nem hogy a Kába kőhöz de még a városba sem mehet be senki olyan aki nem muszlim. Még vallási rendőrség is van és táblák jelzik hogy hadják el a Mekkába vezető utakat a nem muszlimok!

2023. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/152 anonim ***** válasza:
53%

"Semmilyen vallású nem mehet be, hiszen nincs is templom. Csak templom hegy van. Oda meg minden megy!"


Játszod a hülyét? Nyilván akkor volt érvényes mikor állt a Jeruzsálemi templom. Szóval a Bibliád is tiltotta hogy más vallásúak bemenjenek a templomba. Akkor te egy diszkriminatív intoleráns Istenben hiszel? :) Hiszen ezt mondtad az iszlámról amiért nem mehetnek Mekkába más vallásúak.

2023. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/152 anonim ***** válasza:
0%

"A hamis prófétákat, báránybőrbe bújt farkasokat a gyümölcseikről, terméseikről ismerhetitek fel. Mert a jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa pedig rosszat."


A sok pedofil keresztény pap például jó vagy rossz gyümölcsnek számít?

2023. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/152 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"Játszod a hülyét? Nyilván akkor volt érvényes mikor állt a Jeruzsálemi templom. Szóval a Bibliád is tiltotta hogy más vallásúak bemenjenek a templomba. Akkor te egy diszkriminatív intoleráns Istenben hiszel?"


Azt inkább te játszod! Mivel a Jeruzsálemi templom soha nem volt keresztény templom.

A zsidó vallás szerint volt a törvény nem a keresztény szerint.

Veled van a gond ha annyit sem vagy képes megjegyezni a kereszténységről hogy keresztény=Krisztus követő.

- Bár ezen nem kellene csodálkoznom, hiszen egy épülethez kötöd hogy hinni tudj! Sem az iszlámmal nem vagy tisztában a kereszténységgel meg pláne nem vagy tisztában.

- De mindezektől függetlenül továbbra is tény hogy Mekkába nem mehet be nem muszlim.

Ami azt jelenti hogy te egy diszkriminatív intoleráns istenben próbálsz hinni.

2023. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!