Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Evolúció tagadó keresztények!...

Evolúció tagadó keresztények! Nem gondoljátok, hogy ugyanolyan nevetségesek vagytok mint a Lapos Föld Társaság?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 10. 19:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/178 anonim ***** válasza:
48%

igen, kérdező, nem lehet mindenki olyan okos, mint te, ökör, igen

http://www.youtube.com/watch?v=F0k2pUp7_sM&feature=relmfu

Soha magasabb-rendű alacsonyabb-rendűből MAGÁTÓL létre nem jön. Pont.

[link]

“Őszintén megvallom: a legnagyobb képtelenség azt feltételezni, hogy a szem természetes kiválasztódással alakulhatott ki.” Darwin

Darwin egyébként A fajok eredeté-ben szépen vall a Teremtőbe vetett hitéről.

Csak hát persze kényelmesebb.. hátradőlni a fotelben és várni, majd minden fejlődik magától.

2012. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/178 anonim ***** válasza:
30%
Igen az evolúcióval igen nagy gondok vannak, a biblia hiteles, igaz, kizárja az evolúciót. azt mond már meg nekem, hogy mi tény van az evolúcióban, az égvilágon semmi, guszta kitaláció, tudósok találgatása, kell hogy legyen egy értelmes teremtő aki mindent megteremtett. élettelen anyagból soha nem lessz élet semmilyen körülmények közt ezt jól jegyezd meg. Ehez kell egy teremtő aki életet ad.
2012. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/178 anonim ***** válasza:
21%
Az az ember aki ilyet kimond hogy élettelenből élő nem jöhet létra az totális biológiai kémiai és fizikai analfabéta!
2012. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/178 anonim ***** válasza:
39%
Márpedig nem jöhet "létra" - Teremtőerő nélkül. Pont.
2012. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/178 A kérdező kommentje:

"Darwin egyébként A fajok eredeté-ben szépen vall a Teremtőbe vetett hitéről."


Akkor nem értem, hogy miért nem fogadja el sok keresztény az evolúciót.

Ha Darwin összetudta egyeztetni a vallásos meggyőződésével, akkor ők miért nem?


"Csak hát persze kényelmesebb.. hátradőlni a fotelben és várni, majd minden fejlődik magától."


Itt kikre gondolsz?

2012. okt. 10. 20:12
 16/178 anonim ***** válasza:
15%

" mivel magyarázod, hogy a baktériumok folyamatosan alkalmazkodnak és egyre ellenállóbbak lesznek az antibiotikumokkal szemben?"


Olyanoktól kérdezed ezt akik nem tudják mi az hogy C H O N És nem veszik észre hogy ezekből áll az élő testük?

2012. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/178 anonim ***** válasza:
29%
Igen okoska, ha ilyen okos vagy rakj mán elém egy rohadt tényt, miszerint élettelen, szervetlen anyagból bármiféle élőlény kialakuljon. de mutathatsz nekem szerves anyagot is. ami sterilizált, élőlénytől mentes, hogy abba vajon ki tud e élet alakulni. kimondom nem, várhatsz te arra évmilliókat, akkor sem fog semmi kialakulni. A pofád az nagy, tény meg semmi, ez vagy te.
2012. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/178 A kérdező kommentje:

"“Őszintén megvallom: a legnagyobb képtelenség azt feltételezni, hogy a szem természetes kiválasztódással alakulhatott ki.” Darwin"


Forrást tudsz adni?


"Igen okoska, ha ilyen okos vagy rakj mán elém egy rohadt tényt, miszerint élettelen, szervetlen anyagból bármiféle élőlény kialakuljon."


Ezzel nem az evolúció elmélet foglalkozik hanem az abiogenezis.

2012. okt. 10. 20:19
 19/178 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, hogy a 71%-os összes videójánál le van tiltva a kommentelés lehetősége. Bizonyára nem azért, mert az álláspontjuk nem állja a kritikát, ezért el akarják hallgattatni a másként gondolkodókat. Végül is igazuk van, és az igazságot nem lehet megcáfolni. :)


A kérdésre válaszolva (félig-meddig, mert legalább annyira nem vagyok evolúciótagadó, mint amennyire keresztény), nem gondolják, hogy nevetségesek volnának. Én nem vagyok vallásos, de én sem gondolom. Sok egyéb jelző eszembe jut, mint a tragikus, ijesztő vagy szánalmas, de a nevetséges nincs köztük.

2012. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/178 anonim ***** válasza:
9%
foglalkozhat felőlem bármi, a lényeg, hogy még semmit sem tudtak lerakni az asztalra. de hagyjuk az evolúciót, hiszen elég a bibliát hitelesíteni, az mindjárt kizárja az evolúciót, a bibliát meg nem nehéz elhinni, a benne lévö kész tények, és próféciák által.
2012. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!