Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egyházi középiskola? :O

Egyházi középiskola? :O

Figyelt kérdés
Üdv! A suli ahova járok egyházi fenntartású lett. Betarthatatlan és értelmetlen szabályokat hoznak, bele akarnak szólni a diákok életébe (öltözködés, zene stb.) Telefont még szünetbe a folyósón se lehet használni, bármi van egy sms-t se küldhetek a szüleimnek (órán soha nem használom amúgy). Máshogy kell köszönni, "Jó napot kívánok!" "Csókolom!" már nem jó, "Dicsértessék Jézus Krisztust!" kell köszönni. Vannak papok akik tanítanak is tantárgyakat. Még 3 évem van hátra. Nem ebbe a rendszerbe jelentkeztünk. Mit tegyek?

2014. szept. 2. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
43%
egy megoldás van,döntsétek meg a rendszert :D ebbe a suliba ez nagyjából 2 hétig se működne,de komolyan,mindenféle egyházi szutyok menekülne el ha ebbe az iskolába ilyet bevezetnének,ha szeretnéd mondanék konkrétumokat is
2014. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
22%

Helyes:D Ideje, hogy a dizsiben lévő cuccokat lecseréld:DD


Szóval irány vásárolni:D


A telefont meg egy értelmes suliba be se engedik kapcsolni.

Beérsz telefonozol az őseidnek. Vége a sulinak ki jösz, lejelentkezel, hogy élsz. Tök jó, nem költesz:D

2014. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
1# köszi a választ! Milyen konkrétumokra gondolsz? Nálunk is sokan ellenzik, de még csak 2 nap telt el. Jöhetnek még válaszok!
2014. szept. 2. 22:20
 4/72 anonim ***** válasza:
34%
A majomparádés cuccok nélkül meg kibirod, mert hogy ha majd kilépsz a nagybötüs életbe, és melózni fogsz, ott se öltözkedhetsz úgy mint ha az éjszakából szalajtottak volna.
2014. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
52%-os! Nem vagyok szakadt normál farmer-póló-pulcsi van rajtam, mindig tiszta és ez a lényeg. Valami egyenruháról beszélnek már.
2014. szept. 2. 22:23
 6/72 A kérdező kommentje:
Telefonon meg csak akkor írok nekik ha elmarad óra, vagy több óránk lesz, ezért később érek haza.
2014. szept. 2. 22:24
 7/72 anonim ***** válasza:
15%
6 Beszéld meg a rabszolgáiddal, hogy majd ha kilépsz a sulikapun jelentkezel és akkor nem fognak aggódni:D
2014. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább ne írj. De igen biztos tök mindegy, hogy 2-kor vagy 4-kor érek haza. Jó , hogy nem Te döntöd el, hogy mit beszélek meg a szüleimmel.
2014. szept. 2. 22:51
 9/72 anonim ***** válasza:
81%

Én is ilyen iskolába jártam, ki kell bírni. Mondjuk én vallásosan mentem be és a legnagyobb ateistaként jöttem ki.

Számomra ez maradt meg az egészből -> a vallásos emberek alapvetően gonoszak akik értelmetlen szabályokat hoznak.

2014. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
10# Igen, és mindent meg tudnak magyarázni a Bibliával, meg Istennel stb. Teljesen mindegy ki mit mond mert csak nekik lehet igazuk. Egyébként én se vagyok vallásos.
2014. szept. 2. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!