Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az a sok tudós, aki állítólag...

Az a sok tudós, aki állítólag mind a 6 napos teremtésben és 6000 éves Földben hisz, tudós létükre miért nem tudott felmutatni egyetlen tanulmányt sem, ami cáfolná a Föld valós korát vagy a törzsfejlődést?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
15%

"Persze hogy van, ma is alakulnak ki fajok, ez elég egyértelmű bizonyíték rá, hogy az evolúció működik. "

Senki nem tagadja a mikroevolúciót:))

2018. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:

"Nem is kérdezted, hogy mit jelent"

Minek kérdeztem volna? Gondoltam olyasvalaki nem jön válazolni egy kérdés alá, aki nem érti a kérdés egy alapvető fogalmát.

A válaszod alapján túl sokat vártam...


"Te hol szoktál tudományos tanulmányokat olvasgatni?"

Pl.: [link]

Vagy konkrét szaklapokban.


"Senki nem tagadja a mikroevolúciót"

A biológiában egyetlen evolúció létezik. Ha szerinted fel kéne osztani ugyanazt a folyamatot több részre, akkor erről is kérnék valami konkrét indokló tanulmányt!

2018. jan. 15. 13:18
 13/81 anonim ***** válasza:
13%

"A biológiában egyetlen evolúció létezik. Ha szerinted fel kéne osztani ugyanazt a folyamatot több részre, akkor erről is kérnék valami konkrét indokló tanulmányt!"

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Gondolom elég:))

2018. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 A kérdező kommentje:

Most megörültél, hogy tudományos körökben is használták már a mikroevolúció kifejezést? Ettől még ha fel is fogtad volna, amit írnak a példáid, ugyanarról az egyetlen evolúcióról van szó, csak azt vizsgálják más-más megközelítésből.

Így nem, nem elég, mert azt a téves nézetet ami alapján te próbálod felosztani az evolúciót (ráadásul az egyik felét egyszerűen letagadni), egyik sem erősíti meg.

2018. jan. 15. 13:32
 15/81 anonim ***** válasza:
5%

"Most megörültél, hogy tudományos körökben is használták már a mikroevolúció kifejezést? "

írtad: "Ha szerinted fel kéne osztani ugyanazt a folyamatot több részre, akkor erről is kérnék valami konkrét indokló tanulmányt!"

És idéztem a tanulmányokat, amelyekben felosztották.


Jó veled beszélgetni, mert magad hozod szar helyzetbe. Különösebben erőlködnöm sem kell


"mert azt a téves nézetet ami alapján te próbálod felosztani az evolúciót"

Én ugyanúgy osztom fel, ahogy ezek. Akkor a hivatalos biológia téved szerinted. Értem:))

2018. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:

"És idéztem a tanulmányokat, amelyekben felosztották."

1. Egy tanulmányt sem idéztél.

2. Teljesen másként próbálod felosztani, mint akiket idéztél.


Demonstrálom, hátha így megérted:

Adott A futás. Majd jön két tudás, aki ezt a futást két eltérő szempontból vizsgálja. Egyikük hosszabb megtett szakaszokat vizsgál, vagy akár a teljes távot. Másikuk az egyes lépések dinamikáját. Jobb híján felosztják úgy, hogy előbbi a makrofutást, utóbbi a mikrofutást vizsgálja. De ugyanarról A futásról van szó, csak mindketten mást néznek ugyanabból a folyamatból.

Majd végül jön egy kreacionista, aki semmit nem tud a tudományokról, de meglátja ezeket a mikrofutás, makrofutás szavakat, majd elkezdi terjeszteni hogy a mikrofutás az maximum 10 lépés, ezt senki nem tagadja. De makrofutás, hogy valaki akár 1000 lépést megtegyen hosszabb idő alatt, olyan nem létezik. És lám, tudósok találták ki a mikrofutást, nem én, tehát igazam van!


Azaz röviden, te vagy aki téved, mert a hivatalos biológia szakszavaiba próbálsz hazugságokat belemagyarázni, és még mindig nem vagy tisztában alapvető fogalmak jelentésével.

2018. jan. 15. 13:51
 17/81 anonim ***** válasza:
9%

"1. Egy tanulmányt sem idéztél. "

de, egy csomót


"Demonstrálom, hátha így megérted:

Adott A futás. Majd jön két tudás, aki ezt a futást két eltérő szempontból vizsgálja. "

Azt írtad, hogy nincs az evolúciónak felosztása, majd pofáraestél és most magyarázkodsz:)))


"Azaz röviden, te vagy aki téved, mert a hivatalos biológia szakszavaiba próbálsz hazugságokat belemagyarázni, és még mindig nem vagy tisztában alapvető fogalmak jelentésével."

Én nem írtam semmit erről, csak hogy a felosztással egyetértek. Ha te nem értesz egyet, akkor a tudományt is elveted. így nehéz beszélgetni, hogy nincs abszolútum az életedben:)) Ezért lehetsz így összezavarodva, én meg ezért cáfollak ilyen megalázóan könnyedén

2018. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:

De tessék, segítek eg kicsit, hogy legalább a fogalomzavaroddal kezdjünk valamit!

Itt van pl ez a linked:

[link]

Ez nem tanulmány, ez egy egyetemni tananyag részlete, ami önmaga tucatnyi tanulmányon alapul.

Többek között ezen:

[link]

Bár ez épp csak absztarktja a teljes tanulmánynak, de ilyen egy tudományos tanulmány! Ilyet pedig egyetlen egyet sem tudott még egyetlen kreacionista tudós sem felmutatni, pedig tudósként illene tisztában lenniük azzal, hogy a tudományos körökben ez milyen alapvető.


Ráadásul az általad linkelt tananyag első mondata cáfolja amit bizonítani szeretnél:

"Az evolúció természetesen egy és oszthatatlan. A biológusok azért használják a makro-, és mikroevolúció szakkifejezéseket, hogy könnyebb legyen eligazodni az evolúciós mintázatok és folyamatok hatalmas tárházában."


Azaz nem kicsit lőttél mellé!

2018. jan. 15. 14:02
 19/81 A kérdező kommentje:

"Én nem írtam semmit erről, csak hogy a felosztással egyetértek."

Oké, mostmár saját magad hazudtolod meg, szép munka!

Idézet tőled:

"Senki nem tagadja a mikroevolúciót:))"

Idézet egy biológustól:

"Az evolúció természetesen egy és oszthatatlan."


Szóval ne hazudozz, egyszerű tény, hogy ahogyan te próbálod felosztani az evolúciót, annak semmilyen alapja nincs!

2018. jan. 15. 14:04
 20/81 anonim ***** válasza:
10%

""Az evolúció természetesen egy és oszthatatlan. A biológusok azért használják a makro-, és mikroevolúció szakkifejezéseket, hogy könnyebb legyen eligazodni az evolúciós mintázatok és folyamatok hatalmas tárházában." "

Tehát akkor mégis van felosztása az evolúciónak:)))))

2018. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!