Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az a sok tudós, aki állítólag...

Az a sok tudós, aki állítólag mind a 6 napos teremtésben és 6000 éves Földben hisz, tudós létükre miért nem tudott felmutatni egyetlen tanulmányt sem, ami cáfolná a Föld valós korát vagy a törzsfejlődést?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
11%

"A kérdésben tanulmányt kértem, erre linkeltél könyvet, ami nem tanulmány,"

de csomó tanulmányra hivatkozik:))


"linkeltél cikkeket, amik nem tanulmányok."

A cikkek azt írják, hogy létezik mikor és makroevolúció hivatalosan is


"Az a sok tudós, aki állítólag mind a 6 napos teremtésben és 6000 éves Földben hisz, tudós létükre miért nem tudott felmutatni egyetlen tanulmányt sem, ami cáfolná a Föld valós korát vagy a törzsfejlődést? "

Tessék: [link]


"nem kérdező, nem bizonyította senki"

Ha a több százt tudóst nem számítjuk, akkor tényleg senki:)

2018. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:

30.

Jó, igazad van, sajnálom.

Ha valaki ennyire hülye és tudatlan és arrogáns egyszerre, mint a 41%-os, könnyen elragadtatom magam. Ezen még javítanom kéne...

2018. jan. 15. 14:37
 33/81 anonim ***** válasza:
66%
Semmi gond kérdező, lehet nem volt a legszebb az idióta jelzővel illetnem téged, de én is ilyen provokatív voltam régen, aztán rájöttem mennyi értékes időt elpazaroltam ezekre a marhákra, egy kérdés alatti veszekedéssel töltött idő elmehetne pénzkeresésre, sportra, meditációra, naplóírásra, olvasásra, szellemi fejlődésre vagy egyéb egészséges tevékenységekre. :)
2018. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
11%

"", könnyen elragadtatom magam. Ezen még javítanom kéne..."

Hát igen. Kezdjük ezzel: "Ha valaki ennyire hülye és tudatlan és arrogáns egyszerre, mint a 41%-os, könnyen elragadtatom magam. Ezen még javítanom kéne..."

Nem érzed az ellentmondást?:)))


Aztán egy kis fogalomzavar tisztázás:

"Arrogancia vagy gőg a neve a valaki által saját magánál kevesebbre tartott személyekkel (kisebbekkel, tudatlanabbakkal, tájékozatlanabbakkal, szegényebbekkel, alacsonyabb rangúakkal) szemben mutatott túlzott büszkeség, öntudat és felsőbbrendűség megnyilvánulásának viselkedésben, gesztusokban és fogalmazásban."


Ezeket ti mutattátok be:)) Én csak a sarokba akartam térdepelni. Mekkora arrogancia:)) Kérlek, bocsáss meg nekem!

Térdepeljek sarokba emiatt? Vagy ez nagyon arrogáns dolog?

2018. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
35%
Azért,mert meg vannak győződve,hogy a Föld lapos,és teremtve van minden.
2018. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék ha a sarokban térdepelnél 41%-os, ha úgyis azt akartad, akkor kérlek tedd meg, jó szórakozást.
2018. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
11%

"Azért,mert meg vannak győződve,hogy a Föld lapos,és teremtve van minden."

:))) Meg vagyunk győződve, hogy a Föld geoid. Most akkor mi legyen?


"Én örülnék ha a sarokban térdepelnél 41%-os, ha úgyis azt akartad, akkor kérlek tedd meg, jó szórakozást."

Rendben, de akkor ez nem arrogancia, ugye?

2018. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:

"Semmi gond kérdező, lehet nem volt a legszebb az idióta jelzővel illetnem téged, de én is ilyen provokatív voltam régen, aztán rájöttem mennyi értékes időt elpazaroltam ezekre a marhákra, egy kérdés alatti veszekedéssel töltött idő elmehetne pénzkeresésre, sportra, meditációra, naplóírásra, olvasásra, szellemi fejlődésre vagy egyéb egészséges tevékenységekre."

Igen, végül is jogos. De az volt az idiótázás is, gyakorlatilag tényleg idióta dolog olyan kreacionistákat győzködni, akikre ennyire nem hatnak se az észérvek, se a logika, de még a tények sem...

Szóval végső soron köszönöm! :)

2018. jan. 15. 15:50
 39/81 anonim ***** válasza:
73%
41%-os tipikus mintapéldánya az elvakult laposfődeseknek és a bigott katolikusoknak.
2018. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
22%

" 41%-os tipikus mintapéldánya az elvakult laposfődeseknek és a bigott katolikusoknak."

Tehát aki azt mondja, hogy a Föld geoid, az a lapos Földben hisz? Értem:)

És aki nem tagja semmilyen egyházszervezetnek, az bigott katolikus:))

Logikus, mint a törzsfejlődés:)

2018. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!