Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az a sok tudós, aki állítólag...

Az a sok tudós, aki állítólag mind a 6 napos teremtésben és 6000 éves Földben hisz, tudós létükre miért nem tudott felmutatni egyetlen tanulmányt sem, ami cáfolná a Föld valós korát vagy a törzsfejlődést?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:

"Tehát akkor mégis van felosztása az evolúciónak"


"Az evolúció természetesen egy és oszthatatlan. "

2018. jan. 15. 14:06
 22/81 anonim ***** válasza:
10%

"De tessék, segítek eg kicsit, hogy legalább a fogalomzavaroddal kezdjünk valamit!

Itt van pl ez a linked:

[link]

Ez nem tanulmány"


Egyetértünk. Ezért nem is írtam, hogy tanulmány:))) Te haver, szívsz valamit?


"Ilyet pedig egyetlen egyet sem tudott még egyetlen kreacionista tudós sem felmutatni, pedig tudósként illene tisztában lenniük azzal, hogy a tudományos körökben ez milyen alapvető. "

De, linkeltem egy könyvet, az tele van ilyenekkel:)))

2018. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 A kérdező kommentje:

"Egyetértünk. Ezért nem is írtam, hogy tanulmány:))) Te haver, szívsz valamit? "

Újabb hazugság.

Idézet tőled:

"És idéztem a tanulmányokat, amelyekben felosztották."


"De, linkeltem egy könyvet, az tele van ilyenekkel"

Tudományos tanulmányok nem jelennek meg könyvekben. A könyvek alapulnak a tanulmányokon. Vagy nem...

Ennyi idő alatt sem siekrült felfogni?

2018. jan. 15. 14:08
 24/81 anonim ***** válasza:
22%

""Az evolúció természetesen egy és oszthatatlan. ""

Boruljunk le az evolúció előtt:)))))

2018. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:

"Boruljunk le az evolúció előtt"

Majd írj, ha már túlvagy az ovis korszakodon!

2018. jan. 15. 14:12
 26/81 anonim ***** válasza:
9%

"Az evolúció természetesen egy és oszthatatlan. "


Ebből jól látszik a zavar a törzsfejlődés körül. Azt írják, hogy egy és oszthatatlan, majd felosztják:)))))))

2018. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
9%

""Boruljunk le az evolúció előtt"

Majd írj, ha már túlvagy az ovis korszakodon!"


Akkor a többit beláttad. Már megérte

2018. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 A kérdező kommentje:

"Ebből jól látszik a zavar a törzsfejlődés körül. Azt írják, hogy egy és oszthatatlan, majd felosztják"

Csakhogy nem osztották fel.

"Az evolúció természetesen egy és oszthatatlan. A biológusok azért használják a makro-, és mikroevolúció szakkifejezéseket, hogy könnyebb legyen eligazodni az evolúciós mintázatok és folyamatok hatalmas tárházában."

Ha két ilyen egyszrű mondatot nem bírsz értelmezni, kérj segítséget a nyelvtantanárodtól! Két eltérő vizsgálati megközelítés, de ugyanaz az egyetlen evolúció, amit senki nem osztott fel.

2018. jan. 15. 14:14
 29/81 A kérdező kommentje:

De csak röviden összefoglalva, hogy haladjunk valamerre!

A kérdésben tanulmányt kértem, erre linkeltél könyvet, ami nem tanulmány, linkeltél cikkeket, amik nem tanulmányok.

Azaz ugyanott járunk, mint a legelején. Nevezetesen:

Az a sok tudós, aki állítólag mind a 6 napos teremtésben és 6000 éves Földben hisz, tudós létükre miért nem tudott felmutatni egyetlen tanulmányt sem, ami cáfolná a Föld valós korát vagy a törzsfejlődést?


Mostmár jó lenne egy olyan válaszoló is akinek sikerül értelmezni a kérdést!

2018. jan. 15. 14:27
 30/81 anonim ***** válasza:
64%
Amikor két idióta veszekszik... nem kérdező, nem bizonyította senki, de ezt te is nagyon jól tudod, így provokációnál nem több a kérdés... de azért mégis, mert 3 oldalon keresztül vitatkoztál egy láthatóan szellemi sérülttel, szóval ahelyett, hogy a reménytelen keresztényekbe próbálnál értelmet verni, magaddal próbáld meg ugyanezt.
2018. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!