Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tulaj nem fogja fel, hogy...

Tulaj nem fogja fel, hogy most nem tudunk elmenni. Mivel léphet fel ellenünk ha fel tud?

Figyelt kérdés

Most találta ki, hogy pakoljunk a várandós párommal, felújítási munkákra hivatkozva. Biztos, hogy kamu, mivel azután rá egy héttel közölte, hogy mennünk kell, hogy értesült arról, hogy a párom 6 hónapos terhes (eddig jól titkoltuk, mert éreztük, hogy ez lesz). Ilyen helyzetben ha ránk törik az ajtót sem fogunk elmenni, mert nem teszem ki a családomat a vírusnak főleg, hogy már úton a vakcina. Amennyiben biztonságban leszünk, természetesen majd keresünk mást, de addig szó sem lehet róla.

Valamivel fel tud lépni ellenünk? A szerződés egy fecni, nincs benne leírva gyakorlatilag semmi az adatokon meg a kaució letételén kívül. Esetleg szüntessük be a fizetést, ha nagyobb lesz a szája?



2020. dec. 2. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/178 anonim ***** válasza:
84%
Nincs mire erősnek lennetek. Fülemet, farkamat behúznám, és eltakarodnék. Belepottyantotok egy kölyköt a lakásba, és még ti vagytok felháborodva? Én is kiraknálak titeket az biztos....
2020. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/178 anonim ***** válasza:
90%
7-es, én sem adnám ki az biztos. Előbb enné el az enyészet a lakásomat, de ilyeneknek soha....
2020. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/178 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező Ki sunnyogott??? Ki takargatta az asszony hasát a tulaj elől???


Amúgy simán megáll az azonnali felmondás a tulajnál! Titokban tartottátok, hogy gyerek lesz, s szerintem nem egy három tagú család szereppel a szerződésben.

2020. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/178 A kérdező kommentje:
11: elmondhatod hogyan, mert az erős emberek nem jönnek ám ingyen házhoz, főleg mivel elég súlyos börtönéveket kozkáztatnak meg vele.
2020. dec. 2. 20:55
 15/178 A kérdező kommentje:
13: nem áll meg, mint mondtam a szerződés egy fecni, nincs közjegyző semmi. De hát nem is mondtam, hogy ne mennénk, csak majd akkor, ha biztonságosabb lesz. De egyre inkább úgy vagyok, hogy a hozzátok hasonlóak megérdemlik, hogy örökre maradjunk.
2020. dec. 2. 20:57
 16/178 anonim ***** válasza:
94%

"Eddig jól titkoltuk"

ÉS ha megszuletik majd eldugjatok a szekrényben vagy az ágy alá?

Jó kis lakás foglalok vagytok.

2020. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/178 anonim ***** válasza:
99%
Ha a tulaj felmond, akkor nektek költözni KELL, akár tetszik, akár sem. És kirakhat benneteket az utcára, az egyik elözö által beírt általános törvény alapján.
2020. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/178 anonim ***** válasza:
75%

Hát kérdező gumit kellett volna húzni, ha meg teleakartad rakni az asszonyt (már ha te voltál egyáltalán) akkor keresni kellett volna egy albérletet, de még ha a gumi is szakadt ki mint pl szüleidnél akkor is minimum 6-hónapod lett volna keresni...

Ha meg csak egy fecni a szerződés és se jegyző se senki nem volt jelen mikor írtátok akkor gyakorlatilag illegális lakásfoglalóként feljelenthet.

2020. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/178 anonim ***** válasza:
89%

a szerződés egy fecni, nincs közjegyző semmi.


Be sem vagytok oda jelentve?

Mert akkor konkrétan rendőrrel vitethet el titeket

2020. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/178 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező. A saját lakásomból akkor baxnálak ki mikor akarnálak, mert nekem lenne eszem, hogy közjegyzői okiratba foglalnám, hogy esetleges terhesség, nem fizetés, kártevés esetén AZONNALI tipli. Nyugodj meg, hívnék haverokat, ajtót leszerelném, a lakatot szétverném. Apám lakatos volt, bármikor feltörök egy zárat.


Amúgy meg ne keménykedj, mert simán a főbérlőtök pofájába hazudtatok, szerintem még most időben lennétek, ha elmennétek. Hidd el, ő is meg fogja oldani, de repülni fogtok. Jah 11-es voltam.

2020. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!