Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tulaj nem fogja fel, hogy...

Tulaj nem fogja fel, hogy most nem tudunk elmenni. Mivel léphet fel ellenünk ha fel tud?

Figyelt kérdés

Most találta ki, hogy pakoljunk a várandós párommal, felújítási munkákra hivatkozva. Biztos, hogy kamu, mivel azután rá egy héttel közölte, hogy mennünk kell, hogy értesült arról, hogy a párom 6 hónapos terhes (eddig jól titkoltuk, mert éreztük, hogy ez lesz). Ilyen helyzetben ha ránk törik az ajtót sem fogunk elmenni, mert nem teszem ki a családomat a vírusnak főleg, hogy már úton a vakcina. Amennyiben biztonságban leszünk, természetesen majd keresünk mást, de addig szó sem lehet róla.

Valamivel fel tud lépni ellenünk? A szerződés egy fecni, nincs benne leírva gyakorlatilag semmi az adatokon meg a kaució letételén kívül. Esetleg szüntessük be a fizetést, ha nagyobb lesz a szája?



2020. dec. 2. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/178 anonim ***** válasza:
93%

"szerződés egy fecni, nincs közjegyző semmi."


Buta vagy! Az csak jó a tulajnak :)) Neked nem annyira. Mit keresel egy idegen lakásában, ha még igazolni sem tudod mi alapon vagy ott??? S még te erősködsz, meg alapítasz családot a semmibe.

2020. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/178 anonim ***** válasza:
93%
Mellesleg az "erős emberek" nem olyan drágák mint hiszed...
2020. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/178 anonim ***** válasza:
92%
Kikapcsoltatja az áramot és a gázt. Aztán magyarázhattok a védőnőnek. Tele a net most kiadó lakásokkal, ahová gyerekkel is lehet menni.
2020. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/178 A kérdező kommentje:
20: fúh ha 11-es voltál akkor te kemény vagy. Az apró gond az, hogy mint mondtam (sokadszorra) nincs értelmes szerződés, tehát a fenyegetőzést elfelejtheted. Azt is megnézném hogy te mit csinálsz, mert rendőrség se tud mindenkit kipaterolni pl. banki tartozás miatt, de majd te meg a pár hülye haverod biztos. AKik nem lennének különben olyanj tökösek, hogy odaállnak melléd, csak a szád nagy. Példa erre nincsen. Úgy vegyél vissza, mert magadat égeted.
2020. dec. 2. 21:06
 25/178 A kérdező kommentje:
23: ez ha jól tudom kiskorú veszélyeztetése, de benne van, erre is fel fogunk készülni. Köszi.
2020. dec. 2. 21:07
 26/178 anonim ***** válasza:
93%
Te mit nem értesz azon, nincs papírod hogy fizeted a lakást, egy fecnid van valami kaucióról, elég ha rád hívja a tulaj a rendőröket ezek alapján, s ők szépen kitessékelnek?!
2020. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/178 anonim ***** válasza:
96%
Pláne ha még erősködsz is vele, még egy garázdaságot is rád vernek :))
2020. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/178 A kérdező kommentje:
Garázdaságot :DDD ülj kis hülye és olvasd a BTK-t. :)))
2020. dec. 2. 21:10
 29/178 anonim ***** válasza:
93%
25-igen kiskorú veszélyeztetése, és ezt pont hogy te követnéd, nem pedig a tulaj... Lévén TE maradsz egy olyan szobában/lakásban ahol nincs villany/víz :D
2020. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/178 anonim ***** válasza:
91%

Apám megcsinálta anyám lakásával anno. Ott is ugyanez volt a szitu mint veletek, apám felment két munkásával, és kipaterolták az albérlőket. Előttük pakoltak össze, és mehettek amerre láttak. Igaz régen volt, még a 80-as években. Megnyugodhatsz, én is meg merném tenni, de én nem vagyok balfax, hogy ilyeneknek adjam ki a lakásomat mint ti.


Hidd el, a főbérlőtök is gondoskodni fog arról hogy menjetek.


Jah, 20-as voltam.

2020. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!