Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tulaj nem fogja fel, hogy...

Tulaj nem fogja fel, hogy most nem tudunk elmenni. Mivel léphet fel ellenünk ha fel tud?

Figyelt kérdés

Most találta ki, hogy pakoljunk a várandós párommal, felújítási munkákra hivatkozva. Biztos, hogy kamu, mivel azután rá egy héttel közölte, hogy mennünk kell, hogy értesült arról, hogy a párom 6 hónapos terhes (eddig jól titkoltuk, mert éreztük, hogy ez lesz). Ilyen helyzetben ha ránk törik az ajtót sem fogunk elmenni, mert nem teszem ki a családomat a vírusnak főleg, hogy már úton a vakcina. Amennyiben biztonságban leszünk, természetesen majd keresünk mást, de addig szó sem lehet róla.

Valamivel fel tud lépni ellenünk? A szerződés egy fecni, nincs benne leírva gyakorlatilag semmi az adatokon meg a kaució letételén kívül. Esetleg szüntessük be a fizetést, ha nagyobb lesz a szája?



2020. dec. 2. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/178 anonim ***** válasza:
100%

#28 Ja, neked nem kell olvasni kis sittes, te már kívülről fújod :DDD


Igazad van, te nagyon kemény vagy, akkor inkább súlyos testi sértést! ;)

2020. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/178 A kérdező kommentje:
29: tehát ha én megöllek téged, akkor engem felmentenek, mert te voltál rossz helyen és időben :DDD K*rva jó ez a fórum...
2020. dec. 2. 21:13
 33/178 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy kérdező akkor mit csinálsz ha a tulaj szétvereti az ajtót, és 2-3 hajléktalannal együtt helyet foglal a lakásban? Hmm? Vagy teszem azt fizet 2-3 C-kategóriás legénynek hogy időnként menjenek be látogatni a lakásba?
2020. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/178 A kérdező kommentje:

33: előttem van ez a kép :DDD

...ja nincs, mivel ilyen mikor is történt meg valaha térben és időben? :DDD

2020. dec. 2. 21:15
 35/178 anonim ***** válasza:
91%

Nem nagyon ertem minek pattogsz itt kerdezo. En most adtam ki egy lakast egy nagycsaladnak, de ha azzal jonnenek hogy jon megegy gyerek enis kivagnam oket. (nalunk kozjegyzo is van szoval szolok es másnap tipli)

Miota vagytok ott? Hatarozott, határozatlan időre? Ha tudtatok hogy ez lesz miert nem koltoztetek reg el? Ügyvéddel hitelesitve van az a "fecni"? Kaució? Be vagytok jelentve?

2020. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/178 anonim ***** válasza:
93%
Ember van lehetőséged elmenni, nálad a kulcs senki nem tart fegyvert rád, gyakorlatilag te veszélyeztetnéd a saját gyereked, ez olyan mintha egy elhagyott gyárépületbe költöznétek ahol nincs semmi, ott se a tulaj veszélyezteti a gyereket hanem te :D Ha meg meghal te ölted meg, nem a tulaj :D Ha bemész egy építkezésre és agyonüt a targonca akkor se a tulaj a hülye hanem te, és még a családoddal fizettetik a károkat hülye gyerek :D
2020. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/178 anonim ***** válasza:
93%
hmm lehet tudok rá példát :)
2020. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/178 anonim ***** válasza:
89%

Kamunak tűnik a kérdés.. leírták páran a lényeget: joga van megszüntetni a szerződést.. ha meg nincs szerződés akkor joga van bemenni és elkezdeni a felújítást.

Azért az nem tetszik, hogy sok tulaj alapból mennyire negatívan áll a gyermekes bérlőkhöz. Én adtam ki fiatal párnak a lakást csak azért nem dobtam volna ki őket mert úton a gyerek, bár én is felelőtlenségnek tartom albérletbe.

2020. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/178 anonim ***** válasza:
90%

38-as a gond azzal ha belefial a lakásba hogy onnantól ha nem fizet nehezebb kitenni,kb lehetetlen, erre akar játszani ez a nyominger meg a szukája is.


Már ha valós a kérdés de igen esélyes hogy kamu és trollkodik a kretén.

2020. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/178 A kérdező kommentje:

38: én hiába mondom ugye, hogy mennénk, csak nem jelenlegi helyzetben. Nem játszom én semmire. De az ilyen szinten család és gyerekellenes hozáállást büntetni kéne mert pszichopátia.

Egyébként nem lépheti át jogilag a küszöböt sem semmilyen felújítással vagy bármivel, mert magánterületnek minősül!

2020. dec. 2. 21:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!