Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Albérlet vagy saját ingatlan...

Albérlet vagy saját ingatlan lenne bölcsebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom sokadik kérdés de olvasd el légyszi.

25 éves nő vagyok, hamarosan elkezdek ismét dolgozni 6 hónap munkanélküliség után. Pénzileg keresni fogok eleget. Nem szeretnék egész életemben olyan lakásban lakni ahol nem szeretek lenni. Kiskoromban más volt, változnak a szokások, igények, magányosabb lettem. Nem tudom melyik lenne számomra jobb megoldás. Albérletet simán kitudnák fizetni és maradna is magamra való ami hamarabbi megoldás lehetne és mentálisan felszabadultabb lennék, szabadabb. Vagy sok évig spórolok saját ingatlanra ami akkora növekedni is fog, több évig még itthon kéne laknom, nem lenne szabadságom, családom szerint sosem sikerülne meg nem éri meg ahogy az albérletet sem mert szerintük felesleges lenne. Nagyon negatívan állnak hozzá sok mindenhez sajnos. Nekem mondjuk albérlet is megfelelne mivel hamarabb csinálhatnék azt amit akarok (macska, ismerősök áthívása, bulizás stb..) vagy évekig gyűjteni és max tulajdoni lapot kapok arról, hogy enyém a lakás. Bár ebben meg az a jó, hogy nincs aki kidobjon, mert meggondolja magát kiadás során, nem hosszabbítja meg a szerződést valamiért, saját igényeim szerint dekorálhatom. Viszont mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. Nekem tudom, hogy az az életcélom, hogy külön lakásban legyek majd mert kiskorom óta erről álmodozok. Ti mit lépnétek ha lenne 190.000 nettó fizetésetek? 25L



2021. jan. 30. 21:46
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
65%

Tehát ahogy gondoltam, egy árva fillért még életedben nem tettél félre, de már 5 millió félretett pénzről beszélsz...

Elöbb bizonyíts magadnak, utánna lehet álmodozni...

2021. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

51.itt akkor már álmodozni se lehet :D

jólvan gyakorisok nagyon bíztatók vagytok...

ennyit erről az oldalról!

2021. jan. 31. 20:27
 53/54 anonim ***** válasza:
95%

#51

Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy van pénze vagy nincs, feltett egy kérdést, illene arra válaszolni!

Ha mondjuk itt azt hazudja, hogy van 5 milliója, akkor bekérsz róla igazolást?

2021. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább támogatom az álmodozókat, akik talán véghez is visznek valamint évek során mint azokat, akik összejöttek egy szerencsétlennel, és rá 2 percre babaváró, csok, jokk-mokk, 8 beígért gyerek jászkarapereputyán falusi felújítással. Az teljesítmény?
2021. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!