Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bele kell törődni, hogy sose...

Bele kell törődni, hogy sose lesz itt saját ingatlan?

Figyelt kérdés
El kezdtem az életemet 2015-ben, akkor még reményekkel, hogy lesz egyszer egy saját kis házam, szépen raktam is félre a pénzt, aztán jött ez a hatalmas drágulás. Ha plusz munkát vállalnék, akkor se lennék azon a szinten, mint 2015-ben, nem érne annyit a pénzem, hogy egy házat megvegyek, hitel nélkül. Sose lesz itt fizetés emelés, egyedülállóak támogatása, vagy hasonló? Egyszerűen elkeserítő...
2021. júl. 8. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Kitalálnak majd valamit, sajnos látom magam körül mennyi ember ment tönkre, gyakorlatilag egyik napról a másikra, miközben ismerősről se tudok, aki csak elkapta volna ezt a halálosnak mondott betegséget, ezzel szemben meghaltak infarktusban, agyvérzésben, stb, de tényleg hagyjuk. De te is negatívan látnád a világot, ha hetekre padlóra küldenének, azt old meg, ahogy tudod alapon, kb magadra hagynak, miközben a járulékokat, adókat ugyanúgy fizetned kellett. S még akkor a hitelt is?
2021. júl. 9. 13:41
 42/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem tényleg, hogy miről beszélsz.


Nekem pl egy ismerősöm sincs, akit padlóra küldött volna a koronavirus.

Eddig is haltak meg emberek.

Újra leirom, hogy van biztosítás.


Te vállalkozó vagy? Vagy mire írod, hogy padlóra küldenek, de fizetni kell a járulékokat, adókat?


Igazából te most itt burkoltan a kormányt szidod.


A lényeg pedig sztem az, hogy igy nem fogsz soha előrébb jutni. Kell valamilyen szintű kockázat.

Másrészt bármikor, bármit kitalalhatnak, ami negatív hatással lehet az emberekre.

Akkor most ne csináljunk semmit?

2021. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:
43. S nem ezt írtam? Én se ismerek, viszont pénzügyileg nagyon is. Szerintem bőven lehet ezt a bagázst jogosan szidni.
2021. júl. 9. 13:55
 44/83 anonim ***** válasza:
100%

Csak az, hogy eddig nem jutottál lakáshoz, nem a kormány hibája, mert többen is leirták, hogy hitellel már rég lenne lakásod, akár már minimális tartozassal.


Te inkább várod a csodát. Tényleg azt hiszed, hogy majd Karácsony Gergely megválasztásával 2 év múlva hitel nélkül veszel lakást...?

2021. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy sokak szerint csak a Fidesz, meg balliberális Összefogás opció létezik...
2021. júl. 9. 14:05
 46/83 anonim ***** válasza:
90%

Akkor írd le, hogy szerinted ki létezik és mi a megoldás.


Mert az egésszel nekem az a bajom, hogy a problémádat meg lehet oldani, de inkább keseregsz.


Akkor szted hogyan, milyen intezkedessel lehetne az, hogy mindenki hitel nélkül vehessen lakást?

2021. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
71%

Na megint egy rinyálós kérdés, amire totál felesleges volt bárkinek is válaszolnia.


Főleg amikor a kérdező ilyeneket ír, hogy "nem is értem" meg "el sem olvastam".


Tényleg mi a bánatnak írtad akkor ki a kérdést?


Az ilyen szerencsétlen persze hogy a büdös életben nem fog előre jutni az életben.


Hiszen a kisujját nem akarja megmozdítani, de arra van energiája, hogy mindenkit és mindent is felelőssé tegyen a maga szerencsétlenségéért.


Annyi segítő válasz jött. Konkrétan le lett írva, mit hogy csinálj, hogy legyen lakásod. simán vehetnél egy lakást, ehelyett csak rinyázol. Az is le volt írva, hogy egyedülállóként soha nem voltak az emberek jó helyzetben. Minden le volt írva.


És ahelyett, hogy egyáltalán elolvastad volna a válaszokat eljutottunk addig, hogy Fideszezel... Nem is értem.

2021. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
100%
48as: a kérdező tényleg csak rinyálni meg nyígni akart. Erre megoldásokat kapott. De csak nyíg tovább, elolvasni nem olvassa. Nem gondolkodik, mert nem akar. Hihetetlen. Sztem azt remélte, hogy itt össznépi nyígás és rinyálás lesz. Nem jött össze, és meglepődött.
2021. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen vagy ám te. Én kulturált hangnemben tettem fel egy kérdést, fel mertem vázolni jó szándékkal, hogy mi a jelenlegi probléma. Mi vagy te végülis, csak nem egy spekuláns. Ennyire jó a Fidesz, ugye nem?
2021. júl. 9. 15:48
 50/83 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: utálom a fideszt. De a helyzet nem annyira szar, mint amilyennek te látod. Ott a megoldás a válaszok közötz. Csak és kizárólag mahadat okolhatod, hogy 12 millióval a zsebedben nem tudsz lakást venni. Nem a fideszt, nem Orbánt, nem Gyurcsányt, nem Karácsonyt. Csak magadat. Csak Te vagy az akadály, hogy lakáshoz jussál.
2021. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!