Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi lehet spórolni egy családba...

Mi lehet spórolni egy családban? A számlák fix akkor az ételen? Vagy min?

Figyelt kérdés
??
2020. márc. 10. 14:59
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

"Nem mertem àt állni eddig mert pl ott a karácsonyi ünnepek után nem hiányzik egy téli durvább gáz számla ..."


Annyit diktálsz, amennyit akarsz, és a diktálástól függetlenül annyit fizetsz be, amennyit akarsz. Én sokszor a gázművek ügyfélszolgálatán fizetek be, ott bármennyi pénzt elfogadnak.


Mondjuk 11 m3-t fogyasztasz, attól még diktálhatsz 30-at. És akkor nem télen kell mindent fizetni, amikor 80 m3/hó.

2020. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Nekunk 18000 a rezsi, 37000 a 2 telefon, itthoni korlátlan net, netflix, tv előfizetés, biztosítás. Ennyi a fix szamla.

Mi 1800 m2en allatokat tartunk: 2 nyuszi 12 kicsivel, 2 barany 1 kicsivel, 2 kecske 1 kicsivel, 50 db csirke, 25 db kacsa, 25 db liba, 25 db pulyka, 1 diszno.

A nyuszi, kecske, barany tavasztol oszig fuvet eszik meg ismerosok hozzak a zoldsegleveleket. Telen 2 mazsa szena megy el, 10000 ft. A nyuszinak a 100 dbos oltoanyag 25000 ft/ev. A szarnyasokat nem oltatom.

Husra nem koltunk a boltban. A zoldseget zoldsegesladakban termeljuk mindig megvan az a 3-4 szal sparga pl egy kremleveshez ami kell.

Viszont.. amin nem sporolok az a munkahelyi kajalas 😁 a szep kartyamat arra hasznalom. 525 ft egy rantott csirkemell siltkrumplival nem fogok kajat vinni, huto sincs..

Itthon probalom magam eloallitani a tejet, turot es sajtot hetvegenkent bar meg keudo vagyok 😁

Ami meg eszembe jutott, az a gyerek, de nem a ruhak, etel a sporolas, hanem a jatekok. Nezegetem a pinterestet, nemreg pl homokozot, maszokat csinaltunk neki a bolti ar toredekeert.

Nem nagyon jarunk sehova, nyaron itt a jacuzzi, a medence, a szauna jonnek haverok bogracsozni, szalonnat sutni vagy grillezni 😊 nem koltunk strandra, szinhazra.

Olvasni a buszon olvasok telefonrol.

Autonk van, hasznaljuk napi szinten. 50 ezer ftot sporolunk havonta, ezt hozzaadjuk a kovetkezo honaphoz es ott mar 100 e ftot sporolunk. Most 450000 ftnal tartunk, mert kozben vettunk meg 2 telket mellettunk, butorcsere. Nem vagyunk milliomosok, de olyannhelyen lakunk, ahol nem sok a szamla es nincs hitelunk. Ez sokat szamit.

2020. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!