Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az oltás a komoly szövődmények...

Az oltás a komoly szövődményektől véd, nem pedig a vírustól. Aki oltatlan, az ezt miért nem képes megérteni és beadatni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 09:10
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

1: Rendben, de azt honnan tudod, hogy mi racionális? Mivel támasztod alá?

Ha a fejlesztők bizonytalanok, azt úgysem mondanák meg, elég rossz fényt vetne a vakcinákra, nem lenne kereslet.

2021. nov. 14. 10:30
 12/49 anonim ***** válasza:
64%

#7 Képzeld el, bizony így van. Nem védenek meg a vírustól, a fertőzéstől, attól védenek meg hogy megbetegedj és súlyos következményei legyenek.

A bárányhimlő elleni védőoltás sem véd meg attól, hogy bárányhimlős legyél, mégis a kötelező oltások része lett pár éve. Mert gyengíti a hatását és csökkenti a fertőzést. Amióta kötelezővé tették, azóta sokkal kevesebb a bárányhimlő járvány a gyerekek között, míg előtte teljesen természetes volt, hogy minden gyerek essen át rajta, minél korábban. Egymáshoz vittük óvodában a gyerekeinket, hogy kapják el végre és legyünk túl rajta, mert minél idősebb korban esik át valaki a bárányhimlőn, annál veszélyesebb, súlyosabb. A legkisebb gyerekem akkor volt bárányhimlős amikor kezdték behozni a védőoltást és egyszerre kapta el egy csoporttársával aki már be volt oltva. A különbség az volt, hogy a gyerekemen mély, fekélyes hólyagok jelentek meg, vagy 800 db, pedig nagyon fegyelmezett volt, nem vakarta, a csoporttársán alig pár pötty volt, az orvosnak kellett megnéznie, hogy egyértelmű legyen nem valami bogár csipkedte csak össze.

A védőoltások eltérnek egymástól. Van amit elég 1 alkalommal beadni és emlékszik rá a szervezet, mert olyan a vírus ami ellen készült, van amit meg mindig újra kell oltani, mint az influenza elleni oltást, mert elfelejti a szervezet.

Ne hülyeségeket higgy, hanem olvass utána a szakkönyvekben, hallgass az orvosokra!

2021. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
10es vagyok, a kommentem a 7esnek szólt, nem a 8asnak. Gyorsan változnak itt a sorrendek.
2021. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
94%
Így van.Csak az a baj,hogy van olyan aki megkapta a vakcinát és abban a hitben él,hogy ő már meg sem fertőződhet.Mert ilyent hallottam már olyantól,aki be van oltva..Márpedig ő ha esetleg tapasztal valami enyhe tünetet,akkor eszébe sem jut,hogy esetleg hordozó lehet és megy dolgozni,terjesztheti a kórt.
2021. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
82%

Én oltatlan vagyok, értem, hogy a komoly szövődményektől véd meg. Azt mondjuk nem értem, hogy egyesek miért úgy beszélnek róla, mintha a fertőzéstől is védene.

Azért nem oltatom be magam, mert átestem a betegségen minden tünet nélkül, nincs szükségem oltásra.

2021. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
63%
Mert az oltás mellékhatásai veszélyesebbek, mint a covid, ráadásul ahogy az utóbbi hetekben kiderült, az oltás sem véd semmitől.
2021. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
46%

#15 Legyen neked igazad, tényleg kívánom. De én is átestem tavaly az előző verzióján, 2 nap alatt, lázzal, levertséggel, más tünet nélkül, azt hittem sima megfázás. Nem is derült ki hogy koronavírus, csak amikor a gyerekem még enyhébb megbetegedése után el nem ment a szaglása és emiatt le nem lett tesztelve.

Most meg ez az új mutáció teljesen levert a lábamról, egy hét 39 körüli lázzal és minden létező tünettel amit leírni szoktak a hasmenéstől, a hányáson át. A tüdőgyulladást, lélegeztető gépet, kórházat elkerültem, ennyi.

Ne bízz abban, hogy egy éve nem érezted meg a hatását, ez a mutáció már nem olyan! ha nem is oltatod be magad, légy nagyon óvatos!

2021. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

16: Mivel magyarázod, hogy veszélyesebb?


Aki lepontozta az egyest, az elmondaná a véleményét?


Mindenkinek kösz a választ!

2021. nov. 14. 10:54
 19/49 anonim ***** válasza:
0%
Mert a tapasztalatok nem ezt mutatják. Ez csak egy szlogen.
2021. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
60%

#16 "Mert az oltás mellékhatásai veszélyesebbek, mint a covid, ráadásul ahogy az utóbbi hetekben kiderült, az oltás sem véd semmitől."

A környezetemben az összes mellékhatás amiről beszámoltak az enyhe fájdalom volt az oltás helyén pár napig, az egyik ismerősömnek meg volt egy kis hőemelkedése. Az összes kollégám, a közeli családtagjaim és sok barátom ismerősöm oltatta már magát és ennyi.

Ezzel szemben átéltem a kovidot, nagyon nem ennyi volt.

2021. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!