Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az oltás a komoly szövődmények...

Az oltás a komoly szövődményektől véd, nem pedig a vírustól. Aki oltatlan, az ezt miért nem képes megérteni és beadatni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 09:10
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
50%

29-esnek:

"Kétségbe vonod a vírus veszélyességét és nem hiszed el hogy a vírus miatt haltak meg olyan sokan, de lazán benyeled azt hogy az oltástól haltak meg ezek az emberek." - NEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem állítottam, hogy a vírus nem veszélyes és állítom, hogy sokan a vírustól haltak meg. Sőt azt állítom, hogy a vírus veszélyesebb, mint ahogy a főáramú média hirdeti....

"oltástól haltak meg ezek az emberek" - az oltás utáni 30 napon belül, én csak rövidítettem a mondanivalót. Aki elolvassa, az úgyis tudni fogja részletesen, ami amúgy linkelve lett.

A 30 napban benne van az is, aki aznap halt meg és aki 1, 2, 3 hét múlva.

2021. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

#31

"oltástól haltak meg ezek az emberek - az oltás utáni 30 napon belül, én csak rövidítettem a mondanivalót."

LOOOOOL! Rövidítetted? A két mondat jelentéstartalma nem ugyanaz. :D

2021. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
#32.A rövidítés szükségképp torzulás.
2021. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

#33

Akkor ilyen esetekben ne rövidíts, máskülönben hülyeség lesz belőle. :)

2021. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
65%
Értem én, csak leszarom, neked meg legyen már tökmindegy, hogy én belehalok-e vagy sem. Mivel nem vagyok sem öreg, sem túlsúlyos, sem tüdő- vagy szívbeteg; az előzetes kivizsgálás nélkül, találomra beadott, pár hónap alatt összekotyvasztott oltóanyagok nagyobb kockázatot jelentek rám nézve, mint egy kis köhögés.
2021. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
59%
Az oltás nem tudom mitől véd de inkább kotongumit használok! Ezt tolja magának a Győrfi meg a Ruzsvai vagy mi a neve a felséges nagyságos elvtársúrnak! ;)
2021. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Én az egy oltóanyagos szupervakcinával lettem oltva.(Ezt csak azért ,hogy látszódjon nem vagyok oltásellenes) Keresztanyám férje pld 2 oltás után most szedheti a Favipiravir-t.Csak hogy jól legyen.És kifejezetten beteg volt az elmúlt napokban.
2021. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
60%

1: Azért, mert nem véd a komoly szövődményektől. SE.

2: Van egy szuper immunrendszerem, ami sokkal többet ér, erősebb védelmet ad, mint egy szar kísérleti oltás.

3: Nem is vagyok veszélyeztetett korban, az esélye, hogy covidban meghalok 0,001% körülbelül :D

4: Ha beadatnám az oltást nagyobb eséllyel halnék meg covidban.

5: Ha beadatnám, nagy eséllyel lennének hosszú távon mellékhatásai.

6: Ha beadatnám, azzal nagy eséllyel tönkretenném a tökéletes immunrendszerem.

7: Feleslegesen nem oltakozom azért, mert azt mondják, nem azért csinálom a dolgokat, mert valakik azt mondják.

2021. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
56%
8: Egyébként a legelején még tavaly tavasszal elkaptam. Volt láz, torokfájás, köhögés, fázás nálam. Munkaidő végére lettem rosszul, de még kibírtam. Hazamentem, másnap reggelig aludtam egy csomó takaró alatt, fűtést felkapcsolva, "kiizzadtam". Reggel még egy aszpirint bevettem és mentem dolgozni, semmi bajom nem volt :)
2021. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
61%
(csak még utána 2 hétig köhögtem, de az nem volt vészes)
2021. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!