Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennelennétek egy tüntetésben...

Bennelennétek egy tüntetésben a parlament előtt higy decriminalizálják a marihuanát és legalizálják a (könnyű) drogokat?

Figyelt kérdés

Emberi jog. Mindenki azt csinal a testevel amit akar. Akkor az alkohol miert nincs betiltva ha a drog igen?

Csak akkor tud egy ember drogozni ha szerencsés barati tarsasaga van vagy a prostitucióhoz, alvilaghoz fordul

Azert szeretnem legalizalni hogy ne a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan barati tarsasagba kerüljön.

Ne a szerencsén muljon egy emberi jog.


Egyebkent a témához kapcsolodoan be kéne szüntetni a trafikok államositasat. Mindenki arulhasson a sajat kocsmajában cigit. Vagy akar drogot is.

Mint hollandiaban. Ez egy hatalmas harc lenne az elitek ellen akik mindent meg akarnak tenni hogy az embert korlatozzák a jogaiban. A politikai elit nem akarja hogy a közember jol érezze magát.


Valamit tenni kell a vényköteles gyogyszerek ellen is. Pl az esemény utani tabbletta vény nelkül hozzaferhető legyen.


Az elitek elveszik a kisembertől a jogot a boldogsaghoz és az elet elvezetehez. Mert a boldogsag is kaszthoz kötött. Én nem akarok élni egy ilyen vilagban. Az eutanáziahoz valo jogot is meg kene adni. A cannabis a gyogyaszatban is hasznos lenne. A gyogyszeripar nem akarja a legalizalasat.


Az ember rabszolga amig nem férf hozzá a tudatmodositokhoz. Én nagyon szeretnem kiprobalni es lehetőleg törvenyes uton amihez szeretnek lepeseket tenni.


Minden embernek joga van a boldogsaghoz! Minden ember azt juttat a saját tulajdon szervezetébe amit akar.

Ne az allam rendelkezzen a saját testem felett.


Volna igény ilyen tüntetesre?



2023. jan. 14. 19:37
 131/178 anonim ***** válasza:
100%

# 130

én csak azt írtam neki h egy művész lélek. az érvelések azért jók mert mivel a drog illegális, ezért jóval veszélyesebb. Tehát nem is a drog a fő veszély, hanem hogy az ember nem is tudja milyen szert használ, meg a sok cucc amivel felütik. ez jó érv :)

amúgy meg nem a drogozásra biztattam hanem hogy írjon könyvet, vereseket vagy találja meg amihez tehetsége van. de mindegy

2023. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/178 A kérdező kommentje:

Köszönöm❤ nagyon művészlélek vagyok❤ Szívesen írok. Amugy rajzolni és festeni is szoktam.

Visszatérve én kecskeméten egy parkban buktam el görkorival egy féldecis pálinka üvegén. Ritkán esek el korival, konkretan azert is csak erre emlekszem hogy elestem. Teledobálják a parkokat ilyen kis üvegekkel. Amugy apukám a sörösaluflakonokaz szokta a városban felszedegetni, es okszor én is korival megyek mellette. Olykor kinos volt hogy szep sracoknéztek nyáron koriba, erre meglattak apukamat aki gyűjti az aluflakont es már is fanyalogva odébbálltak. Amugy apukamat srm ertem hogy a cigijére nem sajnálja a 2000 forintot de az aluflakonokert biciklizik kilómétereket hkgy gyüjtse és bevaltsa pénzert. Na ez is egy ilyrn magyar valóság. Más orszagokban környezetvedelmi okokbol is visszaváltják az emberek.

2023. febr. 8. 09:57
 133/178 anonim ***** válasza:
Hát, sztorizás az emgy, bár msába fektetnél ennyi energiát. :D
2023. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/178 anonim ***** válasza:
100%
Most te egy olyan embert akarsz megérteni, aki a középiskolát alig végezte el, és aki részegen a szekrénybe szokott hugyozni?
2023. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/178 A kérdező kommentje:

Ja egy rádióműsorban a Horváth Oszkár a Puzsérnak mondja hogy ő már élt könnyűdroggal...

Még ők is tudtak csak en nem

Annyira enm érzem magam allampolgarnak meg embernek meg fiatalnak

Irig-lem azokat a lanyokat akiket loverboy kicsábít nemetbe meg hollandiaba, svájcba es kurvulnak meg drogoznak

Egy új orszagot ismerhetnek meg és buli az életük

Persze veszélyes is

De hatalmas lehetőség kijutni eg- masik orszagba

Pl svájcba menni k*rvának

Ekü irigylem azokat a cigánylányokat akiket oda visznek

És többet keresnek mint egy tisztesseges ember

Amig nem legalizaljak a könnyüdrogokat addig nincs jogállam es nem tekintik állampolgárnak az embereket. Felelős allampolgár, nem kisgyerek, el tudja dönteni mit akar a testebe juttatni. Tiltsuk meg a napozast mert hoyszu tavon káros? Felelős allampolgarok vagyunk, el tudjuk dönteni mit juttatunk a testünkbe és mit birtoklunk (pl fegyvert). Az állat birtoklasat engedely nelkül főleg egzotikus allatot persze szabalyozni kell mert egy masik élőlény fölött hozunk döntéseket ami iránt felelősséggel tartozunk, annak az élete es jóléte tőlünk függ és zt nem lehet akárkinek. De más dolgot szerintem birtokolhasson egy felelősségteljes felnött allampolgár es juttathasson a testébe. Pl a gyogyszereket. Az ember erzi mire van szüksége, a gyogyszerek többsegenek nem szabadna vénykötelesnek lenni. Pl a Mesulid ami menzeszkor alapvető, az vényköteles. Illetve a Cataflam ami fogfajás ellen az egyetlen megoldás. Azt is igazsagtalannak tartom hogy míg az óvszert bármely dohányboltban, patikában, szupermarketben szemmagassagban a pultnal le tudod venni a polcról, bármilyen méretben addig a fogamzásgátlók vénykötelesek es csak orvos irhatja fel. Nem is beszélve az eseményutáni tablettáról. A férfiak vedekezése egyszerübb, a nők védekezését törvények korlátozzák. Pedig a férfi a nő kedvéért vedekezik hiszen a nő lesz terhes nem ő. A nő szexuális biztonsaga pedig az orvosától függ, míg a férfiaknak nincsen ilyen kikötés.

2023. febr. 8. 13:11
 136/178 anonim ***** válasza:
100%

Ki az a Horváth Oszkár? Svájci takarítók XD Piroska a svájcba

Ha valóban 17 éves vagy akkor gyorsan kezdj bele mert kiöregedsz a szakmából :D

2023. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/178 anonim ***** válasza:
100%
Sokat elmond rólad, hogy milyen embereket nézel, és miket hozol fel példának.
2023. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/178 A kérdező kommentje:
2023. febr. 9. 20:02
 139/178 anonim ***** válasza:
75%

Nincs mese költözni kell. A varázsgomba igazán jó hatású kombinálva az extasy-val.

Viszont Ausztrália jó messze van.. Milyen nyelvet is kell tanulni? :)

2023. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/178 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, Detti! Milyen nyelveket beszélsz, és milyen szinten?
2023. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!