Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennelennétek egy tüntetésben...

Bennelennétek egy tüntetésben a parlament előtt higy decriminalizálják a marihuanát és legalizálják a (könnyű) drogokat?

Figyelt kérdés

Emberi jog. Mindenki azt csinal a testevel amit akar. Akkor az alkohol miert nincs betiltva ha a drog igen?

Csak akkor tud egy ember drogozni ha szerencsés barati tarsasaga van vagy a prostitucióhoz, alvilaghoz fordul

Azert szeretnem legalizalni hogy ne a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan barati tarsasagba kerüljön.

Ne a szerencsén muljon egy emberi jog.


Egyebkent a témához kapcsolodoan be kéne szüntetni a trafikok államositasat. Mindenki arulhasson a sajat kocsmajában cigit. Vagy akar drogot is.

Mint hollandiaban. Ez egy hatalmas harc lenne az elitek ellen akik mindent meg akarnak tenni hogy az embert korlatozzák a jogaiban. A politikai elit nem akarja hogy a közember jol érezze magát.


Valamit tenni kell a vényköteles gyogyszerek ellen is. Pl az esemény utani tabbletta vény nelkül hozzaferhető legyen.


Az elitek elveszik a kisembertől a jogot a boldogsaghoz és az elet elvezetehez. Mert a boldogsag is kaszthoz kötött. Én nem akarok élni egy ilyen vilagban. Az eutanáziahoz valo jogot is meg kene adni. A cannabis a gyogyaszatban is hasznos lenne. A gyogyszeripar nem akarja a legalizalasat.


Az ember rabszolga amig nem férf hozzá a tudatmodositokhoz. Én nagyon szeretnem kiprobalni es lehetőleg törvenyes uton amihez szeretnek lepeseket tenni.


Minden embernek joga van a boldogsaghoz! Minden ember azt juttat a saját tulajdon szervezetébe amit akar.

Ne az allam rendelkezzen a saját testem felett.


Volna igény ilyen tüntetesre?



2023. jan. 14. 19:37
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/178 A kérdező kommentje:

Na látod neked is az osztályod 80% a szetcsapta magát. Itt is latazik hogy a tinik 90%-a bulizik, alkoholizál,drogozik. Es kepzeld en is qzokkal probalok baratkozni akik nem de azok pont a napokban vetettek ki maguk közül. A birtoklást se büntessék. Senkinek nem artasz vele ha van. Globalis forradalom kell mint a szexualis forradalom is volt. Legalizaljanak minden drogot mindenhol a vilagon. Az ember pl tarthasson olyan allatot is amilyet akar sajqt felelőssegre pl krokodilt, vagy parducot. Most olvastqm egy macskás magazinban hogy magyarorszagon a hiúz macska kevereket nem lehet tartani. Pedig nagyon aranyos, szep cica, nem bánt senkit. En pl hullámos papagajokat tartok. Ne szóljon bele senki hogy ki milyrn állatot tart. A Caracat a hiúz és macska kevereke és magyarorszagon nem lehet tartani. [link]

Egyébként én a test feletti rendelkezest kiterjeszteném arra hogyha a gyerek megszületik es nem tettszik akkor a szülés pillanataig lehessen abortusz.

Egy szqbad liberalis vilagban szeretnék elni ahol azt tereszthetek amit csak akarok és azt tehetek a testemmel amit csak akarok. A tiltott szimbolumokat sem ertem pl a sarlokalapacsot. Minden szabályozas a melós ember boldogsaga ellen van. A munkásosztályt lélekben is fel kell szabadítani. A nagyon csoró cigányok és a nagyon gazdag milliardosok drogoznak. Legyen lehetősege a középosztalynak is! Egy középosztálybeli csak akkor jut boldogsaghoz es szqbqdsaghoz ha csóró ciganyokkal vagy gazdagokkal baratkozik. A munkásosztály igy is az alkoholba menekül. Faterom 8-12 orazik a gyárba, olykor meg szombqton is es egyetlen menekülese az idegesitő csaladja és nehéz munkaja elől a pia. Ha legálisak lennének a bordélyhazak és a drogok akkor fel sem kene szabaditani a munkásosztalyt mert már meg lennenek elegedve. Én leszarnam az elnyomó gazdag főnökömet (mondjuk meg diak vagyok) ha tudnék drogozni, es szép fiúkkal dugni. El kell terjeszteni a nőknek szexuális szolgqltatást adó férfi prostituáltakat. Ahhoz egy ferfinak kemény munka kell mint pl hasizomedzés. Mint a chippendale fiúk. A magányos férdiakkal törődik a társadalom ellenben a magányos nőkkel nem. Arról nem is esik szó hogy sokaknak nincsenek baratai plnekem ezert allamilag tqmogatott baratkozóköröket kell inditani. A sgüleim szinte naponta mondják nekem hogy engem úgysem vesznek fel egyetemre. De ha nem vesznek fel egyetemre ajkor kimarad az eletemből a gólyatábor, bulik, drogozás, baszós ivós bulik. Az egyetemen vannak a legszebb fiúk és ott lehet igazán barátokat találni. Ha nem vesznek fel egyetemre örök életemre magányos leszek. Eddig sokat terveztem hogy egyetemen majd lesznek barataim es jol szetcsapom magamat egy bulin a koleszba de a szüleim annyira sokat mondták már hogy ugy se fogok tudni egyetemre menni hogy hagyom ezt az álmot a p*csába. Pedig eddig ez tartotta bennem a lelket az eletre. Hogy majd ott éllhetek igazán, tavol otthonról. És én soha nem fogom tudni átelni a bulikat, szexet, bedrogozva bepialva hányva szexelest a koleszban. Újra akarom ekzdeni az életem. :(

Mar nincs esélyem élni a fiatalsagomat.

2023. jan. 30. 13:27
 102/178 anonim ***** válasza:
100%

"Na látod neked is az osztályod 80% a szetcsapta magát. Itt is latazik hogy a tinik 90%-a bulizik, alkoholizál,drogozik."

Aha.

Kezdd újra a matekot, mondjuk úgy általános iskola második osztálynál!

2023. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/178 anonim ***** válasza:
100%

"Mar nincs esélyem élni a fiatalsagomat."

De.

Csak ahhoz az kéne, hogy ne egy ócska drogos kva akarj lenni.

2023. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/178 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapjáraton ilyen akkor köszönöm én el se akarom képzelni milyen lehet bedrogozva. :O
2023. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/178 anonim ***** válasza:
100%

"Faterom 8-12 orazik a gyárba"

Jah kérem, tanulni kellett volna. Nem pedig szidni mindenkit, aki nem csak melegedni járt az iskolába.

2023. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/178 A kérdező kommentje:
A spangli tekerese a tinédzser kor beteljesedése. Ezt a jogot ne vegye el az állam. Mindenkinek joga van tininek lenni, annak is akinek nincsen társasága. Mondják hogy a drog egészségtelen de a magány is káros az egészségre. Amugy ha lennének legalis bordélyházak akkor nem volna szükség a stricikre mert a bordélyhaz biztonsagot nyujtana es legalis keretek között működne. Én alapitanek egy prostitualt segitő hazat ha nem is bordelyt de arra lenne jo az a haz hogy bemehet a prosti igy megszabadul a striciétöl es biztonsagot kap. Ott lennenek óvszerek, fogamzasgatlok, higénia. Az erőszakos kuncsaftokat biztonsagiőr vinné ki. Szeretném ha a prostik biztonsagban lennenek. Pl nem lehetne kest bevinni. Nem kene az utcan allva szélben esőben fagyoskodniuk.
2023. febr. 1. 14:08
 107/178 anonim ***** válasza:
100%
Ismét csak egy halom hülyeséget hordtál össze, gratulálok.
2023. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/178 anonim ***** válasza:
100%
Direkt csinálja de ahogy nézem már kezd a lendület alábbhagyni nála.
2023. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/178 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kezd... csak most épp a tini párkapcsolatok témát spameli.
2023. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/178 A kérdező kommentje:
Nem direkt csinalom, probalom jóvátenni azt amit az évekbe kimaradt. Olyan jó lenne egyszer beszédülni a drogtól. Ha buliba hívnának én bugyit sdm vennék a szoknya alá. Átlagos akarok lenni. Államilag támogatott önképző baráttaláló köröket kell létrehozni.
2023. febr. 1. 18:58
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!