Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennelennétek egy tüntetésben...

Bennelennétek egy tüntetésben a parlament előtt higy decriminalizálják a marihuanát és legalizálják a (könnyű) drogokat?

Figyelt kérdés

Emberi jog. Mindenki azt csinal a testevel amit akar. Akkor az alkohol miert nincs betiltva ha a drog igen?

Csak akkor tud egy ember drogozni ha szerencsés barati tarsasaga van vagy a prostitucióhoz, alvilaghoz fordul

Azert szeretnem legalizalni hogy ne a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan barati tarsasagba kerüljön.

Ne a szerencsén muljon egy emberi jog.


Egyebkent a témához kapcsolodoan be kéne szüntetni a trafikok államositasat. Mindenki arulhasson a sajat kocsmajában cigit. Vagy akar drogot is.

Mint hollandiaban. Ez egy hatalmas harc lenne az elitek ellen akik mindent meg akarnak tenni hogy az embert korlatozzák a jogaiban. A politikai elit nem akarja hogy a közember jol érezze magát.


Valamit tenni kell a vényköteles gyogyszerek ellen is. Pl az esemény utani tabbletta vény nelkül hozzaferhető legyen.


Az elitek elveszik a kisembertől a jogot a boldogsaghoz és az elet elvezetehez. Mert a boldogsag is kaszthoz kötött. Én nem akarok élni egy ilyen vilagban. Az eutanáziahoz valo jogot is meg kene adni. A cannabis a gyogyaszatban is hasznos lenne. A gyogyszeripar nem akarja a legalizalasat.


Az ember rabszolga amig nem férf hozzá a tudatmodositokhoz. Én nagyon szeretnem kiprobalni es lehetőleg törvenyes uton amihez szeretnek lepeseket tenni.


Minden embernek joga van a boldogsaghoz! Minden ember azt juttat a saját tulajdon szervezetébe amit akar.

Ne az allam rendelkezzen a saját testem felett.


Volna igény ilyen tüntetesre?



2023. jan. 14. 19:37
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/178 anonim ***** válasza:
100%
Akk lehet a szpíd jönne be neki ha már fogyni akar :)
2023. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/178 anonim ***** válasza:
100%
#80: de akkor legalább nem fogja érdekelni. :D
2023. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/178 A kérdező kommentje:

Én legalizálnám! Mindenki azt juttat a testebe amit akar! A globális erők meg akarják vonni a szegény kis embertöl a boldogságot! A vilagnak kéne forradalmat csinálni! Mint a 60as évek szexualis forradalmai! A 60as evek előtt elkepzelhetetlen lett volna hogy egy nö nadrágot hordjon es ugyanolyan abszurd volt mint a drogozás es akkoriban ugyanolyan hülyesegnek tünt. De akaraterővel és forrafalmi tüntetéssekel vilagdzerte elértük hogy ma már normalis es elfogadott. És nem lett vége a világnak. A szesztilalom is sok rosszat okozott. Egydbként rendőrök meggyilkolásaval lehetne fellepni az elnyomo rezsimk ellen. A nepé a hatalom, ne leg-enek rendőrök! Meg kell ostromolni a tendőrsegeket és parlamentet mint annó a Versaillet! A rendőrök a hatalom vedői! Vedik a hatalmat az ehező nehezsorsú jobb életre reménykedő kisemberek lazadasától! Hogy lehet egy holland embernek több joga mint nekem!? Ő jobban ember csak mert abba az orszagba született? Az allam gyerekeszámba nezi az embert bogy majd ő megmondja hogy az embernek mi a karos es mi a jó. Majd az állam jobba tudja hogy mire van szüksege a szervezetnek? Ezt nem ertem hogy pl az embri szabadsagjogba beletartozik hogy az ember pl egy pszichiatriára vihessen már magaval egy algopyrint fejfájás esetere. Es ne adjanak senkinek kényszerből gyogyszereket. Mindenkinek a saját teste döntese. Megtömik az embert azzal amit az állam előír meg a felettesek! Helyes ez? Pl az abortuszt is miert korlatozzák? Egész terhesség alatt az én tulajdon testem nem csak e honapig.

Egyebkent mitgonfoltok miert van hollandiaban annyi turista? Nem a muzeumok miatt. Egyebkent ott szep tulipanok is vannak. Ja es Van Gogh is holland volt.

De a vilagon kell változast elerni. Mint a szexualis forradalomnal ami globalis volt. Illetve globalisan kell megdönteni a kapitalizmust is. A vilag parlamentjeit kell megostromolni! A gazdagok osszak szét a vagyonukat! Olyan program kene hogy a vilagon mindenki megöli a főnökét, munkasforradalom! A sarlóval kell levágni a füvet! Erdekes a munkásosztalyt antidepresszánsokkal tömik de azellen nem szól senki! A gyógyszeripar nem akarja a termeszetes antidepresszansokat! A gyógyszeripar pedig a kapitalizmus terméke! A halálbüntetést is eltörölném! Az allam ne döntsön élet és halál felett! Az allam nem az Isten hanem a sátán, ne jatszon istent! Nincs joga az államnak elvenni egy ember életét!

2023. jan. 26. 11:07
 84/178 anonim ***** válasza:
68%
Igen, igen. Szerintem is legalizálni kellene mindent. Akkor olcsóbbak is lennének a szerek. Nem is csak a füvet, és a hallucinogéneket hanem mindent (kokaint, heroint) is :)
2023. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/178 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanulási forradalmat csinálj... mondjuk elsőnek végezd el a középiskolát.
2023. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/178 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gondok.
2023. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/178 anonim ***** válasza:
100%
Még ki sem próbálta, de már eldrogozta az agyát.
2023. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/178 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem drogoztam. De amugy en ezért tamogatnam a migraciót mert a migránsok között sok a drogos es ha előbb utóbb atvennék a hatalmat és az államazervezést akkor legális lenne. Illetve lehet nem is lennének törvények. A cigánysagot is ezért támogatom mert ők szabadabbak, mem törődnek az állam fojtó törvényeivel. Habár azert félek tölük hogy őszinte legyek. De az emberi természet miatt és nem a szabadelvűségílük miatt. Habár az elvek az emberi természetből következnek. Lehet a magyarok, fehérek nem alkalmasak annyira a szabad és nyitott társadalomra mert túl stresszesek és megkötöttek hozzá. Az ázsiaiak még tán fehérebbek az európaiaknal. És ha megnezzük őket ott még nagyobb a szigor mint itt, ott az emberek igénylik a rendszerességet, szabályokat, időbeosztast stb. Én túlsagosan megkötve és szabályozva érezném magam. Pl a japánoknal a különféle rangoknqk megfelelö köszönések. Pl Szingapúrban még a rágó is tilos. Nemtidom láttátok e az Istenek a fejükre estek c filmet. Abban is mondanak olyat hogy a fehér ember kénytelen idomítani magát az általa létrehozott bonyolult, sürgő világhoz. Ha reggel 7:30-ra jár az idő mindenki köteles ügyibuzgónak látszani. A civilizált embernek túl sok mindenhez kell alkalmazkodnia, túl sok felesleges törvényhez, szabályhoz. Es akkor még nem is beszélve az úgynevezett "íratlan szabályokról". Minél civilizáltabb egy társadalom annál bonyolultabb, szabályokhoz szabott. De egyben biztonsagosabb. Szerintem a biztonság a szabadság ellenpólusa. A magyarok többsege nem akarja legalizálni a marihuanát de szesztilalom esetén százezrek vonulnának tüntetni. A magyar egy birka nép, nem tud felmérni semmit. Nem látja az ellentmondásait. Hiába rossz neki, beteszi az x-et minden ébben a fideszre.


Az allam milyen jogon szól bele abba hogy ki mit juttat a testébe? Bartoa pl egy rádiót evett meg. Vannak helyek ahol kutyákat esznek. Engem még az sem zavarna ha a kannibalizmis lenne legális de nyilván az gyilkosságokhoz vezetne ugyhogy csak halott embert szabadjon megenni. Olvastam ugyanis hogy pl Holodomorban annyira éheztek hogy a saját csecsemőiket ették meg. Meg lehet hogy valakinek segít feldolgozni a gyászt ha eszik a halott szerettéből. Vannak ilyen törzsek is akik ugy gondolják hogy a lelkük bele megy ha megeszik. Szoval szerintrm minddnki azt juttat a testebe amit akar. Az állam ne akarja megmondani mi a jó az embernek személy szerint. Pl rokonházasság. Azzal sem ártasz tulajdonképpen senkinek és visszataszító is es sajnos az eredménye méginkább. De szerintem a szerelemnek nem leht parancsolni és mindenkinek szíve joga hogy kivel jön össze. Szerintem minddnkinek legyen joga azt juttatni a testébe amit akar. Ennyi erővel tiltsuk be az öngyilkosságot mert mondjuk benzint ivott. És amikor valaki az alkohollal akarja a halálba inni magát az rendben van? Nekem apám nagyon tud üvölteni részegen az is rendben van?

2023. jan. 29. 10:24
 89/178 anonim ***** válasza:
68%

A kormány azt akarja hogy két lábon álló bio-droidok legyünk akik éjjel-nappal nyomják a gyárakba.

Ha legalizálnák pl a füvet, akkor az emberek nem akarnának annyit dolgozni (ellenének mint a befőtt) nem járnának túlórázni stb. Ezért nem akarják.

Ha a hallucinogének lennének legálisak az emberek jobban átlátnák az összefüggéseket, és fejlődnének. Nem akarnának felesleges cuccokat vásárolni, minimalisták lennének mint annó a hippik, és megkérdőjeleznék az irányító hatalom szükségességét. Ezért nem akarják.

A stimulánsok meg itt nálunk hamar függővé tennének társadalmi rétegeket (mert rájönnének milyen jók) és így megint csak csökkenne munkamorál. Ezért nem akarják.

Összességében azt akarják hogy ne gondolkodjunk, és minél több hülyeséget vásároljunk (ezzel pörgetve a gazdaságot). A drogok ezt akadályozzák. Ezért nem fogják legalizálni addig amíg az egész jelenség elnyomható. Majd pár évtized múlva mikor úgy néznek ki az utcák mint Philadelphiában a bió és a sok dizájner drog miatt, akkor lehet legalizálnak inkább mert nem lesz az az erő ami már ezt kordában tudná tartani...

2023. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/178 A kérdező kommentje:
Globalis frorradalom kell mint a szexuális forradalom is volt
2023. jan. 29. 11:28
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!