Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennelennétek egy tüntetésben...

Bennelennétek egy tüntetésben a parlament előtt higy decriminalizálják a marihuanát és legalizálják a (könnyű) drogokat?

Figyelt kérdés

Emberi jog. Mindenki azt csinal a testevel amit akar. Akkor az alkohol miert nincs betiltva ha a drog igen?

Csak akkor tud egy ember drogozni ha szerencsés barati tarsasaga van vagy a prostitucióhoz, alvilaghoz fordul

Azert szeretnem legalizalni hogy ne a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan barati tarsasagba kerüljön.

Ne a szerencsén muljon egy emberi jog.


Egyebkent a témához kapcsolodoan be kéne szüntetni a trafikok államositasat. Mindenki arulhasson a sajat kocsmajában cigit. Vagy akar drogot is.

Mint hollandiaban. Ez egy hatalmas harc lenne az elitek ellen akik mindent meg akarnak tenni hogy az embert korlatozzák a jogaiban. A politikai elit nem akarja hogy a közember jol érezze magát.


Valamit tenni kell a vényköteles gyogyszerek ellen is. Pl az esemény utani tabbletta vény nelkül hozzaferhető legyen.


Az elitek elveszik a kisembertől a jogot a boldogsaghoz és az elet elvezetehez. Mert a boldogsag is kaszthoz kötött. Én nem akarok élni egy ilyen vilagban. Az eutanáziahoz valo jogot is meg kene adni. A cannabis a gyogyaszatban is hasznos lenne. A gyogyszeripar nem akarja a legalizalasat.


Az ember rabszolga amig nem férf hozzá a tudatmodositokhoz. Én nagyon szeretnem kiprobalni es lehetőleg törvenyes uton amihez szeretnek lepeseket tenni.


Minden embernek joga van a boldogsaghoz! Minden ember azt juttat a saját tulajdon szervezetébe amit akar.

Ne az allam rendelkezzen a saját testem felett.


Volna igény ilyen tüntetesre?



2023. jan. 14. 19:37
 141/178 A kérdező kommentje:

Angolt nagyjabol probálok, muszaly sajnos belőle erettsegiznem igyis ugyis. Úgy elvagyok vele nagyjabol habar beszelni a magyart is csak rebegve remegve beszélek. Legalabbis valmailyen nyelvvizsgat. Nemetet tanulok idéntől, de az annyira nem megy. Érthető hiszen csak fél éve tanulom.

Ausztraliaban angolul beszelnek

Amugy a szüleim nem értekelik hogy ma diétáztam es visszafogtam az evest

Ma eldöntöttem hogy 6 utan nem eszek es be is tartottam majd üvöltöttek hogy anyam ezet főzi a sok mindent mkst ki kell öntse meg ilyenek ugyhogy egyem meg. Napközben meg apam kritizalta hogy dietaztam es egy teljes oran at nem ettem. Ha az ember egesz délelőtt visszafogja az evést, este viszont bezabál akkor semmi értelme nem volt a délelőtti önsanyargatásnak? Én sajnos csak gyógyszerrel is nehezen tudok elaludni, éhesen pedig maga az öngyilkosság lenne.

2023. febr. 9. 20:37
 142/178 A kérdező kommentje:

Látjátok egy átlag tinilámnyal ez is megtörténik raadasul nagyon szep is volt es pasija is volt es 14 éves

[link]

2023. febr. 10. 18:18
 143/178 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem használna semmi drogot akkor nem történik ez.... Te mennyi vagy? 17-18? Az ember azt hinné ennyi idő alatt több esze lesz valakinek mitn egy 14 évesnek, bár hozzá kell tenni szerencsére a 14 évesek nagy részének is van több esze annál mint a kérdésesnek.
2023. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/178 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Inkább Kanadába érdemes menni :)

2023. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/178 A kérdező kommentje:

Ilyeneket csinál az alkohol

Ha 0.001 gramm marihuána lett volna nala akkor bezzeg a rendőrseg egyből felfigyelt volna

[link]

2023. febr. 13. 20:14
 146/178 anonim ***** válasza:
100%
Látom, Detti kipihente a cifraf*sást, és újra kezdi a kattant hülyeségeit.
2023. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/178 A kérdező kommentje:
Nem pihentem ki. Most is szédülök és hányingerem van. Amugy a legtöbb hires szexi szinesznő is mind drogozott.
2023. febr. 13. 21:03
 148/178 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezdi. :D Hihetetlen. :D
2023. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/178 anonim ***** válasza:
100%
Neked tényleg a pszichiátrián lenne a helyed, mondjuk a következő 50 évre.
2023. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/178 anonim ***** válasza:
100%
Csak folytatja, amugy valszeg sima troll, egyszerűen nem létezik, hogy legyen ennyire ..... valaki.
2023. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!