Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennelennétek egy tüntetésben...

Bennelennétek egy tüntetésben a parlament előtt higy decriminalizálják a marihuanát és legalizálják a (könnyű) drogokat?

Figyelt kérdés

Emberi jog. Mindenki azt csinal a testevel amit akar. Akkor az alkohol miert nincs betiltva ha a drog igen?

Csak akkor tud egy ember drogozni ha szerencsés barati tarsasaga van vagy a prostitucióhoz, alvilaghoz fordul

Azert szeretnem legalizalni hogy ne a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan barati tarsasagba kerüljön.

Ne a szerencsén muljon egy emberi jog.


Egyebkent a témához kapcsolodoan be kéne szüntetni a trafikok államositasat. Mindenki arulhasson a sajat kocsmajában cigit. Vagy akar drogot is.

Mint hollandiaban. Ez egy hatalmas harc lenne az elitek ellen akik mindent meg akarnak tenni hogy az embert korlatozzák a jogaiban. A politikai elit nem akarja hogy a közember jol érezze magát.


Valamit tenni kell a vényköteles gyogyszerek ellen is. Pl az esemény utani tabbletta vény nelkül hozzaferhető legyen.


Az elitek elveszik a kisembertől a jogot a boldogsaghoz és az elet elvezetehez. Mert a boldogsag is kaszthoz kötött. Én nem akarok élni egy ilyen vilagban. Az eutanáziahoz valo jogot is meg kene adni. A cannabis a gyogyaszatban is hasznos lenne. A gyogyszeripar nem akarja a legalizalasat.


Az ember rabszolga amig nem férf hozzá a tudatmodositokhoz. Én nagyon szeretnem kiprobalni es lehetőleg törvenyes uton amihez szeretnek lepeseket tenni.


Minden embernek joga van a boldogsaghoz! Minden ember azt juttat a saját tulajdon szervezetébe amit akar.

Ne az allam rendelkezzen a saját testem felett.


Volna igény ilyen tüntetesre?



2023. jan. 14. 19:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/178 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok troll. Teljesen komolyan gondolom. Nem tudom bebizonyitani de igy van. És amugy nem helyesek az erveim? Mindenki azt juttat a saját testébe amit akar.
2023. jan. 15. 21:23
 32/178 anonim ***** válasza:
76%
Míg nem szólnának arról a hírek hogy bedrogozott emberek tombolnak, vagy épp csak buszmegállókban utcán a házfalnak dőlve létezik zombiként rosszabb esetben össze... magát, úszva a dolgokban gusztustalanul és ha kórházba kerülnek nem a más emberek adójából kezelnék őket, addig nem volt semmit gond. De míg ez a helyzet addig van.
2023. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/178 anonim ***** válasza:
57%

Nézz utána a dolgoknak 32.

A legálisan elterjedő zombidrogok pont azért vannak itt mert az igazi füvet tűzzel vassal üldözték.


https://www.youtube.com/watch?v=ymESJ7BhUE8

2023. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/178 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálok hogy sikerült értelmezni a videót, és mellé még totál mellé is lőni.

Tiltják be szépen azokat is sorban ugyanúgy, szóval ez angyon de nagyon mellélútt megközelítés, hogy jajj nem legális a fű ezért van más drog.

2023. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/178 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Tiltják már több mint 10 éve. Ergó amíg nem legalizálják a füvet (legális otthoni termesztésre) addig ez a jelenség fog folytatódni...
2023. jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/178 anonim ***** válasza:
100%
Azokat tiltjak amiket ujkent hoznak be szépen sorban, jogi kiskapu hallott rola sok ember, de tiltjak is be öket sorban.
2023. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/178 anonim ***** válasza:
31%
De azért szívjuk ezeket a dizájner 💩okat - mert könnyebb, olcsóbb, kockázatmentesebb ezeket használni. Ha lenne fű akkor azt használnánk, és kevesebb bajt okoznánk magunknak is, és a társadalomnak is. Ne mind1 látom te nem érted...
2023. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/178 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, de az még véletlen sem opció, hogy egyiket se szívja az ember.... csak nem függők? Na ennyit a kockázatmentességről.


Bár már alapból egy elhibázott dolog mikor valaki a drogozás jogosságát akarja megmagyarázni.

2023. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/178 A kérdező kommentje:

De engem az zavar hogy csak a szerencsés baráti körrel rendelkezőknek van lehetősege hozzá. Ahhoz hog- az ember ilyrn barati társasagba kerüljön 0.000001%

Az ember jogat a boldogsaghoz ne a barati társasaga alapján adjuk meg.

Arra is pl nem sok esély van hogy valakit beginazzanak hacsak nem néz ki úgy mint Kelemen Anna. A csúnyácskabb lányoknak esélye sincs droghoz jutni nem is beszélve a ferfiakrol.

Ha legalizálnánk az öngyilkossagok száma is visszaesne. Mert az emberek boldogsághoz jutnanak. Igy is nyomkrúsagos az ország. Még a himnuszunk is kesergő.

2023. jan. 16. 10:22
 40/178 anonim ***** válasza:
77%

"Ahhoz hog- az ember ilyrn barati társasagba kerüljön 0.000001%"

Meg ahogy azt Móricka elképzeli. Legalább minden harmadik 18 évesnek már volt dolga valamilyen illegális droggal, ez neked mióta 0,000001%? Ma kábé az nem fér hozzá könnyűdrogokhoz, aki nem akar.

2023. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!