Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennelennétek egy tüntetésben...

Bennelennétek egy tüntetésben a parlament előtt higy decriminalizálják a marihuanát és legalizálják a (könnyű) drogokat?

Figyelt kérdés

Emberi jog. Mindenki azt csinal a testevel amit akar. Akkor az alkohol miert nincs betiltva ha a drog igen?

Csak akkor tud egy ember drogozni ha szerencsés barati tarsasaga van vagy a prostitucióhoz, alvilaghoz fordul

Azert szeretnem legalizalni hogy ne a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan barati tarsasagba kerüljön.

Ne a szerencsén muljon egy emberi jog.


Egyebkent a témához kapcsolodoan be kéne szüntetni a trafikok államositasat. Mindenki arulhasson a sajat kocsmajában cigit. Vagy akar drogot is.

Mint hollandiaban. Ez egy hatalmas harc lenne az elitek ellen akik mindent meg akarnak tenni hogy az embert korlatozzák a jogaiban. A politikai elit nem akarja hogy a közember jol érezze magát.


Valamit tenni kell a vényköteles gyogyszerek ellen is. Pl az esemény utani tabbletta vény nelkül hozzaferhető legyen.


Az elitek elveszik a kisembertől a jogot a boldogsaghoz és az elet elvezetehez. Mert a boldogsag is kaszthoz kötött. Én nem akarok élni egy ilyen vilagban. Az eutanáziahoz valo jogot is meg kene adni. A cannabis a gyogyaszatban is hasznos lenne. A gyogyszeripar nem akarja a legalizalasat.


Az ember rabszolga amig nem férf hozzá a tudatmodositokhoz. Én nagyon szeretnem kiprobalni es lehetőleg törvenyes uton amihez szeretnek lepeseket tenni.


Minden embernek joga van a boldogsaghoz! Minden ember azt juttat a saját tulajdon szervezetébe amit akar.

Ne az allam rendelkezzen a saját testem felett.


Volna igény ilyen tüntetesre?



2023. jan. 14. 19:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/178 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiában teljesen más a beállítottság. Illetve nyugaton. Ott a félénk, visszahúzó emberek felé is nyitnak és nagyon toleránsak.

Egyébként én nem csodálkozom azon hogy Detti azokkal akar barátkozni akik leszarják és bántják őt. Az apját is bálványozza. Ha valaki otthon a azoktól akiktől a szeretetet kéne kapnia agressziót és nyomorúságot kap akkor később az lesz a szeretetnyelve. Azok a nők akik bántalmazó vagy érzelmileg elhanyagoló apjuk volt, azok akarva akaratlanul is sokszor ugyanolyan embereket keresnek tudatalatt mint az apjuk. Nem tudom mi a neve de valami ilyesmi effektus mint az apakomplexus.

2023. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/178 anonim ***** válasza:
100%

#71: Nem akarom kibeszélni a háta mögött, de barátnőm sem kapott otthon soha szeretetet, bántalmazásban, megaláztatásban viszont annál több része volt. De egyszer sem hallottam tőle, hogy bálványozná azokat, akik ártottak neki. A párkapcsolataiban sem volt soha olyan, aki elnyomó, bántalmazó lett volna. Esélye sem lenne nála egy ilyennek. Sem barátilag, sem párkapcsolatilag.

Persze, tudom, hogy az emberben ösztönösen van egy minta, amit otthonról hoz, meg Ödipusz-komplexus, meg hogy tudat alatt gyakran az ellenkező nemű szülőre hasonlító partnert keresünk... de ez azért nem szentírás. Főleg akkor nem, ha az emberben van egy kis tudatosság, és érzelmi érettség.

2023. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/178 A kérdező kommentje:
Ezt ti nem értitek. A drogos bulizós menők az osztalyban egyaltalan nem beszelnek velem, amiota ott vagyok. A nevemet sem nagyon tudják. Pedig minden álmom hogy egy ilyen tarsaság megbecsült tagja legyek és velük menjek. De ők tenyleg nem baratkoznak velem, azt sem tudjak hogy az osztályban vagyok. Azok akik meg nem drogoznak és visszafogottabbak azok pont pár napja mondták a szemembe hogy soha többé nem akarnak velem baratkozni és keressek másokat. Szóval most egyedül vagyok az osztályban.
2023. jan. 25. 18:22
 74/178 anonim ***** válasza:
100%
Marilizáljuk a legahuánát!
2023. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/178 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt ti nem értitek."

De.

Mi értünk mindent. Te vagy az, aki semmit nem hajlandó megérteni, csak pörögsz ugyanazon a baromságon, mint valami beakadt lemez.

2023. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/178 anonim ***** válasza:
100%
Na ki mire tippel fullba nyomja a trollt vagy remek példa arra hogy mire képes a függőség az ember elméjével?
2023. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/178 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.

Ilyen, amikor egy alkoholista, nem túl okos, de annál fickósabb apa egy hasonlóan jó génállományú, életképtelen anyával csinál gyereket.

Jó példa arra, hogy miért nem jó, hogy a gyereknevelés akármilyen primitív bunkónak alanyi joga.

2023. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/178 A kérdező kommentje:

#76 Milyen függőség?! Én nem drogozom pedig életem álma! Nem halhatok meg úgy hogy nem próbáltam ki. Olyan forradalmat csinálnék mint a francia forradalom hogy kiraaknam a melleimet. Csak most nagyon striásak meg erezetesek az elhizastól. (Ezt inkabb hadjuk mert nem akarom magam ujabb céltablanak hasznalni)

Miért gondolod hogy függő vagyok? Az csak egy álom hogy én drogozhassak. De soha eletemben nem lesz rá lehetősegem. Egyebként a drogosok altalaban tarsas emberek es extrovertalt embernek lenni népszerűség es erény.

Avval viszont a kormány és a jogalkotás nem tud mit kezdeni hogy sok embernek nincsenek baratai. Arra nem lehet törvényt hozni. Habar ha nagyjabol ugyanolyan vagyoni helyzetü gyerekek jarnanak egy osztalyba akkor nem irigykednenek egymasra.

2023. jan. 25. 22:27
 79/178 anonim ***** válasza:
75%
Ez van, amikor anya és apa testvérek...
2023. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/178 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ha te hozzafogsz fuvezni, akkor tuti hogy nem fogsz lefogyni. Egyreszt mert nem akarsz majd mozogni, masreszt mert minden kornyezetedben fellelheto ehetot felzabalsz majd. Akkora leszel mint egy vizilo.
2023. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!