Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennelennétek egy tüntetésben...

Bennelennétek egy tüntetésben a parlament előtt higy decriminalizálják a marihuanát és legalizálják a (könnyű) drogokat?

Figyelt kérdés

Emberi jog. Mindenki azt csinal a testevel amit akar. Akkor az alkohol miert nincs betiltva ha a drog igen?

Csak akkor tud egy ember drogozni ha szerencsés barati tarsasaga van vagy a prostitucióhoz, alvilaghoz fordul

Azert szeretnem legalizalni hogy ne a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan barati tarsasagba kerüljön.

Ne a szerencsén muljon egy emberi jog.


Egyebkent a témához kapcsolodoan be kéne szüntetni a trafikok államositasat. Mindenki arulhasson a sajat kocsmajában cigit. Vagy akar drogot is.

Mint hollandiaban. Ez egy hatalmas harc lenne az elitek ellen akik mindent meg akarnak tenni hogy az embert korlatozzák a jogaiban. A politikai elit nem akarja hogy a közember jol érezze magát.


Valamit tenni kell a vényköteles gyogyszerek ellen is. Pl az esemény utani tabbletta vény nelkül hozzaferhető legyen.


Az elitek elveszik a kisembertől a jogot a boldogsaghoz és az elet elvezetehez. Mert a boldogsag is kaszthoz kötött. Én nem akarok élni egy ilyen vilagban. Az eutanáziahoz valo jogot is meg kene adni. A cannabis a gyogyaszatban is hasznos lenne. A gyogyszeripar nem akarja a legalizalasat.


Az ember rabszolga amig nem férf hozzá a tudatmodositokhoz. Én nagyon szeretnem kiprobalni es lehetőleg törvenyes uton amihez szeretnek lepeseket tenni.


Minden embernek joga van a boldogsaghoz! Minden ember azt juttat a saját tulajdon szervezetébe amit akar.

Ne az allam rendelkezzen a saját testem felett.


Volna igény ilyen tüntetesre?



2023. jan. 14. 19:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/178 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek, akkor gondolkozz is, mielőtt mindenféle hülyeséget leírsz!
2023. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/178 anonim ***** válasza:
14%
Én egyetértek a kérdezővel :)
2023. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/178 anonim válasza:
100%

Aki akarja megszerzi

És nem nem szar minőségű magyarba se

2023. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/178 A kérdező kommentje:

De én akarom es megse tudom megszerezni! Nem eleg az akarat erőm? Hol rontom el!? Ezert hiszik azt hogy nincs elég akarat erőm! 😭😭😭😭😭

17 éves lany vagyok es tele vagyok akaraterővel

2023. jan. 18. 21:19
 55/178 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te tele akaraterővel! Te az vagy, aki még soha semmiért semmit nem tett a hisztizésen kívül.
2023. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/178 A kérdező kommentje:
De én akarom!ha majd lesz akarat erőm hozzájutok a boldogsag forrásahoz? Ha ti lennetek olyan helyzetben mint en ti se jutnatok hozza meg az alkoholhoz se mert gyógyszerre nem lehet
2023. jan. 18. 21:47
 57/178 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitartóan akarod akkor biztosan hozzá jutsz. Én ugyanígy voltam LSD bélyeggel. 5 évig kerestem-kutattam végül találtam valakit akitől tudtam venni. Szóval ez csak idő és kitartás kérdése...
2023. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/178 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzá kell tenni hogy a ma kapható füvek nagyrészt le vannak fújva dizájner drogokkal. A gyengébbeket így erősítik, vagy olyan is van hogy cdb-s kendert fújnak le (így nem csak a fű az ami hat hanem a szintetika). Aki tehát feketén ilyet vesz az kb zsákba macskát vesz. Ez a helyzet itt Magyarországon. Tehát kérdező ha pl füvet próbálgatsz az kicsit kockázatos. Ettől függetlenül megértem a nézőpontod :)
2023. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/178 A kérdező kommentje:

Ha lefujják azzal nincs baj csak jobb

Ertem en hlgy egy átlag tini tud szerezni de mihez kezdjen egy mentalisan beteg, gyógyszereket szedő, félénk, magányos, csúnya tinilány aki még részeg sem volt és még egy fiú kezét se fogta meg?

Politikusnak sem mehetek mert esti tagozatos gimi

Semmit nem erhetek el a törekveseimből

Ha legalabb baratim lennének akkor legalabb buliba hivnanak. Még ktt sem voltam soha. Egyébként egy 60 kilós kocat senki nem ginazna be, max ha elkábitva a vágóhídra viszik.

2023. jan. 19. 10:03
 60/178 anonim ***** válasza:
100%

"mihez kezdjen egy mentalisan beteg, gyógyszereket szedő, félénk, magányos, csúnya tinilány"

Menjen el pszichológushoz ahelyett, hogy baromságokon rugózik.

2023. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!