Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennelennétek egy tüntetésben...

Bennelennétek egy tüntetésben a parlament előtt higy decriminalizálják a marihuanát és legalizálják a (könnyű) drogokat?

Figyelt kérdés

Emberi jog. Mindenki azt csinal a testevel amit akar. Akkor az alkohol miert nincs betiltva ha a drog igen?

Csak akkor tud egy ember drogozni ha szerencsés barati tarsasaga van vagy a prostitucióhoz, alvilaghoz fordul

Azert szeretnem legalizalni hogy ne a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy az ember olyan barati tarsasagba kerüljön.

Ne a szerencsén muljon egy emberi jog.


Egyebkent a témához kapcsolodoan be kéne szüntetni a trafikok államositasat. Mindenki arulhasson a sajat kocsmajában cigit. Vagy akar drogot is.

Mint hollandiaban. Ez egy hatalmas harc lenne az elitek ellen akik mindent meg akarnak tenni hogy az embert korlatozzák a jogaiban. A politikai elit nem akarja hogy a közember jol érezze magát.


Valamit tenni kell a vényköteles gyogyszerek ellen is. Pl az esemény utani tabbletta vény nelkül hozzaferhető legyen.


Az elitek elveszik a kisembertől a jogot a boldogsaghoz és az elet elvezetehez. Mert a boldogsag is kaszthoz kötött. Én nem akarok élni egy ilyen vilagban. Az eutanáziahoz valo jogot is meg kene adni. A cannabis a gyogyaszatban is hasznos lenne. A gyogyszeripar nem akarja a legalizalasat.


Az ember rabszolga amig nem férf hozzá a tudatmodositokhoz. Én nagyon szeretnem kiprobalni es lehetőleg törvenyes uton amihez szeretnek lepeseket tenni.


Minden embernek joga van a boldogsaghoz! Minden ember azt juttat a saját tulajdon szervezetébe amit akar.

Ne az allam rendelkezzen a saját testem felett.


Volna igény ilyen tüntetesre?



2023. jan. 14. 19:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/178 A kérdező kommentje:
Itt írjatok hogy aki akar az beszerzi de akinek senki baratja nincs az hogy szerezze be? Miert feltetelezi kazt hogy minden fiatalnak vannak baratai? En azt szeretnem hogy ne csak a bünözőknek es ciganyoknak legyen joga a boldogsaghoz. A baratsaghoz is kvótákat tennek ha egy közössegben egy embernek nincsenek baratai akkor legyen vele a közösség köteles baratkozni. Ha valaki felénk es nincsenek baratai akkor semmi esélye buliba menni. Egy 60 kilós erezetes kélereslabu félenk kitaszitott lanyt pedig be sem ginaznanak. Pont a kirekesztett embereknek van szüksege alkoholra, drogra, bulira de pont hogy ezek megszerzesehez baratok kellenek. Na ezt kell megszüntetni. Mert így csak meg mellyebbre süllyednek a felénk, baratok nelküli eberek a kirekesutettsegtudatban.
2023. jan. 24. 14:42
 62/178 anonim ***** válasza:
75%
Menj már a hülyeségeiddel...
2023. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/178 anonim ***** válasza:
75%
Vagy troll vagy simán remek példa arra, hogy többek között miért sem kell drogokhoz jutni az embereknek.
2023. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/178 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Szerintetek ninca olyan tizeneves lany akinek sem drogos, sem átlagos baratai nincsnek? De ugy egyaltalan. És igen, ennyi évesen is szed már valaki amtidepresszánst. Én mivel vagyok alacsonyabb rendő és mivel érdemlek keveaebbet egy holland lánynál? Ugyanolyan emberböl vagyok akit megillet a jog. Biztos ott is vannak félénk, szorongó, kirekesztett fiatal lányok. Akik baratok nelkül is hozzajuthatnak a boldogsaghoz. Pont a kirekesztett embereknek van szüksrge drogra, alkoholra es ezeket pont hogy barati tarsasaghoz kötik. Pont ezaz. Egy ördögi kör.
2023. jan. 24. 21:23
 65/178 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok troll."

Pedig jobban csinálod, mint a legprofibb trollok.


"Szerintetek ninca olyan tizeneves lany akinek sem drogos, sem átlagos baratai nincsnek?"

De, vannak. Sok félénk, introvertált, vagy simán csak különc lány van. Csak a 99%-uk nem itt kesereg, hogy milyen rossz, mert nem drogozhat, hanem elfoglalják magukat. Mondjuk tanulással, olvasással, filmnézéssel, írással, rajzolással, vagy akármilyen hobbival. És lepődj meg: sokan pont az ilyen hobbiknak köszönhetően tesznek szert barátokra. Nem primitív, lecsúszott, drogos, meg retekr1banc "barátokra", hanem valódiakra. Olyanokra, akikkel kölcsönösen megértik egymást, és fontosak egymás számára.

Hadd meséljek!

Ismerek egy lányt - illetve most már felnőtt nőt -, akinek sokáig egy barátja sem volt. Sem általános iskolában, sem középiskolában. Viszont a lány nagyon jól rajzolt és festett, érdekelte a költészet, illetve az anime, meg a japán kultúra. Interneten megismerkedett pár hasonló animekedvelő lánnyal, nem sokkal később találkoztak is, sőt, az egyikről kiderült, hogy ugyanabba az iskolába jár. Ők végül legjobb barátnők lettek. Emellett a verseit megmutatta az irodalomtanárának, aki elkezdett foglalkozni vele, meg emellett interneten is közzétette azokat. Mivel az animéket is szerette, meg a festést-rajzolást is, ezért megismerkedett a cosplayer szubkultúrával is. Most egész komoly szinten űzi, versenyeken is több kiemelkedő eredményt ért el, és jelenleg divattervezőnek tanul.

Tudod, így is lehet csinálni. Pedig egy félénk, szerény lány volt, aki még megszólalni is alig mert.


"És igen, ennyi évesen is szed már valaki amtidepresszánst."

Ez van. Az egészségünket nem mindig tudjuk befolyásolni. Csak míg más azon van, hogy meggyógyuljon, te azon munkálkodsz, hogy hogy hazudhatsz a pszichológusodnak, meg az orvosaidnak. Ez ahhoz vezet, hogy nem fogod megkapni a megfelelő kezelést, és míg mások kigyógyulnak a depresszióból, meg egyebekből, addig te folyamatosan csak le fogsz csúszni.


"Ugyanolyan emberböl vagyok akit megillet a jog."

Te bele vagy bolondulva a "jogaidba". Aztán meg egekig magasztalod az apádat, aki földbe tiporja a legalapvetőbb jogaidat is. Akkor most hogy is van ez? Az a baj, hogy neked a "jog" csak a narkót, meg a k**válkodást jelenti. Azt például tudod, hogy jogod van tanulni? És azt is tudod, hogy más embereknek is megvan a joguk arra, hogy eldöntsék, kivel állnak szóba, meg kivel nem? Tudod, jogod nem csak neked van, hanem másoknak is. Érdekes, hogy olyankor már nem vagy olyan fene nagy jogvédő.


"Biztos ott is vannak félénk, szorongó, kirekesztett fiatal lányok."

Persze, hogy vannak.


"Akik baratok nelkül is hozzajuthatnak a boldogsaghoz."

Attól, mert valaki introvertált, még lehet boldog.


"Pont a kirekesztett embereknek van szüksrge drogra, alkoholra"

Pont, hogy nem.


"es ezeket pont hogy barati tarsasaghoz kötik."

És pont, hogy nem.


Az a baj veled Dettolka, hogy te bele vagy hülyülve ebbe a beteg drogos ideológiába. És természetesen krva mód torzítva látod a világot. Teljesen elveszítetted a kapcsolatot a valósággal, lövésed nincs, hogy a világban mi hogy működik, és mindenbe a drogot akarod belemagyarázni.

Tudod, hogy mi lesz a kirekesztett emberrel, ha elkezd drogozni, meg piálni? Még kirekesztettebb lesz. Sőt, emellett még azt a lehetőséget is elveszíti, hogy a jövőben elérjen valamit. Szerinted hány alkoholista narkósból lett sikeres, és boldog ember? Nézz csak körbe! De már vagy tízszer leírtuk: szerinted az alkoholista apád, akit az anyja itat, és minden vasárnap mattrészeg, ő vitte többre, vagy a testvére? Na, ugye. A drogosoknak csak egy kis része fog normális életet élni. Az a kis része, amelyik felismeri, hogy nem jó dolog drogozni, és abba tudja hagyni. A többségnek ez nem sikerül. Belőlük lesznek azok, akik semmit nem fognak elérni, nem lesz normális munkájuk, normális bevételük, és sokukból hajléktalan lesz. Aztán vagy egy keményebb télen megfagynak, vagy túladagolásba belehalnak. Komolyan ez neked az életcél? Ha igen, akkor most azonnal be kéne vonulnod a pszichiátriára.

Szóval tudod... lehetsz nyugodtan drogos. Bár amilyen életképtelen vagy, te csak akkor jutnál droghoz, ha házhoz szállítanák neked. :D Mondjuk nem is baj. Vagy lehetnél egy értelmes, és értékes életet élő nő, aki netán még sikeres is a szakmájában, vagy valamilyen egyéb téren. A döntés rajtad áll.


Hadd meséljek! Bár sejtem, ebből sem fogsz semmit felfogni, annyira bele vagy hülyülve a drogos tévképzeteidbe. De azért teszek egy próbát.

Ismertem egy embert a szomszéd utcában. Tizenéves kora óta alkoholista volt. Persze, menőnek gondolta magát, bulizás, pia, csajozás... még megházasodnia is sikerült. Aztán pár évre rá már meg is romlott a házasságuk, pont azért, mert az élet nem felefőtlen vedelésből áll. Valahonnan pénzt is kellett szerezni. Neki soha nem volt hosszabb ideig munkahelye, mindenhonnan kiírúgták az alkoholizmusa miatt. A felesége betegre dolgozta magát, hogy meg tudjanak élni. Pár év múlva el is váltak. A lakásban nem tudtak megegyezni, így hosszas bírósági folyamat következett. A nő visszaköltözött a szüleihez, majd idővel talált egy normális férjet magának. A férfi meg? Éldegélt tovább a lakásban, bevétele csak nagy ritkán volt, ha volt is, akkor egyből elitta. A végén hajléktalanszállóra menekült, mert télen tüzelőre sem volt pénze. Aztán... hamarosan meghalt egy kezeletlen tüdőgyulladásban.

Az egyik évfolyamtársam pedig drogos lett. Ő sem él már.

Egyik távoli rokonom is sajnos a drogokhoz nyúlt. Ő ugyan még él, de olyan 30 éves kora körül egyszer túladagolta az anyagot. Túlélte, de maradandó károsodásokat szenvedett. Most önellátásra alkalmatlan. Nincs ágyhoz kötve, de fogyatékos lett, dolgozni nem tud, a barátnője otthagyta, és valószínűleg soha nem lesz normális élete. Élete végéig gondozásra szorul.

Meg sajnos jópár alkoholistát ismerek. Más a negyvenes éveiben van a csúcson. Ők abban a korban már elbutultak, leépültek.

Tényleg ilyen sorsot akarsz? Hajléktalanszállón megrohadni, vagy éveket tölteni a pszichiátrián? Ha igen, akkor tessék! Még egy év, és legálisan vehetsz alkoholt. Amennyit csak akarsz. Ha te azt akarod, hogy 30 éves korodra már egy nyomrék félnótás akarsz lenni, akit aztán végképp minden értelmes pasi 10 méterről elkerül, akkor tedd. Vagy ha van egy kis gógyid, akkor választhatsz egy normális, értékes, boldog életet.

2023. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/178 A kérdező kommentje:

De te is sok olyan embert ismersz aki drogozott vagy tini korában drogozott.

Nekem az a bajom hogy mással nem tudok beszélgetni az osztályban mert az összes drogozik es piál. Akik nem azok pedig most mondtak a szemembe hogy soha többé nem akarnak velem barátkozni. De azok a menő drogos osztálytarsaim meg egy köszönesre sem meltetnak, hozzám sem szoltak amiota csak ott vagyok. Úgy elmennék velük en is de meg hozzám se szoltak soha. Sőt szerintem ők is gyülölnek engem. Ha valakivell barazkozni akarok akkor csak velük tudok mivel ők vannak az osztályomban. Akik nem drogoznak azok ugye most mondtak meg hogy nsm akarnak velem baratkozni. Ugyhogy egyedül maradtam. Egyebkent sokan a Mátrix sulibol jöttek at az osztalyomba. Nem értitek hogy nincs valasztasom mert a nem drogosok kidobtak maguk közül, a menôbulis drogos röbbseg az osztalyban pedig a nevemet nem tudja, hozzám se szól.

Egyebeknt a fű egeszsegesebb az alkoholnál.

2023. jan. 25. 11:10
 67/178 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mit össze nem tudsz kínlódni, nyűglődni, hisztizni... Már most sajnálom a leendő jövőbenidet, ezt a hisztit elviselni majd egy életen keresztül.
2023. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/178 A kérdező kommentje:
De ti mit tennetek ha a normalisabbak a szemedbe mondanak hogy soha többe nem akarnak veled baratkozni a többi ember meg menő bulis drogos akik szóba sem allnak veled?
2023. jan. 25. 12:45
 69/178 anonim ***** válasza:
100%

"De te is sok olyan embert ismersz aki drogozott vagy tini korában drogozott."

Persze.

Elmúltam már 30. Jártam általános iskolába, középiskolába, főiskolára (kettőre is), három OKJ-tanfolyamra, nyelvtanfolyamokra... elég sok embert ismertem már meg ebből adódóan, és mivel iskolában vagyok technikai dolgozó, ezért - még ha csak látásból is - rengeteg embert ismerek. Több ezret. Szükségszerű, hogy a több ezerből csak-csak akad egy-két deviáns.

Csak tudod, - számoljuk kerekítve - az ötezer emberből, akiket ismerek, nagyjából 10-15-ről tudom, hogy drogozik, vagy valamikor drogozott. Lehet, hogy többen vannak, akik életükben egyszer kipróbálták, de a lényegen nem változtat: akiket valamilyen szinten ismerek, azoknak kevesebb, mint egy százaléka drogozik vagy drogozott. A maradék 99% nem. Az alkoholizmus már nagyobb probléma, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy ne találnék olyat, aki nem piál.

De igazából mindegy, mit mondok. Te úgyis csak mantrázni fogod azokat a rögeszméidet, amiket a fejedbe vettél.


"Nekem az a bajom hogy mással nem tudok beszélgetni az osztályban"

Akkor mondtam már: nem kötelező az osztálytársakkal beszélni.

Egyébként sokat elmond rólad, hogy egész eddig nem rágódtál azon, hogy az osztálytársaiddal beszélj. Ameddig normális osztályba jártál, nagyrészt normális tanulókkal egy osztályban, addig fel sem merült, hogy másokkal haverkodj. Most, hogy egy csöves osztályba kerültél, egyből azon rugózol, hogy te bármi áron barátkozni akarsz velük. Fordítva kellett volna.


"De azok a menő drogos osztálytarsaim"

Azok aztán rohadt menők. :D


"Úgy elmennék velük en is [...] Sőt szerintem ők is gyülölnek engem."

Látod, ez veled a baj. Nem kell nyalizni azoknak, akik utálnak. Szerinted mást mindenki szeret? A frászfenét.


"Ha valakivell barazkozni akarok akkor csak velük tudok"

Csodálkoztam volna, ha a hülyeségeken kívül bármit is megértesz, de azért ismételten leírom: a világ nem egyetlenegy osztályból áll. Nem csak osztályon belül szabad barátkozni.


"Egyebeknt a fű egeszsegesebb az alkoholnál."

A gyümölcslé meg egészségesebb a fűnél. Azt mégsem hangoztatod.

2023. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/178 anonim ***** válasza:
100%

"De ti mit tennetek ha a normalisabbak a szemedbe mondanak hogy soha többe nem akarnak veled baratkozni"

Akkor keresnék még normálisabbakat.

De tényleg már kezd szánalmas lenni a vergődésed.

2023. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!