Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint a finnugor...

Akik szerint a finnugor elmélet Habsburg-politikai összeesküvés része, azok miért gondolják így?

Figyelt kérdés
És miért nem tudnak soha megcáfolhatatlan bizonyítékot mutatni egyik más alternatív elméletre sem? Jelzem, hogy itt csak a nyelvről van szó, genetikáról nem!
2011. júl. 24. 17:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
100%

Dantes

Jaj, jaj, jaj... Úgy látom, olvasni sem tudsz... :-D

(De ha mégis, akkor olvasd el a 18:27-es bejegyzésemet.)


Na de bocs, nem akarlak tovább bosszantani, természetesen nem tudok vitába szállni az általad felsoroltakkal, sőt, megmondom őszintén - nagy részét nem is igazán értem...


Kérdező

Igen. Talán tényleg a szakmámból fakad. Alaptermészetem, hogy mindenre visszakérdezek, és mindenütt a "de mi van ha mégis?" effektus jár az eszemben. Tudod én olyan védelmi rendszereket fejlesztek, amelyeknek az a célja, hogy más NE TUDJA feltörni azokat. Bocs, de ehhez ez a szemléletmód kell.


----------------


Igen, tudom, hogy ez egy határ után már idegesítő tud lenni. Ha bármelyikteket felbosszantottam a kötözködésemmel, elnézést kérek érte - nem az volt a szándékom.


Viszont köszönöm mindkettőtöknek a türelmét, bármennyire hihetetlen én még sokat tanultam is ebből a vitából, a hozzászólásaitokból. :-)


Pedro

2011. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 A kérdező kommentje:
Szívesen :D
2011. júl. 27. 19:08
 83/86 anonim ***** válasza:
100%

Dantes


Külön köszönöm az utolsó összefoglalódat, eddig még SEHOL nem találtam ezeket a jellemzőket ilyen összefogottan és röviden felsorolva! :-)


Pedro

2011. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
33%

Én is csak azt kérdezem: akkor minek vitázol?


Egyébként sokszor volt már ebben részem, töviről-hegyire ismerem a kételkedők, meg más elmélet hívők kérdéseit, érveit. Mindig ugyanaz a lemez.


De soha senki semmilyen konkrét dolgot nem tud leírni.


Nem véletlenül írtam le az előbb mindezt. Komolyan mondom, továbbra is várom, bárkitől ha tud valamit mondani, hát gyerünk.


Tudod, kételkedni akkor érdemes ha esetleg némi fogalmad is van az adott témáról, és esetleg van is valami konkrét elképzelésed.


Én például nem értek a fizikához. De nem is állok oda, és kezdem el mondani, hogy de az lehet nem is úgy van, igaz nem értek hozzá, de azért szerintem akkor se úgy van az.


Ugyanezt a hozzáállást, elvárnám a történelemmel (és nyelvészettel meg más hasonló tudományokkal) szemben is.


Nem azt mondom, hogy nem lehet kételkedni. Lehet. De akkor, ha tudsz valami konkrétumot is. Ha értesz is hozzá, és nem csak totál amatőr szinten beleokoskodsz.


A többi, egészen elvadult alternatív-elmélet hívőkre ez hatványozottan igaz. Abszolút semmi tárgyi tudásuk, de okoskodni azt persze okoskodnak.


Lehet velem van a baj, de előbb némi tárgyi tudás, aztán lehet kételkedni meg okoskodni.

2011. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
9-es: királynak nem szokás hazudni? Most ez komoly? Az összes krónikában fel van javítva a király kinézete? vagy szerinted az összes uralkodó szálfatermetű volt, akinek azt írják? A királynak iyleneket általában a tanítómesterek írtak. Igenis hazudtak neki, delfinológiának hívják a franciák azt, hogy a tanítók átírták a szövegeket, cenzúrázták, mi való a delfinnek (így nevezték az uralkodót). Ami nem illet a nézeteikbe (pl. kereszténység), azt kivették.
2017. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
És mielőtt valaki félreérti: ezt nem a finnugor rokonság ellen írom, és elhiszem a rokonságot, csak válaszoltam.
2017. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!