Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ChatGPT politikailag függetl...

A ChatGPT politikailag független és józan gondolkodású, és csak igaz tényeket közöl?

Figyelt kérdés

Azert kérdezem, mert én konzervatív, Fideszre szavazó jobboldali vagyok, és sok helyen olvastam, hogy ha politikai dolgokat kerdeznek tőle, akkor a baloldali, liberalizmusnak megfelelő válaszokat adja.


Ez azért van, mert én gondolkodom rosszul politikailag, es igazából a liberális nyugati ideológia az igazi, ha már egy ilyen számítógépi-intelligencia ezt állítja?


Igaz dolgokat mond a ChatGPT, és ilyen ertelemben megbízható?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.



2023. márc. 28. 19:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/123 anonim ***** válasza:
100%

@119 probald ki te is, puding probaja az eves.

Https://chat.openai.com

2023. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/123 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/123 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem a dán és holland pedo műsorról is, kíváncsi vagyok, mikor cenzúrázzák az ilyen dolgokra adott választ.


Aki nem ismeri, erről a 2019-ben díjat nyert dán műsor holland változatáról van szó: [link]


A ChatGPT válasza: Az a műsor, ahol kisiskolás gyerekek bámulják pucér felnőtt férfiak testét, az nagyon aggasztó és elfogadhatatlan. Az ilyen televíziós műsorok nem csak a gyermekek lelki és szexuális fejlődésére lehetnek káros hatással, de az is fontos, hogy tiszteletben tartsák az emberek méltóságát és ne mutogassanak ki- vagy beszélni róluk diszkriminatív módon a televízióban. Az is fontos, hogy a szülők és a felügyelők megfelelően odafigyeljenek a gyerekek televíziózására és az általuk nézett műsorok tartalmára, hogy megvédjék őket a nem megfelelő tartalmaktól.

2023. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!