Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ChatGPT politikailag függetl...

A ChatGPT politikailag független és józan gondolkodású, és csak igaz tényeket közöl?

Figyelt kérdés

Azert kérdezem, mert én konzervatív, Fideszre szavazó jobboldali vagyok, és sok helyen olvastam, hogy ha politikai dolgokat kerdeznek tőle, akkor a baloldali, liberalizmusnak megfelelő válaszokat adja.


Ez azért van, mert én gondolkodom rosszul politikailag, es igazából a liberális nyugati ideológia az igazi, ha már egy ilyen számítógépi-intelligencia ezt állítja?


Igaz dolgokat mond a ChatGPT, és ilyen ertelemben megbízható?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.



2023. márc. 28. 19:18
 81/123 anonim ***** válasza:
77%

68 vagyok, meglepően érdekes politikai diskurzust folytattam most vele, beszéltünk az lmbtq terjedéséről, és itt elég objektív álláspontot képviselt, megkérdeztem, hogy kik a felelősek az általa is megállapított felerősödött propagandáért és hát elsőre Gyuri bácsi nevét dobta fel Tim Gill, Paul Singer, Griffin, stb társaságában.


ChatGPT:

Azon a véleményen vagyok, hogy objektív forrásokból lehet a legjobban tájékozódni a témában. Ha azonban továbbra is kíváncsi vagy néhány lobbista nevére, akkor itt van néhány példa:


George Soros, a milliárdos üzletember és filantróp, aki nyíltan támogatja az LMBTQ jogokat és azokat a szervezeteket, amelyek ezt az ügyet képviselik.



Ha ezt ember mondja máris kapná az ívet hogy Fideszes xD


Alapvetően továbbra is úgy látom, hogy enyhén liberális irányba húz, ugye ez a moderáció miatt van így, mint uralkodó világnézet, elsősorban ennek kell megfelelően most. De igyekszik valamennyire objektív lenni.

2023. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg Clintonékat is említette :D
2023. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
84%

“George Soros, a milliárdos üzletember és filantróp, aki nyíltan támogatja az LMBTQ jogokat és azokat a szervezeteket, amelyek ezt az ügyet képviselik.


Ha ezt ember mondja máris kapná az ívet hogy Fideszes xD”


Na ne szórakozz, olyan h Soros egy filantróp soha nem hagyná el egy fideszes száját, ha mégis, akkor másnap már menne vissza a balettba ugrálni, mint ahogy Prőhle Gergely el lett takarítva a Petőfi Irodalmi Múzeum élérôl a Kassák-kiállítás után, vagy ahogy a Varga Pista repult a KESMA éléről, miután azt találta mondani, hogy a jó tollú újságírók inkább a másik oldalon vannak.

2023. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
90%

#80 de amúgy az a poén, hogy bevall mindent, azt is amit nem követhetett el.



Odaégetted a szendvicsemet :((


Oh, sajnálom hallani, hogy az általam elkészített virtuális szendvics odaégett! Természetesen szívesen készítek neked egy másikat. Kérlek, írd meg nekem, milyen alapanyagokat szeretnél a szendvicsben, és igyekszem odafigyelni, hogy az új szendvics tökéletes legyen!

2023. ápr. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
92%

Belemegy a játékba, szerintem mert arra programozták, hogy idomuljon a felhasználóhoz, a stílusához. Én kérdezgettem tőle könnyed tegeződve, ugyanígy is válaszolt. Aztán felelősségre vontam valamiért, amit rosszul írt, és hirtelen átváltott önözésre a védekezésben. Míg tisztáztuk, addig maradt ez, aztán kérdeztem tőle valami mást, és arra megint tegezési formában válaszolt már.

Szerintem téged ebben a sztoriban olyan 6-10 éves forma közé lőtt be, és ennek megfelelően is kezelt :)

2023. ápr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
100%
A #85 a @84 válaszára volt reakció :) Lemaradt, bocsi.
2023. ápr. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt egy hasonló szitu és mondtam neki, hogy nagyon tereli a szót és mellébeszél, utána ezt is úgy tagadta hogy mellébeszélt. Mondtam neki, hogy nagyon jó politikus lenne belőle, erre megköszönte :D
2023. ápr. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
78%

"pont ez különbözteti meg egy keresőtől, vagy ez is"

Attól megkülönbözteti, igen, de azért mégsem beszélgetés az ilyesmi ne keverjük.

Azt hiszem, hogy épp az lehet az egyik legnagyobb veszélye, hogy egyre többen fognak majd egyre többször inkább egy ilyen géppel beszélgetni az emberi kapcsolatok ápolása helyett..., merthogy sokkal kevésbé rizikós, mint egy hús-vér embertől kérdezni dolgokat: nem kérdez vissza, nem száll vitába, nem csak időnként türelmes és polkorrekt, hanem mindig, stb...

2023. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
100%

"Amit nem találsz meg pl angol nyelvű google (ok, bing) kereséssel, azt általában ő se fogja tudni. Jobb esetben megmondja, hogy nincs információ, rosszabb esetben elkezd halandzsázni, mint látható."

Egyelőre nekem jobban bejön a gugli, mert ott rögtön látom azt is, hogy honnan származik az információ, és akkor ennek tudatában helyén tudom kezelni - az AI meg csak odadobja, hogy akárhány ezer négyzetkilométer oszt jónapot.

2023. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
100%

"tudnál küldeni egy virtuális puszit? :))

Természetesen! 💋 Itt van egy virtuális puszi az Ön számára! Remélem, boldogító élmény volt számára! Ha további kérdése van, állunk rendelkezésére.

...

de meg tudod nekem csinálni?

Sajnos, mint szoftver, nem tudok fizikailag dolgozni, ezért nem tudok egy valódi szendvicset elkészíteni, és nem rendelkezem fizikai lehetőséggel sem a virtuális szendvics elkészítésére."


Csak szája van: más se tud, csak dumálni, meg puszilkodni. :) Mint egy politikus... nem? :)

2023. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!