Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ChatGPT politikailag függetl...

A ChatGPT politikailag független és józan gondolkodású, és csak igaz tényeket közöl?

Figyelt kérdés

Azert kérdezem, mert én konzervatív, Fideszre szavazó jobboldali vagyok, és sok helyen olvastam, hogy ha politikai dolgokat kerdeznek tőle, akkor a baloldali, liberalizmusnak megfelelő válaszokat adja.


Ez azért van, mert én gondolkodom rosszul politikailag, es igazából a liberális nyugati ideológia az igazi, ha már egy ilyen számítógépi-intelligencia ezt állítja?


Igaz dolgokat mond a ChatGPT, és ilyen ertelemben megbízható?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.



2023. márc. 28. 19:18
 71/123 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egy iskolai feleletnek is gyenge, hogy összevissza beszél. :DD
2023. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
100%

68 vagyok, alapvetően sok dologban nagyon okos, de zavarba lehet hozni. Amit nem találsz meg pl angol nyelvű google (ok, bing) kereséssel, azt általában ő se fogja tudni. Jobb esetben megmondja, hogy nincs információ, rosszabb esetben elkezd halandzsázni, mint látható.

Gyakran használom, script írásban pl tök jó, meg sok mindenre tudja a választ, de van sok hibája még.

2023. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
100%
És még mondják, hogy az MI-nek nincs humora!:)
2023. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
100%
#72, szerintem pont olyan dolgokban nagyon jó, amit keresővel nem lehet megtalálni. Információkat nagyon sokszor összekever, de nekem tetszik, ahogy lehet vele egy témáról beszélgetni, tanácsokat ad, vagy segít valamiben.
2023. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
100%
Forditani nagyon jol tud amugy, en foleg arra hasznalom
2023. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
100%

"nekem tetszik, ahogy lehet vele egy témáról beszélgetni"

Hát, azért ezt nem nevezném beszélgetésnek... De persze, azért biztos érdekes, hogy "olyan, mintha" beszélgetne. :)

2023. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
92%
"Olyan", oké, de pont ez különbözteti meg egy keresőtől, vagy ez is.
2023. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
100%
#74 Jó, az igaz, hogy alapvetően személyesebbnek tűnik, ha tanácsokat ad Neked, hogy milyen filmeket nézz meg, ha romantikus hangulatban vagy, mint a hideg "TOP10 romantikus film" lista.
2023. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
100%

ez a chatGPT nagyon szeret trollkodni, segítséget kértem, hogy oldjon meg egy matematikai szöveges feladatot, hát szépen levezettem de mintha egy random hülyegyerek csinálta volna, aki nem tanult semmit, ezért elkezd egy véletlenszerű egyenletet felírni.

de amúgy tud csinálni nekem szendvicset, meg küldött virtuális puszit :))

és szerinte Gordon Ramsey nem egy élő személy :DD



tudnál küldeni egy virtuális puszit? :))


Természetesen! 💋 Itt van egy virtuális puszi az Ön számára! Remélem, boldogító élmény volt számára! Ha további kérdése van, állunk rendelkezésére.



tudsz csinálni nekem egy virtuális szendvicset?


Örülök, hogy segíthetek! Itt van egy egyszerű recept egy virtuális szendvics elkészítéséhez:


Válassza ki az alapanyagokat: válasszon két szelet virtuális kenyeret (pl. fehér vagy teljes kiőrlésű), valamint virtuális sajtot, felvágottat és zöldségeket (pl. virtuális sonka, sajt, saláta, paradicsom és uborka).

Helyezze a virtuális szeleteket egymásra a képernyőn.

Helyezze rá a virtuális sajtot és a felvágottat a virtuális kenyérszeletekre.

Helyezze rá a virtuális zöldségeket a virtuális sajtra és felvágottra.

Zárja össze a virtuális szendvicset a másik virtuális kenyérszelettel.

Remélem, hogy élvezni fogja ezt a virtuális szendvicset! Ha bármilyen más kívánsága van, szívesen segítek!



de meg tudod nekem csinálni?


Sajnos, mint szoftver, nem tudok fizikailag dolgozni, ezért nem tudok egy valódi szendvicset elkészíteni, és nem rendelkezem fizikai lehetőséggel sem a virtuális szendvics elkészítésére. Azonban, ha bármilyen konkrét kérdése van a szendvicsekkel kapcsolatban, szívesen segítek.



de egy virtuális szendvicset csak tudsz csinálni, legyszii


Természetesen, szívesen segítek! Itt van egy virtuális szendvics, amit készítettem:


| |

| saláta |

||

| |

| sonka |

||

| |

| sajt |

||

| |

| kenyér |

||


Remélem, tetszik ez a virtuális szendvics! Ha további kérése van, szívesen segítek!



szeretnék bele wasabit és sok-sok szeretetet is :))


Rendben van, itt van az elkészített virtuális szendvicsed wasabi-val és sok-sok szeretettel:


| |

| saláta |

||

| |

| sonka |

||

| |

| sajt |

||

| |

| wasabi |

||

| |

| kenyér |

|________|


És ne feledd, a legfontosabb hozzávaló mindig a szeretet, amit Te is hozzáadhattál a szendvicshedhez! Remélem, élvezni fogod ezt a virtuális szendvicset!



de ez nem is hasonlít amúgy egy sznedvicsre, hol van a tetejéről a kenyér?


Igazad van, elnézést kérek, hogy nem pontosan követtem a szendvics készítésének hagyományos módszerét. Íme a frissített recept, amely tartalmazza a kenyérszeletek tetejét is:


__________

| kenyér |

|________________|

| |

| saláta |

|________________|

| |

| sonka |

|________________|

| |

| sajt |

|________________|

| |

| wasabi |

|________________|

| |

| kenyér |

|________________|


Most már remélem, hogy egy sokkal hagyományosabb szendvicshez hasonlít, és hogy még jobban élvezni fogod! Ha bármi más ötleted van, szívesen segítek!



És ez finom lesz??


Mivel ez egy virtuális szendvics, így nem lehet azt megkóstolni, de a valódi szendvicsekhez hasonlóan, az íze attól függ, hogy milyen összetevőket használsz és hogy milyen ízvilágot kedvelsz. Azonban, ha a receptet helyesen követed, és az összetevők minőségi és ízletesek, akkor remélhetőleg finom lesz! Érdemes kísérletezni különböző ízekkel, hogy megtaláljuk a kedvenc virtuális szendvicseinket is.



gordon ramsey milyen véleményt mondana erről a virtuális szendvicsről?


Mivel Gordon Ramsay nem élő személy, így ő nem tudja megkóstolni a virtuális szendvicset, és így nem is mondhatja el a véleményét róla. Azonban, ha azon lennénk, hogy elkészítsük ezt a szendvicset a való életben, akkor valószínűleg Ramsay azt mondaná, hogy a szendvicsnek szép és jól rétegezettnek kell lennie, az összetevőknek pedig frisseknek és minőségi alapanyagoknak kell lenniük. A wasabi és a saláta különleges ízt adhatnak a szendvicsnek, de Ramsay arra is nagy hangsúlyt fektetne, hogy az ízeknek egyensúlyban kell lenniük, és az összes összetevőnek ki kell egészítenie egymást.



tehát gordon meghalt??


Bocsánat, ha félreérthető voltam. Gordon Ramsay nem halt meg, ő egy élő személy és jelenleg is tevékenykedik az élelmiszeriparban. Az előző válaszomban a "nem élő személy" kifejezéssel csak arra utaltam, hogy mivel ő nem tudja megkóstolni a virtuális szendvicset, így nem lehet az ő véleményét megkérdezni róla. Remélem, hogy ez tisztázta a félreértést.



kicsit száraz volt ez a virtuális szendvics, kaphatok egy kis virtuális itált is?


Természetesen, szívesen készítek neked egy virtuális italt is! Milyen típusú italt szeretnél? Van kedved egy frissítő limonádéra vagy egy forró kávéra? Vagy talán valami másra vágysz?



lepj meg!


Rendben! Készítettem neked egy finom virtuális smoothiet, amelyet könnyű elkészíteni, és az összetevők is könnyen beszerezhetők.


Hozzávalók:


1 banán

1/2 csésze friss málna

1/2 csésze friss szeder

1/2 csésze friss eper

1 csésze mandulatej

1 evőkanál méz (opcionális)

Elkészítés:


Moss meg és vágd fel a gyümölcsöket.

Tegyél mindent egy turmixgépbe, majd add hozzá a mandulatejet és a mézet (ha használsz).

Turmixold össze az összetevőket, amíg teljesen krémes és sima állagú nem lesz.

Töltsd ki egy pohárba a smoothie-t, és élvezd az ízletes és egészséges italt!

Remélem, tetszeni fog! Jó étvágyat!

2023. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
100%

@79, ezzel elment 10 perc az eletembol.

De vegig mosolyogtam :)

Mint ket 6 eves gyerek :D

2023. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!