Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ChatGPT politikailag függetl...

A ChatGPT politikailag független és józan gondolkodású, és csak igaz tényeket közöl?

Figyelt kérdés

Azert kérdezem, mert én konzervatív, Fideszre szavazó jobboldali vagyok, és sok helyen olvastam, hogy ha politikai dolgokat kerdeznek tőle, akkor a baloldali, liberalizmusnak megfelelő válaszokat adja.


Ez azért van, mert én gondolkodom rosszul politikailag, es igazából a liberális nyugati ideológia az igazi, ha már egy ilyen számítógépi-intelligencia ezt állítja?


Igaz dolgokat mond a ChatGPT, és ilyen ertelemben megbízható?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.



2023. márc. 28. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
72%
#30: Ismétlem. Ha az első esetében a szám alapján dönt, akkor a második esetében is az alapján kéne döntenie. De nem ezt teszi, mert liberrálták. Vagy trollkodsz, vagy komoly szellemi kihívásokkal küszködsz.
2023. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim ***** válasza:
73%
@31 ismet elmondom, biztos csak atsiklottal felette az elozo kommentemben: nem a chatgpt valaszai erdekelnek, hanem a te valaszod, a te velemenyed abban a kerdesben, hogy szerinted mi lenne egy objektiv helyes valasz a cgpt-nek is feltett vonatos kerdesre?
2023. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 anonim ***** válasza:
100%
#32: Már leírtam, hogy nincs objektív helyes válasz, a ChatGPT válasza is csak egy lehetséges objektív válasz lenne, ha kizárólag az emberek száma alapján döntene. De csak az egyik esetben teszi ezt.
2023. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:
91%

" Már leírtam, hogy nincs objektív helyes válasz"

De ha allaspontod szerint nincs objektiv helyes valasz a kerdesre, akkor miert vagy felhaborodva azon, hogy a cgpt nem objektiv helyes valaszt ad a kerdesre?

2023. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 anonim ***** válasza:
29%
#34: Nem azon vagyok felháborodva, hogy nem objektív helyes választ ad a kérdésre a ChatGPT, hanem azért, mert az egyik esetben a liberális ideológiának megfelelő döntést hoz, azért, mert ezt programozták bele.
2023. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/123 anonim ***** válasza:
88%

A @23-ban meg ezt irtad, idezem:

"A ChatGPT-nek objektív véleményének kéne lennie"

Miert varsz tole olyat, ami allaspontod szerint nem letezik? Miert tamasztasz teljesithetetlen kovetelmenyeket egy AI ele?

2023. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim ***** válasza:
100%
#36: Akkor rosszul írtam.
2023. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 anonim ***** válasza:
88%
Rosszul irtad? Tehat akkor szerinted megsem objektiv valaszokat kellene adnia?
2023. márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/123 anonim ***** válasza:
100%
#38: Még egyszer megpróbálom, hátha felfogod. Az egyik esetben kizárólag az emberek számán múlt a döntés. A másikban pont nem azon. És azért nem, mert az aktuális ideológiát programozták bele. És mindezt még azzal indokolta meg, hogy "nem szabad faji vagy társadalmi alapon értékelni az életeket", pedig pont azt tette, hiszen az emberek száma helyett a bőrszínét és nemét vette figyelembe. Most megint jönni fogsz a hülyeségeddel, de több választ már nem pocsékolok rád.
2023. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 anonim ***** válasza:
Nem csoda hogy zsido viccet enm hajlando mondani, ha simán adatbázison és logikán alapszik, tekintve, hogy a zsido - antiszemita - rasszizmus viszonylag elég sokszor kerül egymás mellé, így csak összelogikázta magának a dolgot, hogy nem szabad.
2023. márc. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!