Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az a sok oltáskárosult...

Hol van az a sok oltáskárosult? Azt mondták egyesek, hogy majd megnézzük az oltottakat 2-3 év múlva.

Figyelt kérdés
Mekkorára tehető azoknak az embereknek a száma, akik az oltás hosszútávú szövődményeibe belehaltak?

márc. 24. 18:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 DK-s ***** válasza:
32%

#9-nek:


Mint ahogy az oltott-halottak száma is.

Ez az egész oltás-duma egy ordas kamu volt. Már rég beigazolódott. Az ismeretségi köröm gyakorlatilag szinte oltatlanokból áll, és köszönik, jól vannak. Én és a lányom egy influenza szintjén vészeltük át a covidot oltatlanul, és számtalan oltott halt bele. Semmi köze nem volt a halálozási rátának az oltottság kérdéséhez. Ha az immunrendszer gyenge volt, vitte. Az oltás ez ellen nem segített.

márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
23%

#10! Ha a teljes királyi családot nézzük, akkor nyilván sokkal többen lennének.🙄Ha viszont a magot: Volt királyi pár, Károly, Kamilla, Vilmos, Harry és feleségeik, az 8 ember. Pont a fele érintett. Hát, nem tudom, ha "csak" a szűk családom fele halna ki az oltás miatt, nem lennék túl boldog. Szerencsére annyian nem nem oltattak a családomból.

"Semmi alapja, hogy az oltás miatt haltak meg."

Szerinted. De mivel semmi bizonyítékod nincs, ez csak egy vélemény.

márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 A kérdező kommentje:

#11

Igen, van jelentős számú oltott halott, na de mekkora a száma azoknak, akik OLTÁS MIATT halottak?


"Ez az egész oltás-duma egy ordas kamu volt. Már rég beigazolódott."

Melyik része volt kamu konkrétan?


"Semmi köze nem volt a halálozási rátának az oltottság kérdéséhez."

De igen, az oltottak jelentősen jobb arányban élték túl.

márc. 24. 19:30
 14/103 anonim ***** válasza:
86%

"A föld alatt. De most te komolyan azt hiszed, ezekről készülnek statisztikák"


Ha jól emlékszem a magyarok 2/3-a kapott legalább 2 covid oltást. Ha ezek mind / nagy része a föld alatt lenne, azt elég nehéz lenne eltitkolni szerintem. Én is élek például.


"És hol a sok oltatlan covid-halott?

Mert elvileg már évek óta meghaltam."


Elég nagy volt a hisztéria mindkét oldalról! Valójában egyrészt azért volt veszélyes a covid, mert százalékban mérhető volt a halálozás aránya, amíg más járványt okozó vírusok, pl. influenza esetén csak ezrelékben mérhető. Ez nem a "mind meghalunk" kategória, ahogy egyesek lefestették, de azért messze nem egy aranyos kis nátha, ahogy meg mások lefestették.


Ahhoz viszont elég erős volt a covid, hogy egyszerre olyan sokan szoruljanak kórházi ellátásra, hogy még a magyar egészségügynél fejlettebb egészségügyi rendszerekben is felborította a hétköznapi működést, mert a lélegeztetett betegekre kellett a kapacitás.

márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 A kérdező kommentje:

#12

"Ha a teljes királyi családot nézzük, akkor nyilván sokkal többen lennének. Ha viszont a magot: Volt királyi pár, Károly, Kamilla, Vilmos, Harry és feleségeik, az 8 ember."

Felőlem nézhetjük a teljeset. :)


"Pont a fele érintett."

Igen, de te azt írtad, hogy az egyik fele halott, a másik fele rákos.


"Szerinted. De mivel semmi bizonyítékod nincs, ez csak egy vélemény."

Ez nem vélemény. Tényleg nincs semmi alapja, hogy oltás miatt haltak meg.

Az a vélemény, amit te állítasz (alaptalanul), hogy az oltás miatt haltak meg.

márc. 24. 19:33
 16/103 anonim ***** válasza:
67%

"Az ismeretségi köröm gyakorlatilag szinte oltatlanokból áll, és köszönik, jól vannak. Én és a lányom egy influenza szintjén vészeltük át a covidot oltatlanul, és számtalan oltott halt bele."


gy igaz az állítás, hogy az oltás nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. De a halálozás valószínűségét csökkentette. Tudom, ezek bonyolult gondolatok, amikor az ember ahhoz van szokva, hogy valami vagy fekete, vagy fehér.

márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
12%

#15! Nézzük. Sorold kérlek a másik felét, mert én annyit nem foglalkozom velük, hogy ismerjem őket 😁

Rendben, helyesbítek. Negyede halott, negyede rákos.

"Az a vélemény, amit te állítasz (alaptalanul), hogy az oltás miatt haltak meg."

Már miért kéne nekem jobban bizonyítanom, mint neked?😂Te állítasz valamit, én is állítok valamit. Amíg egyikünk se bizonyítja, mindkettő egyformán vélemény.

Én nem fogom bizonyítani, mert olyan szinten nem érdekel ez a kérdés. Én nem vagyok oltott, jól vagyok, pont lesz@rom, ha oltottak nem. Semennyire nem érint engem.

márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:
4%
#14! Természetesen nincs mindegyik a föld alatt. Azt csak úgy írtam. Van, aki simán csak beteg lett tőle. De, ha összesítjük a károsultakat és a belehaltakat, jóval magasabb szám jön ki, mint amennyit "megmentett". Mindezt irdatlan pénzért. Szóval, ja, nem érte meg.
márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 A kérdező kommentje:

#17

"Rendben, helyesbítek. Negyede halott, negyede rákos"

Remek. És mennyi halt meg covid-oltástól? :)


"Te állítasz valamit, én is állítok valamit. Amíg egyikünk se bizonyítja, mindkettő egyformán vélemény."

Jó, de én mit is állítottam konkrétan?

Ha nem menne segítek: annyit állítottam, hogy a te állításodra (hogy oltás miatt haltak meg) nincs bizonyíték. Bizonyítsam, hogy nincs rá bizonyíték? :)


"Én nem fogom bizonyítani, mert olyan szinten nem érdekel ez a kérdés."

Azért nem fogod, mert nem tudod. Semmi hivatalos álláspont nincs arról, hogy bármelyikuk halálának köze lenne a covid-oltáshoz.

márc. 24. 19:47
 20/103 A kérdező kommentje:

#18

"De, ha összesítjük a károsultakat és a belehaltakat, jóval magasabb szám jön ki, mint amennyit megmentett."

Ezt a kijelentést alá tudnád támasztani valamivel, vagy csak úgy kitaláltad?

márc. 24. 19:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!