Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az a sok oltáskárosult...

Hol van az a sok oltáskárosult? Azt mondták egyesek, hogy majd megnézzük az oltottakat 2-3 év múlva.

Figyelt kérdés
Mekkorára tehető azoknak az embereknek a száma, akik az oltás hosszútávú szövődményeibe belehaltak?

márc. 24. 18:43
 51/103 anonim ***** válasza:

#50!"Bocsánat, azt hittem szeretnéd, hogy küldjek. :)"

Akkor ezt tisztáztuk is, nem szerettem volna. 😁

"További akadályok volt, hogy nem érdekel az egész. De akkor miért vagy ez alatt a kérdés alatt?"

Megint nem írtam azt, hogy nem érdekel az egész.

Van egy saját véleményem, ami főként tapasztalatokból, kisebb részt valamikori külső forrásokból alakult ki. Ezt már lezártam, hiszen nem aktuális. A tapasztalatomat nem írhatják fölül külső források, ezért nem kutatok tovább utánuk. Mivel tapasztalatom és véleményem már van, véleményt szívesen cserélek olyannal, akivel értelmesen lehet.

Link párbajra viszont nem vagyok hajlandó. Azt az alapot nem ismered el, hogy a világ érdekek mentén működik. Mindenhol, így interneten is olyan információk maradnak fent többségében, amit a nagyobb hatalommal rendelkezők akarnak. Mivel a hatalommal rendelkezők nagy részének az volt az érdeke, hogy az oltásokat kedvező fényben tüntetésse fel, nyilvánvaló, hogy te tudnál több linket küldeni. De a mennyiség nem igazolja, hogy neked van igazad. Mivel te pedig ebben a hitben vagy, hülye lennék belemenni egy ilyen játszmába. Nem áldoznám ilyenre a szabadidőmet.

"Igen, van róla hivatalos álláspont, hogy az oltásnak nem volt köze hozzá."

Ez hazugság. Hol? Nem vizsgálták.

A gyakori halfogyasztás nem biztos, hogy közös abban a 4 emberben, az oltás viszont igen. Az bizonyítható hogy nem gyakoribb mondjuk a rákos elváltozás halfogyasztók körében, mint halat nem fogyasztók között. Ilyen bizonyíték oltásra vonatkoztatva nincs. Illetve, eleg valószínűtlen, hogy 90 évesen fogyasztottak volna halat, tehát, ha komolyan venném ezt a halas hülyeséget, akkor is az jönne ki, hogy akkor jóval előbb meg kellett volna halniuk.

"Mert reménykedem, hátha mégis, és mert figyelmen kívül hagytad, hogy ha nem találsz forrásokat, akkor csak írd le a saját szavaiddal, hogy miért azt amit. :)"

Erről rengeteget tudnék neked írni, hogy írta fölül a tapasztalatom rendszeresen, ezeket a szerinted beton biztos lábakon álló bizonyítékokat. De nem fárasztottam magam, mert ismerem az oltás fanatikusok sztenderd válaszait. 1. Kamu, csak kitalálom. 2. A saját "mintám" nem elég nagy számú. Te is azt hajtogatod folyamatosan, hogy nem is igaz a genetikusos sztorim. Innentől fogva nem az a kérdés, én miért válaszolok neked, hanem, hogy te miért válaszolsz nekem. Ha én bármit írok, szerinted nem igaz, akkor fölösleges a kommunikáció. Akkor te csak egyet tudsz elfogadni, ha azt írom, amit hallani akarsz és olyan linkeket csatolok hozzá, amiket te szeretnél. De ehhez nem kell plusz ember. Keress még több forrást, hidd el és jobban megnyugszol🤪

"Nem igazán kell hisz, tapasztalom magamon, hogy nincs bajom, az ismerőseimen, a hírekben, keresni sem kell."

Pont erről beszélek. Nejem is van tapasztalatom. Történetesen ellentétes a tiéddel. Fölösleges lenne külső forrásokat keresni hozzá, mert nem tudná felülírni egyetlen "hír" se amit valaki a saját érdekei mentén nyilvánosságra hozott, azt, amit magam láttam, hallottam, éreztem tapasztaltam. Mert a tapasztalat igazságtartalma 100%. Ezt egy forrásé se érheti el.

"hogy te nem szeretnéd elmondani, hogy miért gondolod azt, amit."

De hiszen már elmondtam. A saját tapasztalom ellentmond a te állításaidnak. Illetve nem tudok megmagyarázni olyasmit, amit nem állítottam. Pl.: Nem állítottam, hogy a királynő és férje halálát az oltás okozta. Azt állítottam, hogy tekintve, hogy nincs rá bizonyíték, hogy nem, okozHATta az oltás. Nem zártam ki, mert nincs mi alapján kizárni.

"De mégis honnan tudod, hogy melyik volt a kamu és melyik a valós?"

Nem tudom, épp ezért hiszek inkább a saját szememnek. Egyedül arról tudom biztosan, hogy igaz.

"Tudom, tudom, erre a válasz az lesz, hogy mit érdekel téged, ha hülyének néznek)"

Eltaláltad. El se hiszed, mennyire nem érdekel 😂

Azt hiszed, téged nem néz hülyének senki? És? Zavar? Na, ugye.

"nem látok a genetikusok fejébe, és abban sem vagyok biztos, hogy valós volt a szituáció eleve. :)"

Ezt már megbeszéltük. Itt a lehetőség, járj utána. Kíváncsian varom at eredményt. Hipotézisem: 1.Letagadják, hogy kérdezik/ Nem adhatnak ki információt a kérdésekről. Vagy 2. Statisztikai céllal kérdezik. Ez elég általános ahhoz, hogy a hozzád hasonló naivakat megnyugtassa.

"Tehát de, minden vélemény mögött kell lennie valamilyen megalapozottságnak."

Ezt nem fejtem ki még egyszer, végig arról írtam, hogy a véleményem mögött mindig van tapasztalat.

Na, elfáradtam, a többire most nem reagálok.

márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
Jav: 90 évesen fogyasztottak volna ELŐSZÖR halat.
márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 A kérdező kommentje:

#51

„Akkor ezt tisztáztuk is, nem szerettem volna.”

Érthető, én sem örültem volna a helyedben, ha olyan forrást kapok, ami cáfol. :)


„Megint nem írtam azt, hogy nem érdekel az egész.”

Persze, annyira érdekel, hogy itt legyél a kérdés alatt és légből kapott kijelentéseket tegyél, de annyira már nem, hogy ezeket igazold is. Illetve, de, igazolnád, csak nem tudod, így már csak kifogás marad, hogy nincs időd rá, már leszedték. :)

Csak azt nem értem így minek jössz ide? Mi értelme fasz nélkül baszni menni? :D


„Van egy saját véleményem, ami főként tapasztalatokból, kisebb részt valamikori külső forrásokból alakult ki. Ezt már lezártam, hiszen nem aktuális. A tapasztalatomat nem írhatják fölül külső források, ezért nem kutatok tovább utánuk. Mivel tapasztalatom és véleményem már van, véleményt szívesen cserélek olyannal, akivel értelmesen lehet.

Na, király, én olyan vagyok. Várom azokat a tapasztalatokat, amik miatt ilyen véleményed alakult ki.


„Link párbajra viszont nem vagyok hajlandó.”

Nem is kell, már letettem róla. Nem linkeket várok, hanem tartalmat. Milyen tapasztalataid vannak, illetve miket olvastál korábban. Írtad, hogy korábban nagyon sokat olvastál a témában, és bizonyítékokat is csatoltál. Mi olyan dolgokat olvastál a témával kapcsolatban amik miatt kialakult a véleményed?


„Azt az alapot nem ismered el, hogy a világ érdekek mentén működik.”

Elismerem.


„Mindenhol, így interneten is olyan információk maradnak fent többségében, amit a nagyobb hatalommal rendelkezők akarnak.”

Fasza. Attól még jöhet olyan információ, amit korábban olvastál, de mára már a hatalommal rendelkezők miatt törölték.


„De a mennyiség nem igazolja, hogy neked van igazad. Mivel te pedig ebben a hitben vagy, hülye lennék belemenni egy ilyen játszmába. Nem áldoznám ilyenre a szabadidőmet.”

De mi olyan infókat olvastál, amik téged igazoltak, konkrétan mi állt bennük?


„Ez hazugság. Hol? Nem vizsgálták.”

Fentebb írtam a linkeket. Arra viszont semmi válasz azóta sem, hogy te miért gondolod, hogy covid oltás miatt haltak meg. Mondom, tényleg ez: Mert csak!


„A gyakori halfogyasztás nem biztos, hogy közös abban a 4 emberben, az oltás viszont igen.”

Ne röhögtess már, kérlek. :D

Kiválasztok neked négy másik random embert, aki kapott oltást, de se nem rákos, se nem halott. Nem is négyet, négyszázat. Komolyan ez az érv, hogy 2 rákos, meg 2 halott emberben az a közös, hogy covid oltást kapott? Eszméletlen sok ilyen négyes számú ilyen négyes halmazt lehet kreálni, amire ez igaz, és még sokkal többet, amire meg pont nem. :D


„Az bizonyítható hogy nem gyakoribb mondjuk a rákos elváltozás halfogyasztók körében, mint halat nem fogyasztók között.”

Úgy bizonyítható, hogy olvasol erről statisztikákat, de te azokat eleve nem tartod semmire. Vagy ebben az esetben elhiszed? Ha igen miért? Simán lehet, hogy valami hatalom akarja elhitetni veled, hogy így van, hogy fogyassz minél több halat.


„Illetve, eleg valószínűtlen, hogy 90 évesen fogyasztottak volna először halat, tehát, ha komolyan venném ezt a halas hülyeséget, akkor is az jönne ki, hogy akkor jóval előbb meg kellett volna halniuk.”

Az volt a várható, hogy hamarosan meghalnak oltási státusztól függetlenül. Az egyik 99 éves volt régóta szívproblémákkal problémákkal küzdött, műtötték is, a másik 96.


„Erről rengeteget tudnék neked írni, hogy írta fölül a tapasztalatom rendszeresen, ezeket a szerinted beton biztos lábakon álló bizonyítékokat. De nem fárasztottam magam, mert ismerem az oltás fanatikusok sztenderd válaszait.”

Nem vagyok oltásfanatikus, oltásrealista vagyok.


„1. Kamu, csak kitalálom. 2. A saját "mintám" nem elég nagy számú. Te is azt hajtogatod folyamatosan, hogy nem is igaz a genetikusos sztorim.”

Nem mondtam, hogy kamu, de nem zártam ki annak a lehetőségét. Saját sztorira alapozva bármi ki lehet találni és így megúszni az igaolzást.

Különben te akartad, hogy gyakorolajm a kritikus gondolkodást, hát veled szemben gyakorlom.


„Innentől fogva nem az a kérdés, én miért válaszolok neked…”

Hanem, hogy miért NEM válaszolsz nekem. De már az előtt sem válaszoltál, mielőtt bedobtad ezt a történetet.


„…hanem, hogy te miért válaszolsz nekem.”

Mert szórakoztatsz.


„Ha én bármit írok, szerinted nem igaz, akkor fölösleges a kommunikáció.”

Nem mondom, hogy nem igaz, csupán nem, zártam ki annak a lehetőségét. :)

Különben meg te vagy így ezzel. Bármit írnak Erzsébet né halálról, te ugyanazt fogod hinni.

A verzió: Covid-oltás miatt halt meg -> Az lesz a véleményed, hogy oltásba haltak bele.

B verzió: Nem covid-oltás miatt halt meg -> Te azt gondolod, hogy a hatalom hazudik, oltásba halt bele. Vagy a kifogás: biztos nem vizsgálták alaposan. És mi lett volna, ha megjelenik róla egy cikk, hogy teljeskörűen kivizsgálták? -> Azt gondolod a hatalom hazudja, hogy kivizsgálták, valójában nem is, vagy kivizsgálták és rájöttek, hogy abba halt bele, de jól hazudtak nekünk.

Mindegy mit olvasol, te eldöntötted, hogy az oltásba haltak bele.

Különben meg mi van, ha az a kamu, hogy kaptak oltást, és valójában nem? ;)

Miért hiszed el, hogy kaptak?


„De hiszen már elmondtam. A saját tapasztalom ellentmond a te állításaidnak.”

De a konkrét tapasztalatokat nem mondtad el. Egyedül a genetikusos sztorid, de szerintem, ez az élmény, hogy egy genetikus megkérdezi, hogy kaptál-e covid oltást, és milyet még nagyon kevés ahhoz hogy ebből tanulságokat vonjál le abból, hogy az oltás mennyire hatékony/halálos, vagy hogy a királyi család mennyire a covid oltástól halt meg.


„Illetve nem tudok megmagyarázni olyasmit, amit nem állítottam. Pl.: Nem állítottam, hogy a királynő és férje halálát az oltás okozta.”

Nem pont úgy írtad, hogy oltás okozta a halálukat, hanem azt, hogy nem élték túl az oltást, (ami ugyanaz), de én erre a kijelentésre kértem magyarázatot eleve. :D


„Erzsébet királynő és férje halott. Idősek voltak? Igen. Annál furább, hogy mennyi mindent túléltek, az OLTÁST MÁR NEM SIKERÜLT.”

„Mint tudjuk, az oltás óta meghaltak, tehát nem élték túl.”

Valamit nem élni túl = belehalni

Érdekes, hogy korábban (még úgy 40 kommenttel ezelőtt sem) nem reklamáltál, hogy de hát te nem mondtad, csak most, amikor már tarthatatlan a dolog:

Én: „Az a vélemény, amit te állítasz (alaptalanul), hogy az oltás miatt haltak meg.”

Te: „Már miért kéne nekem jobban bizonyítanom, mint neked? Te állítasz valamit, én is állítok valamit.”

Itt még nem tiltakoztál, hogy de hát te nem is állítottad. :D


„Nem tudom, épp ezért hiszek inkább a saját szememnek. Egyedül arról tudom biztosan, hogy igaz.”

A királynőről azt állítottad, hogy nem élte túl az oltást. Itt nem a szemednek hittél? :D

márc. 26. 13:10
 54/103 anonim ***** válasza:

#53! Hú, nehéz eset vagy. Leírom még egyszer utoljára. NEM tudom, hogy miben halt meg a királyi pár, de nem zárom ki, hogy a covid oltásnak volt köze hozzá. Hogy egészen pontosan fogalmazzak, hogy megnyugodj, nagyobb esélyt látok arra, hogy volt köze, hozzá, mint arra, hogy nem.

Itt mondjuk úgy látom, azt is tisztáznunk kell, mit jelent az, hogy volt köze hozzá. Nem azt, hogy az okozta, hanem azt, hogy az is közrejátszott. Tudom, nehéz értelmezni, miután a coviddal kapcsolatban már átmosták az agyad, amikor azt állították a 100évesek tömegei belehaltak a covidba. Nem, nem a covidba. A korukkal járó számtalan betegségbe, a legyengült szervezetükbe, amit a covid csak megkoronázott. Megkoronázott, haha, de morbid 🤭

Nem keresek rá se megerősítést, se cáfolatot, mivel valóban nem győzne meg egyik se. Magam pedig nem vagyok az orvosuk, tehát nem tudok saját tapasztalatot szerezni, ezért az életem hátralévő részét úgy fogom leélni, hogy nagyobb esélyt látok arra, hogy az oltásnak volt köze a halálukhoz, mint a puszta véletlennek. Mivel nincs hozzájuk személyes kötődésem, a biztos infirmaciók nélkül is nyugodtan alszom, mert nem érdekel ennél mélyebben az igazság 😉

"A királynőről azt állítottad, hogy nem élte túl az oltást. Itt nem a szemednek hittél? :D" Végülis igen, mert láttam a temetését és az oltását is.🤣 Természetesen lehetne kamu temetés és kamu oltás is, de nem tartom valószínűnek. Itt eleve nem áll fent olyan hatalmi érdekek, hogy elhitessék, meghaltak, miközben nem, mint az oltással kapcsolatban. Tehát értelmetlen összehasonlítanod, hogy melyiket hinném vagy nem hinném el.

"Fentebb írtam a linkeket." Konkrétan a vakcina a királyi pár tagjaira gyakorolt hatását vizsgálták a haláluk vonatkozásában? Megtennéd, hogy elküldöd még egyszer?

"Kiválasztok neked négy másik random embert, aki kapott oltást, de se nem rákos, se nem halott."

Nem mindegy, honnan vaálasztod ki. Ha a királyi család minden tagját oltották, akkor ott nincs kontrollcsoport. Válassz ki mondjuk egy valamikori random osztályt. De ne azt vizsgáld, hogy az oltottak közül hányan haltak meg, mert az még elenyésző, mint írtam, a királynő esetében is kellettek más tényezők is, pl.a kora. Egészségi állapotot vizsgálj. Milyen új kórsagok jelentek meg náluk az elmúlt 3évben.

"De a konkrét tapasztalatokat nem mondtad el."

Nem tudom, pontosan mire vársz konkrét tapasztalatot, de fogok írni, csak most el kell indulnom, mert sajnos a veled való vitáért nem fizetnek.😉

Mit mondott a genetikus? Ne tétlenkedj, húsvétkor nem dolgozik😁

márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 A kérdező kommentje:

#54

„Hú, nehéz eset vagy. Leírom még egyszer utoljára. NEM tudom, hogy miben halt meg a királyi pár, de nem zárom ki, hogy a covid oltásnak volt köze hozzá.”

Jaa vagy úggy. :D Visszaszívod a korábbi állításodat, és most már mégsem mered kijelenteni, hogy nem élték túl a covid-oltást. Oké, mondhattad volna jóval hamarabb is. :D


„Itt mondjuk úgy látom, azt is tisztáznunk kell, mit jelent az, hogy volt köze hozzá. Nem azt, hogy az okozta, hanem azt, hogy az is közrejátszott. Tudom, nehéz értelmezni…”

Korábban teljesen máshogyan írtad, azt írtad, hogy nem élte túl az oltást.

Most meg azon problémázol, hogy nem úgy értelmezi az ember, ahogyan te azt utólag meg akarod változtatni? :D


„Tudom, nehéz értelmezni, miután a coviddal kapcsolatban már átmosták az agyad, amikor azt állították a 100évesek tömegei belehaltak a covidba. Nem, nem a covidba. A korukkal járó számtalan betegségbe, a legyengült szervezetükbe, amit a covid csak megkoronázott.”

Semmi újdonságot nem mondtál, én ezzel egyetértek, nyilván közrejátszik több faktor is. De ugyanilyen alapon az ember se a rákba hal bele, hanem ott is közrejátszik az életkor, mert minél idősebb vagy, annál nagyobb a valószínűsége a ráknak.


„Végülis igen, mert láttam a temetését és az oltását is.”

És azt is láttad, hogy az oltásba hal bele? :D Tudod valakinek a temetését és az oltását látni még nem azt jelenti, hogy látod azt is, hogy az oltásba belehal. :)


„Természetesen lehetne kamu temetés és kamu oltás is, de nem tartom valószínűnek. Itt eleve nem áll fent olyan hatalmi érdekek, hogy elhitessék, meghaltak, miközben nem, mint az oltással kapcsolatban.”

Olyan hatalmi érdek viszont lehet, ami az oltást a királynőn keresztül népszerűsíti, ezért elhiteti az emberekkel, hogy oltást kaptak.


„Konkrétan a vakcina a királyi pár tagjaira gyakorolt hatását vizsgálták a haláluk vonatkozásában? Megtennéd, hogy elküldöd még egyszer?”

Arról nincs szó, csupán annyi, hogy nem az oltás miatt történt. De ha vizsgálták volna, vagy leírták volna, hogy vizsgálták, lenne jelentősége a te szemszögedből? Hisz azt hazudnak, amit hallani akarsz, nem? #33-as kommentben vannak.


„Nem mindegy, honnan vaálasztod ki. Ha a királyi család minden tagját oltották, akkor ott nincs kontrollcsoport. Válassz ki mondjuk egy valamikori random osztályt.”

Nyilván nem, de ugyanígy abból a 4 tagból következtetést levonni is teljesen értelmetlen.


„Nem tudom, pontosan mire vársz konkrét tapasztalatot, de fogok írni, csak most el kell indulnom, mert sajnos a veled való vitáért nem fizetnek.”

Olyan szituációkat, ami miatt azt gondolod, hogy több oltáskárosult/oltáshalott van, mint ahány ember életét megmentette, plusz a többi, amikre célozgattál korábban, hogy rengeteget olvastál a coviddal kapcsolatban.


„Mit mondott a genetikus? Ne tétlenkedj, húsvétkor nem dolgozik”

Még nem reagált az e-mailemre, szerintem nem is fog.

márc. 26. 14:36
 56/103 DK-s ***** válasza:
73%

#48-nak (kérdezőnek):


Oké. Elismerem, hogy erre nincs forrásom.


De!


Maradjunk annyiban, hogy annak idején a kormány mindenfélét hazudozott az arányokról, de még a fertőzöttek számát is kozmetikázták, hazudtak éjjel-nappal. Tehát joggal kérdőjelezek meg bármiféle adatot. A kérdésednek ezt a részét "engedjük el".


És én személy szerint nem voltam beszari, mint ahogy a többi oltatlan nagy része sem. Egy beszari ember nem mer szembemenni józan paraszti ész segítségével a hivatalos orvosi dumával, nem rúgatja ki magát egy xaros szuri miatt, és nem zárja ki magát bizonyos szolgáltatásokból, amikhez kérték az igazolványt!


Mi öntudatos, a véleményünkért kiállni merő renegátok voltunk, akiknek nem volt kérdés, hogy mernek -e széllel szemben h'gyozni?


Azért nem oltattam mert van annyi értelmi képességem, hogy nem ítéltem megbízhatónak, pénzlehúzást láttam benne. Aki meg beled'glött, annak: "bocs".


A legnagyobb gáz az amerikai felvétel volt, amivel az oltást akarták népszerűsíteni, de az oltást kapott nővérke 1 perc múlva ájultan esett össze.


Egy vakcinától? Érdekes. De a dokik megmagyarázták, a megmagyarázhatatlant.

márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
62%
Mi miatt érdekel téged ? Te abba a csoportba vagy aki elhiszi a tv radió rémisztgetéseit , eljártál injekciozni úgy ahogy Müller C javasolta azonnal gondolkodás nélkül. Büszkék lehettek magatokra mert megmentettétek a világot és másokat . Helyettünk is eljártatok tolongva pánikolva sorokban ácsorogva , amig mi oltatlanok kivártunk gondolkodtunk a többség helyett . El fogsz menni bármilyen újabb kórság riogatást hallasz , mert hiszed hogy az segít mert eddig nem lett komolyabb bajod tőlük . Eddig . Karsai D eljárt hitt most leépül, új friss YT riportban a testvére a bajok okát leszűkitette az injekciókra is . Mi mondtuk előre hogy baj lesz ahogy a H1N1 esetén is , ott a hivatal elismerte hogy attól lebénultak többen , neten olvasható H1n1 oltástol lett beteg Veronika stb . Okosok vagytok , de nem eléggé . Oroszrulettet csináltok minden új injekció által. Kérdezz meg 1000 oltottat lesz pár aki megbánta , kérdezz meg 100 ezer oltatlant egyet se találsz aki mégis beadatná !
márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 A kérdező kommentje:

#56

"Oké. Elismerem, hogy erre nincs forrásom."

Oké, de akkor mi alapján tetted azt a kijelentést?


"Tehát joggal kérdőjelezek meg bármiféle adatot."

Megkérdőjelezhető adatok alapján még nem lesz szilárd véleményed, hogy az oltás mit sem ér, legfeljebb véleményt nem fogsz tudni alkotni, mivel hiteles adatok híján vagy.

De oké, engedjük el a dolgot.


"És én személy szerint nem voltam beszari, mint ahogy a többi oltatlan nagy része sem. Egy beszari ember nem mer szembemenni józan paraszti ész segítségével a hivatalos orvosi dumával, nem rúgatja ki magát egy xaros szuri miatt, és nem zárja ki magát bizonyos szolgáltatásokból, amikhez kérték az igazolványt!"

Szerintem aki emiatt kirúgatja magát ostoba. Aki meg fél az oltástól, az véleményem szerint beszari.

Különben meg aki az oltásoktól tart miért nem kérte a kínai Sinopharmot? Az a legrégebbi technológiai szerinti, a hatása is megkérdőjelezhető volt, sokan desztillált víznek csúfolták.


"Mi öntudatos, a véleményünkért kiállni merő renegátok voltunk, akiknek nem volt kérdés, hogy mernek -e széllel szemben h'gyozni?"

Ez még barom messze állt a széllel szemben hugyozástól. Jó hogy nem hősök vagytok. :D


"Azért nem oltattam mert van annyi értelmi képességem, hogy nem ítéltem megbízhatónak, pénzlehúzást láttam benne."

Neked ingyen lett volna. A kormánynak ugyan, de az ő szemszögéből mindegy, hogy te beoltatod-e magad, vagy sem, a vakcina már ki van fizetve.


"A legnagyobb gáz az amerikai felvétel volt, amivel az oltást akarták népszerűsíteni, de az oltást kapott nővérke 1 perc múlva ájultan esett össze.

Egy vakcinától? Érdekes. De a dokik megmagyarázták, a megmagyarázhatatlant."

Nem nagy durranás, hogy valaki elájul egy oltást követően, nem kirívó eset, és nem is csak covid-oltások esetén fordul elő.

márc. 26. 15:30
 59/103 A kérdező kommentje:

#57

"Mi miatt érdekel téged ? Te abba a csoportba vagy aki elhiszi a tv radió rémisztgetéseit"

Konkréten mely rémisztgetéseket hiszem el?


"eljártál injekciozni úgy ahogy Müller C javasolta azonnal gondolkodás nélkül."

Nem Müller C javaslatára mentem el.


"Büszkék lehettek magatokra mert megmentettétek a világot és másokat"

Nem vagyok büszke magamra emiatt, egy szaros oltásról van szó. Világmentőnek meg pláne nem hiszem magam. :D


"Helyettünk is eljártatok tolongva pánikolva sorokban ácsorogva , amig mi oltatlanok kivártunk gondolkodtunk a többség helyett"

Egy pillanatig nem volt pánik bennem.


"Karsai D eljárt hitt most leépül, új friss YT riportban a testvére a bajok okát leszűkitette az injekciókra is."

Nem tudtam ki ez, az ALS-es fickóról van szó? Oltásoktól lett ALS-es bizonyítottan?


"Mi mondtuk előre hogy baj lesz ahogy a H1N1 esetén is , ott a hivatal elismerte hogy attól lebénultak többen , neten olvasható H1n1 oltástol lett beteg Veronika stb"

A covid-oltások esetén van ilyen? Ott nem kicsit nagyobb nagyságrenddel többen kaptak oltást.


"Kérdezz meg 1000 oltottat lesz pár aki megbánta , kérdezz meg 100 ezer oltatlant egyet se találsz aki mégis beadatná !"

Az oltottakból biztosan van valami nagyon elenyésző százalék, aki tartósan sérült. Jóval több olyan, aki beszari, de megtért, mert kellett a védettségi, és a munka, emiatt végül beadatta. :)

Az oltatlanok nagy részét, aki megbánta, hogy nem adatta be nem tudjuk megkérdezni, ugyanis már halottak, kisebb részük meg nagyon szarul érzi magát, és bánja, hogy nem adatta be. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok olyan ember volt, aki oltatlanul volt élet-halál között és ott gondolt rá, hogy jó lett volna beadatni mégis.

márc. 26. 15:41
 60/103 anonim ***** válasza:
76%

Régi videó (A H1N1-kamu idejéből), de neked szól, kérdező:

https://www.youtube.com/watch?v=AWslA5FZdWo

márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!