Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az a sok oltáskárosult...

Hol van az a sok oltáskárosult? Azt mondták egyesek, hogy majd megnézzük az oltottakat 2-3 év múlva.

Figyelt kérdés
Mekkorára tehető azoknak az embereknek a száma, akik az oltás hosszútávú szövődményeibe belehaltak?

márc. 24. 18:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 A kérdező kommentje:

#29

Kb. 9000 ezer panasz érkezett covid oltás miatt, de a nagy részét elutasították. 32-t ítéltek jogosnak. Nem vaami sok.


"egyesek 2-3, kettesek meg mondtak 5-6 évet. mi van ha 8-10 év lesz ebből kérdező?"

Akkor megkérdezem 5-6, 8-10 év múlva is. :)


#30

"Te ezt állítottad: Semmi alapja, hogy az oltás miatt haltak meg."

Továbbra is ezt állítom, és fenntartom. Nincs alapja, hogy az oltás miatt haltak volna meg. Ha lenne alapja, akkor az vezető hír lett volna.

De felőlem belemehetünk abba, hogy mindkettőnk kijelentése csak vélemény. :) Akkor nekem azért ez a véleményem, mert nem találtam arra vonatkozó forrást, hogy oltás miatt haltak volna meg.

Neked miért az a véleményed, hogy az oltás miatt haltak meg?


"Ha nincs bizonyítékod arra, hogy nem az oltás miatt haltak meg, az állítás helyesen így hangzik"

De nem csak nekem nincs, hanem neked se, és másnak se. :)


"Természetesen. Meg is tettem. Rengeteg félnótással vitáztam a hülyeségeiken, és csatoltam bizonyítékot"

Most miért nem megy a bizonyítékok csatolása?

Várjuk a bizonyítékokat a következő állításaidra:

- Erzsébet királynő és a férje nem élték túl az oltást.

- Ha összesítjük a károsultakat és a belehaltakat, jóval magasabb szám jön ki, mint amennyit megmentett. (az oltás)

márc. 24. 21:23
 32/103 anonim ***** válasza:
18%

31!"Ha lenne alapja, akkor az vezető hír lett volna."

Hogy lenne már vezető hír, ha épp az az érdekük hogy ne derüljön ki?😂

"Most miért nem megy a bizonyítékok csatolása?"

Már elmondtad. Mert akkor ráértem bizonyítékokat keresgélni, most meg nem. Mit nem értesz azon, hogy már más dolgom van? Szerencsére nem kell a szobában malmoznom. Foglalkozhatok azokkal a dolgokkal, amik érdekelnek, ezért nincs időm azokra, amik nem. Téged tényleg nem érdekel semmi a covid oltáson kívül? Azért ilyen nehéz ezt elképzelni?

márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 A kérdező kommentje:

#32

"Hogy lenne már vezető hír, ha épp az az érdekük hogy ne derüljön ki?😂"

Kinek érdeke, hogy ne derüljön ki, és miért? :)

Mindenesetre arra, hogy nem az oltás miatt haltak meg itt vannak a források:

[link]

[link]

[link]


"Mert akkor ráértem bizonyítékokat keresgélni, most meg nem. Mit nem értesz azon, hogy már más dolgom van? Szerencsére nem kell a szobában malmoznom."

Nekem nem tartott tovább 3 percnél összeszedni a fentieket. Amennyi időt itt eltöltöttél a kommentek megírásával, az ennél jóval több. :)

márc. 24. 22:26
 34/103 anonim ***** válasza:
55%

#33! Ja, csak az akkori kamu számok most is fent vannak, a valósakat meg már akkor levették.

Magyart miért nem találsz egyet sem?

Egyébként semmit nem kell keresnem, folyamatosan szembejön velem az életben.

márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
55%

"Kb. 9000 ezer panasz érkezett covid oltás miatt, de a nagy részét elutasították. 32-t ítéltek jogosnak. Nem vaami sok.


azt kérdezted hol vannak, tessék küldtem a linket. arról nem szólt a kérdés hogy sok vagy kevés. nem is értem miért kellett lepontozni mert nem is valami kamu oldalt linkeltem...

márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
31%
lehagytam hogy másrészt a 32-nek van igaza, biztos hogy intézkednek hogy nagy kuss lenne róla, mert akkor a gyógyszergyártó részvények igencsak mennének a p1csába, így működik a világ.
márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 A kérdező kommentje:

#34

"Ja, csak az akkori kamu számok most is fent vannak, a valósakat meg már akkor levették."

Milyen kamu számok? Ami linket küldtem a 33-as kommentemben, abban nem volt szó számokról. :D


"Magyart miért nem találsz egyet sem?"

AZ oltás hatékonyságát illetően vannak magyar források is.


"Egyébként semmit nem kell keresnem, folyamatosan szembejön velem az életben."

Szembejön veled az életben, hogy a királyyő és a férje az oltás miatt haltak meg? :D


#35

"azt kérdezted hol vannak, tessék küldtem a linket."

Elfogadom a linket, nem tartom valótlannak. Csak nagyon kevés ahhoz képest, hogy arról beszéltek, hogy oltott hullahegyek lesznek.


#36

"lehagytam hogy másrészt a 32-nek van igaza, biztos hogy intézkednek, hogy nagy kuss lenne róla"

Ami még nem igazolja, hogy amiatt haltak meg.

márc. 24. 22:57
 38/103 anonim ***** válasza:
25%

#37!Nem olvastam el, mivel, mint írtam,nincs erre időm és nem érdekel. Rohadt sokat olvastam, amikor volt erre időm.

"Az oltás hatékonyságát illetően vannak magyar források is."

Mégse linkeltél egyet se. (Az első gyászos próbálkozásnál, amit kiadott a kormány, a statisztikusok is sírva röhögtek, olxan szinten tele volt módszertani hibával.) Gondolom, ugyanolyan hasznos lehet a többi is😂

Folyt. egy következőben.

márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
56%

"Elfogadom a linket, nem tartom valótlannak. Csak nagyon kevés ahhoz képest, hogy arról beszéltek, hogy oltott hullahegyek lesznek."

de kik beszéltek ilyet? az hogy minden poszt, hírcikk alatt ez a kommentelés ment, az baromira nem a hivatalos álláspont. erősen gyanítom hogy te ezzel kevered! ahogy mondtam lehet ez 4-5 vagy több év is.

márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 A kérdező kommentje:

#38

"Mégse linkeltél egyet se."

Ahogyan te meg semmilyet sem. :) De miért kell neked magyar forrás, mikor nincs is időd elolvasni, meg nem is érdekel?


"Az első gyászos próbálkozásnál, amit kiadott a kormány, a statisztikusok is sírva röhögtek, olxan szinten tele volt módszertani hibával.) Gondolom, ugyanolyan hasznos lehet a többi is"

Gondolom amiket te találtál, de azóta rejtélyes módon eltűntek módszertanilag teljesen rendben voltak :)


#39

"de kik beszéltek ilyet? az hogy minden poszt, hírcikk alatt ez a kommentelés ment, az baromira nem a hivatalos álláspont."

Persze, hogy nem hivatalos álláspont, ilyen hivatalos álláspont nem is volt soha. Ezeket a véleményeket főként itt olvastam az oldalon.


"ahogy mondtam lehet ez 4-5 vagy több év is."

Jellemzően a 2-3 év volt emlegetve. Persze 4-5 év elteltével is visszatérhetünk rá.

márc. 24. 23:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!