Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az a sok oltáskárosult...

Hol van az a sok oltáskárosult? Azt mondták egyesek, hogy majd megnézzük az oltottakat 2-3 év múlva.

Figyelt kérdés
Mekkorára tehető azoknak az embereknek a száma, akik az oltás hosszútávú szövődményeibe belehaltak?

márc. 24. 18:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 DK-s ***** válasza:
24%

#16-nak:


Te is egy oldalról nézed a kérdést.


"De a halálozás valószínűségét csökkentette."


És az oltatlanok esetében mi csökkentette? Mert az oltatlanok sem haláloztak nagyobb arányban, mint az oltottak. És az oltatlanok sem vészelték át arányaiban súlyosabb tünetekkel, mint az oltottak.


Mindkét oldal ugyanazokkal az arányokkal rendelkezett, tehát tök mindegy volt hogy oltott volt -e az illető, vagy oltatlan. Lehet sarkítani hogy látszólag az egyik, vagy a másik oldalt preferáld, csak értelme nincs.

márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
38%

Vannak FB csoportok, ott találod. Kiss Géza rak fel folyamatosan infokat sorra halnak meg [link]


Nálunk is kolleganő most így két évvel az oltások után komoly szívbeteg lett. Másodzor műtik.

márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 DK-s ***** válasza:
75%

#22-nek:


Baxdmeg.


Most komolyan egy laposföld-hívőt linkeltél?

márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 A kérdező kommentje:

#21

"És az oltatlanok esetében mi csökkentette? Mert az oltatlanok sem haláloztak nagyobb arányban, mint az oltottak."

Dehogynem, az oltatlanok nagyobb arányban haláloztak el, és alakult ki náluk súlyos, kórházi ellátást igénylő szövődmény.

márc. 24. 20:01
 25/103 A kérdező kommentje:

#22

Jaaa, ilyen ismerősöm nekem is van az utca végéből, csak őt Kovács Bélának hívják. :)

márc. 24. 20:02
 26/103 DK-s ***** válasza:
30%

#24-nek:


Amit semmiféle hivatalos statisztika nem támaszt alá, de ti ezt állítjátok.


Mélyed magadba picit.

márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
0%

#23-nek:

Most komolyan egy laposföld-hívőt linkeltél?"


Hogyha egyszer ő gyűjti? Meg vannak zárt fb csoportok

márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 A kérdező kommentje:

#26

"Amit semmiféle hivatalos statisztika nem támaszt alá, de ti ezt állítjátok."

Dehogynem, van rá nem egy:

[link]

[link]

[link]


Arra mennyi van, hogy "az oltatlanok sem haláloztak nagyobb arányban, mint az oltottak. És az oltatlanok sem vészelték át arányaiban súlyosabb tünetekkel, mint az oltottak."?

márc. 24. 20:11
 29/103 anonim ***** válasza:
17%

németeknél indult el a dolog, csak nem biztos hogy a magyar médiák lehozták.

vannak erről hírek:


[link]


[link]


[link]


egyesek 2-3, kettesek meg mondtak 5-6 évet. mi van ha 8-10 év lesz ebből kérdező?

márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
14%

#19! Te ezt állítottad:

"Semmi alapja, hogy az oltás miatt haltak meg."

Ha nincs bizonyítékod arra, hogy nem az oltás miatt haltak meg, az állítás helyesen így hangzik: Nem tudom, hogy az oltás miatt haltak meg, vagy nem.

#20! Természetesen. Meg is tettem. Rengeteg félnótással vitáztam a hülyeségeiken, és csatoltam bizonyítékot, amikor megfosztottak a szabadságomtól, be voltam zárva a k.rva karanténba. Mióta viszont visszakaptam, végre újra van életem. Kisebb gondom is nagyobb annál, hogy statisztikákat böngésszek nektek, amiben nem vagyok érintett. Az a szomorú, hogy évek teltek el azóta és ezek szerint nektek azóta sincs életetek. Ezt féltettétek annyira?😂

#18

márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!